На половинка юбилей ДЕКЕМВРИЙЧЕ като слънце грей!

  • 18 977
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
viki1 не се притеснявай, наистина може да е от прегряване. И на нас от жегите онзи ден още гръбчето ни е с пъпчици, нормално ако е претоплен да тръгнат и по коремчето, а 37 градуса температура е напълно нормална за тях, като се има в предвид че вече не се спират.  Вики ми е правила алергия към антибиотик, но тогава обрива и беше като бита с коприва и то първо по най- меките части, на гръбчето се появиха последни, при съмнението за шарка също беше така.
Така че споко, за твое успокоение наистина го отведи на доктор, мисля че и педиатър и дерматолог ще ти свършат еднакво добра работа. Аз винаги имам в хладилника капки Фенистил- противоалергично лекарство, ако имаш и ти дай му няколко капки.
dani_l много са ви хубави сничиците на Марио, голям симпатяга е. И ние е сме същите с яденето, с живи зорове се лъжеме и караме за по няколко лъжички. Успокоявам се с това че поне нощно време си похапва достатъчно мляко.

# 31
  • Мнения: 4 195
viki1 не се притеснявай, наистина може да е от прегряване. И на нас от жегите онзи ден още гръбчето ни е с пъпчици, нормално ако е претоплен да тръгнат и по коремчето, а 37 градуса температура е напълно нормална за тях, като се има в предвид че вече не се спират.  Вики ми е правила алергия към антибиотик, но тогава обрива и беше като бита с коприва и то първо по най- меките части, на гръбчето се появиха последни, при съмнението за шарка също беше така.
Така че споко, за твое успокоение наистина го отведи на доктор, мисля че и педиатър и дерматолог ще ти свършат еднакво добра работа. Аз винаги имам в хладилника капки Фенистил- противоалергично лекарство, ако имаш и ти дай му няколко капки.
dani_l много са ви хубави сничиците на Марио, голям симпатяга е. И ние е сме същите с яденето, с живи зорове се лъжеме и караме за по няколко лъжички. Успокоявам се с това че поне нощно време си похапва достатъчно мляко.
абе Marci от два дена ги гледам тея капки и се чудя да му дам ли, ква съм куха лейка, ама незнаех че мога да му дам от тях като превенция един вид......посупокои ме, много ти благодаря, всякакъв вид розеоли и тн ми минават през главата, но миналата година пак се изриваше но не толкова силно, но и вс епак тогава бе бебе и все в количката - тя го пазеше малко или много - но утре ще ида до личната, ще звънна и на педито ни - че те са две различни, ако искат да го видят въпреки че е неделя, ама защо не яде пък тогава, а и той Т до сега е вдигал само веднуж от както се е родил newsm78 ooooh!

# 32
  • Мнения: 6 390
viki1
и аз мисля че малко излишно за притеснения все още, щом сама си милищ че си го претопли, предполагам че ще е това  Wink 37градуса и на мен ми се вижда нормална Т., за това каква е жега, и те как не се спират по цял ден  Peace а шарка ако е , ами нищо не можеш да направиш  Wink обаче си мисля че не е, защото по високи са Т. обикновенно при тях  Wink
Отиди при педи утре, но не мисля че ще е нещо опасно Peace
не е ял един ден - нищо не е  Wink утре ще навакса, на всеки се случва  Wink

Дани
много пораснал малкия сладур Heart Eyes много готини снимки  Wink

честито на всички празнуващи половин рожден ден и от мен   bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 4 195
ох и аз забравих да честитя на всички станали на годинка и половина - то си е сериозна възраст - мамите стриктно да ги нацелуват от мен,  Hug Hug
Дани малкия наистина е страхотен особенно надупен по памперс Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 772
Вики, и на мен ми звучи като претопляне - 37 освен това не е истинска температура още, а и в жегите може дори Викторовците да похапват по-малко, но е добре да звъннеш на някой доктор, за да ти каже какво да си вземеш за подобни и за комарени проблеми за морето! дано не е нищо сериозно, да ни разкажеш после, стискаме палци!

а Ежко има нещо като комар на вратлето, ама то не спира да расте, от вчера сутринта, и аз се шашкам, защото се чудя дали не сме го разранили и възпалили вчера, когато имаше подстригване с машинка вкъщи и беше доста драматично... то и не изглежда много добре детето сега, но се надяваме до 2-3 дена да израснат засегнатите участъци.

а сега и да се похваля - онзи ден излезе, че Сава е с хемоглобин 150!!!! а досега повече от 115 не сме регистрирали, дано не е някоя грешка само...

Честит мини-юбилей с много мили поздрави на всички, които са празнували тези дни! Задочно Честит имен ден вчера на Янче, а и на сладката малка Яна на Минимо!

Мони и Деси, вече записах филмчетата, само Моцарт още не го откривам, ще ви пиша ЛС да се уговорим как да стигнат до вас!

# 35
  • Мнения: 203
Ехо, здравейте момичета,

седнах да драсна некой ред докато не съм почнала да гладя и Бобо спинка. Днес направихме такава разходка / без количка/ , че чак мен ме заболяха краката, после се къпахме на терасата , страшно слънчева е и Бобо накрая щеше да заспи на масата  Laughing, само го сложих да спи, цунках го и той откърти:)

Криси, спомням си че преди месец Бобо също имаше пъпчици на цялото гръбче и по гърдичките, ситни но без цвят, аз имах подозрения за Вениш-а , с който прах няколко перални, но така и не разбрах от какво е точно. Айде , приятно море ви желая, като се върнете ще ви дойдем на гости:) няма шега , няма измама, само ще трябва да дойдеш да ни вземеш:) щото сме много спициялни:)

Маймунка, как реагира на машинката малкия, не се страхува, аз на Борис съм му замислила ходене на фризьор щото съм много нескопосан постригвач.

За моето екшън падане не се тревожете ,всичко мина , сигурно и белег няма да остане, бебо е добре. Само дето като сме навън хората ме гледат много жално  - бременна , с невръстно дете и бушонирана Rolling Eyes какво ли си мислят за мъжа ми Joy

Нели, честит ремонт , въпреки че е голяма врътня и работа, аз много обичам всяко освежаване и новост в къщи, особено ако се полее подобаващо после:)

Вчера се видяхме с МКП- даде ми второто ниво на сгъваемо легло, което смятам да ползвам за малкия, че от легла не можеш се размина вече в къщи. Та тя милата с тази работа , а и майка й е в болница, Мартин в Германия, каза че няма време да влиза в нета. Праща ви много поздрави.

# 36
  • Мнения: 4 195
Райче радвам се че с Бобо сте добре, още по се радвам че дребното в корема е добре, щом се върна от морето веднага ще се разберем да се видим, до тогава целувки от мен
Маймунка как го правите номера с машинката - за нас това е мишън инпосибъл, честита прическа на малкия мъж Сава
искам да ви споделя - днес бях на кръщане на 5 сирачета организирано от Движение на българските майки - беше страхотно, децата бяха щастливи, кръстниците им ощше повече, толкова малко им даваме а те ни карат да се чувстваме толкова значими, обмислям варианта догодина да кръстя една Цура , която сега е на 6 месеца и ми е легнала на сърцето та чак тайнос е надявам да и дадът отказ и да може да бъде осиновена, защотоми се въртят едни мисли в главата........времето ще покаже Heart Eyes
Честит имен ден на патерици на моята слабост Янчето, на Яна на Минимо - истината е че незнаех че вчера имат имен ден - но нека са живи и здрави Hug

# 37
  • Мнения: 987
ехоооо , ето и ни и нас.    Hug
ние една седмица нямахме нет - някаква много голяма повреда от грьмотевичните бури и , чак тази вечер го пуснаха.
пьрво , благодаря за поздравите за именният ден на яна. купихме си една торта вчера и бяхме на едно заведение. за сьжаление няма снимки.... Embarassed . каката получи ДВД за подарьк ( от мама и тати ) и днес не е излязла от стаята си - гледа цял ден .

за концерта да кажа - това е мечтата ми от 7-ми клас ( т.е. от 87-а година). мисля , че наистина осьзнах какво ми се е случило чак на другият ден. от тогава не сьм спряла да мисля за концерта и цялата еауфория от преживяното още ми е пред очите.  свалих си го концерта днес от сайта на МТВ и ги побьрках мойте в кьщи от слушането му. направих и  снимки , обаче са станали малко размазани . може би ще ви ги пусна утре да ги видите. мисля , че още дьлго време ще живея сьс спомена от това ми преживяване. искрено се надявам скоро време пак да ни посетят и пак да се изкефя така максимално. абе просто - ЛУДА СЬМ ПО ТЕЗИ ХОРА И МУЗИКАТА ИМ. . сьс смайли си побьбрихме малко преди концерта. сьжалявам , че не се видяхме сьс шоши . дано скоро се видим.

честито на всички празнували докато ме нямаше. пожелавам ви само готини неща.   Heart Eyes

Неви, много се радвам , че хемоглобиньт ви вече е добьр. мисля , че е защото  малчовците ядат доста и разнообразни неща. за тази ваксина и аз знам , че се слага кьм 2-та годинка и ще изчакам до тогава сьс слагането и .






 

# 38
  • Мнения: 772
Раичка, радвам се, че звучиш толкова бодро, но наистина внимавай!
А колкото до машинката - ами това е 5 фризиране на таралежа - само първото, миналия юли, беше вкъщи с ножица, после - 3 пъти на фризьор, но само първия път беше поносимо, после и навън мисията взе да се оказва все по-невъзможна, а и баща му си купи някаква нова машинка, та така и аз кандисах да пробваме вчера вкъщи - трудно си беше, бяхме 4-ма човека и на моменти всички помагаха, накрая май се кротна, но може би от изтощение да реве... а и не искам да ви показвам снимки засега, както споменах, но може да ви пусна от самата процедура  Wink

# 39
  • Мнения: 166
Здравейте момичета! 55 След голямото отсъствие, голямо завръщане с една пораснала госпожица! 4470
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=18671&AlbumId=57599
Проблемите на работа силно се надявам, че влязоха в някакво релси. Писах докладна за психически и сексуален тормоз срещу тоя ненормалник и мисля, че го постреснах. smile3505
Прочетох почти внимателно темичката и бързам да взема участие в разговора. blahblah
Първо, Янчеее, ти днес трябва да си на линия пак, нали? Я дай някаква идея как да си разменим координатите, че да се видим, де! Hug
Вики1, моето Дили също е цялото на пъпчици. Като я види слънцето и веднага си я набелязва едно хубаво.  Nature Sunny Няма страшно! А пък за Майкъл Джексън ....... целите ми стени бяха облепени с негови плакати и им раздавах целувки всяка вечер. Така че - имаш компания за концерта! newsm74
На всички Депешовки - опитвам се да не завиждам. Много... Thinking
Дани, много ти е сладък Мариото - сори, че не мога да го покажа на моята акУла. Щеше да му изяде акЪла. Crazy Много обича да пресладва момченцата, стига те да не я погнат първи. Мадамата държи тя да е водещата, инициативната, активната и въобще - командоса на ситуацията. #2gunfire
Раичка, да внимаваш и да си гледаш първо в коремчето, после в чантичката! preggo Hug
Поздрави на всички други, които не споменах! Heart Eyes
И на последно място /което по значение за мен е на първо/ Черпете се според диетата, защото
  newsm38 Днес си имам рожденичка! txtloves 

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 12:49 от Valent

# 40
  • Мнения: 224
Привет!
Мисля че имам много щуро дете. Няма спирка.  Не знае да застане на едно място. А на всичко отгоре и много нахакан /меко казано/, не става за игра с други деца. Аз ще бъда от тези майки, които ще се чувстват винаги неудобно от строгите погледи на околните.

Има ли и други с мойте проблеми, казвайте какво да правя, вече нямам сили да обяснявам, че не трябва да се катери по масите, че не трябва да взима играчките на другите деца, че не трябва да тича по колите и т.н. Прави си каквото си реши  Crossing Arms

Валент, мнго е сладка малката  Hug 
Честит мини Ден ден /както казва Марио/ на Дилянка
Да ти е жива и здрава!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 605
Честит имен ден на малките и големите Янчета! (По-добре късно отколкото никога  Wink) Да сте ни здрави и усмихнати!
Честито на малката рожденичка с красивите букли!
viki1, тези пъпчици + температура да не са някоя 5 или 6 болест  newsm78 Дано Вики се е оправил докато се изкажа компетентно!
dani_l, ако видиш как моите деца се бият (едно друго) на обществено място, ще разбереш, какво означава майка да потъва в земата от срам...
Маймунка, браво за успешната масова акция "Подстригването на таралежа"  Laughing
minimo, пусни един линк към концерта в сайта на МТВ... за по-мързеливите, плийз!
Аз си гледам едно болно декемврийче вкъщи и затова не се обаждам много. Ходихме днес при хомеопат, дано бързо оздравява разбойничката. Яд ме е, защото насила го разболяхме детето - помня, че Боги като малък все боледуваше след плаж, ама кой ме накара да заведа и малката  #Cussing out Иде ми да се самозастрелям  #2gunfire Rolling Eyes
Поздрави и до скоро!

# 42
  • Мнения: 987
minimo, пусни един линк към концерта в сайта на МТВ... за по-мързеливите, плийз!

за сьжаление , няма да мога. той концерта е свален от МТВ , ама аз го свалих от нашият нет-доставчик. той го е качил на сьрвара. не е директно от сайта на МТВ. ако искаш мога да го запиша на диск и да ти го пратя.  newsm78

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 605
Явно, че освен мързелива съм и не особено досетлива  Laughing, сега ще хвърля едно око при нас.

# 44
  • Мнения: 57
dani l  и аз го имам същото вкъщи Simple Smile направо не е детенце а зверченце! Дума не обелва, но за сметка на това е винаги готов за беля. Успокоявам се само че и това ще премине и някой ден ще ме слушка. Засега вървя с голямото търпение и винаги с усмивка се извинявам на хората! За сметка на това пък не  ми е боледувал много отдавна и това ме радва повече отколкото ме ядосват всичките пакости Hug

Общи условия

Активация на акаунт