Лидл 123 - 01/2019

  • 158 084
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 444
Старата версия ми е странна. Добре съм си с тази. Просто от линка за новата тема, влязох в старата и се озадачих.
Селските картофи са ни любими вкъщи. Правя ги във фурната в тава, с хартия за печене.Не са много мазни и са много вкусни. Поне за нашия вкус.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 176
Здравейте, някой помни ли на каква цена бяха пуснали масажиращите седалки за шиацу масаж и дали има останали някъде?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Вчера не намерих от селските картофи, бяха свършили...въобще, в нашия магазин всичко свършва бързо, малко зареждат ли, какво...

# 33
  • Мнения: 12 648
Тези селски картофи ти има непрекъснато. Колко са по-евтини?

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Лучените кръгчета получават ли се на тиган?
Моля за отзиви Simple Smile

# 35
  • Мнения: 25 673
Тези селски картофи ти има непрекъснато. Колко са по-евтини?
Около лев и 50 бяха. Не знам редовна цена.

# 36
  • Мнения: 9 123
Здравейте, някой помни ли на каква цена бяха пуснали масажиращите седалки за шиацу масаж и дали има останали някъде?
Имаше една или две седалки в Борово, но беше разопакована, доста голяма и тежка ми се видя. Ценаа погледнах, но не запомних, ама е скъпичка.
Лучените кръгчета моите поне са от американската серия, бяха на промоция, взимаха хора и си викам да разнообразя гарнитурата. Изпекох ги ама с мазнинка сложих, не се получиха ама хич. Те са панирани, колко още да панирам newsm78
Взех и бланширани картофи замразени и ги препоръчвам, бяха на промоция и те. Станаха хубави , ама тях пък изпуснах и се доста размекнаха, иначе са добри. Дукесите пък съвсем изгубиха форма във фурната. Колко време ги печете , за пържене ще се ориентирам, ама печенето...

# 37
  • Мнения: 3 541
Лучените кръгчета получават ли се на тиган?
Моля за отзиви Simple Smile
Аз ги правя само в тигана. Не бих ги пекла. И както вече казах, много са хубави.

# 38
  • София
  • Мнения: 15 910
Тези селски картофи ти има непрекъснато. Колко са по-евтини?
Около лев и 50 бяха. Не знам редовна цена.
   
Редовната цена е 2.20 - 2.50 лв, редовно купувам.
Лучените кръгчета, калмари и разни други панирани работи пека върху хартия във фурната.
Но предварително ги топя в разбито яйце, за да не са ми сухи.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 052
Тези селски картофи ти има непрекъснато. Колко са по-евтини?
Около лев и 50 бяха. Не знам редовна цена.
   
Редовната цена е 2.20 - 2.50 лв, редовно купувам.
Лучените кръгчета, калмари и разни други панирани работи пека върху хартия във фурната.
Но предварително ги топя в разбито яйце, за да не са ми сухи.

Страхотна идея ми давате, благодаря!  bouquet

Честита да е новата 2019-та година на всички тук! Да са здрави семействата Ви, да са щастливи и богати - във всяко отношение близките Ви!
Аз също нямам оплаквания от отношението на работещите в Лидл, винаги са вежливи и услужливи.
В нито един от магазините които посещавам, няма плакати със следващи промоции  Sad Добре, че сте Вие да казвате! ... Благодаря за поредната, любима за мен тема Peace
Предпочитам старата версия и докато съществува, което доколкото ми е известно няма да е още дълго, ще я ползвам.

# 40
  • Мнения: 9 123
Довечера ще ги панирам и изпържа тогава пустите лучени кръгчета, няма да се излагам все.
Ми аз рядко купувам замразени продукти, а картофи никога досега. Само грах, зелен фасул, зеленчуков микс за супа и гювеч. Хич не съм наясно. А сега имам и някакви бланширани картофи, лучени кръгчета, дукеси. Реших да си спестя време и да е нещо по-различно , а и всички бяха на промоция та...

# 41
  • Мнения: 19 686
Съжалявам за неудобството при версиите, но от десктопа винаги ползвам старата Blush

# 42
  • София
  • Мнения: 18 635
2,19 лв.им е редовната цена на картофите по селски Върху хартия за печене,екстра стават.

Шийтакето на супа ги правя,в сос за паста,към зеленчуците в ориза.Абе навсякъде ги ръгам аз.

# 43
  • Мнения: 25 673
И аз ги направих върху хартия за печене във фурна, но имаха обелки. И подправките ми се сториха някак...стари. Въпрос на вкус явно, виждам много хора ги харесват.

# 44
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Партида, може би?
Редовно ги консумираме, защото ги харесвам, подправките не са силни и не са имали обелки досега.
И аз пека върху хартия.

Общи условия

Активация на акаунт