Лидл 123 - 01/2019

  • 158 461
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 9 533
Скрит текст:
zvаnchе аз ще се пробвам днес да направя - не съм правила до сега. За ориза ми обясниха, че се мие и после се оставя да изсъхне за около един час и след това се вари. За пропорциите - 250 гр ориз стига за 4 бр кори Нори, това си е доста суши (около 36 бр.).
Аз ще правя с Пушена сьомга, краставица и филаделфия, с ролца от раци (купих от Била охладени без замразяване) и авокадо. Ако намеря скариди, ще добавя още една комбинация.
Не видях има ли паста Уасаби в брошурата - май няма.

Скариди най-редовно купувам от К рибния щанд  - пресни и бланширани има

имаш ли идея откъде са пресните?

# 811
  • Мнения: 27 571
Долче, поне сутринта имаше (в Т. Каблешков), когато и аз взех.  Нещо като 15см е диаметъра им - https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19676
А колко бройки ориентировъчно са в пакет? Как се приготвят, варят ли се? Искам да пробвам да направя рулца...
Корите нори могат ли да се използват за друго освен за суши?

# 812
  • София
  • Мнения: 9 926
❇Sisi_91❇, много харесвам точно това бельо на Лидл защото е с висок процент памук и днес купих за мен два комплекта потници с широки презрамки и боксери за ММ и за мен бикини, но напоследък прекалено тънки ми изглеждат уж са направени по-фини за под дрехи но на мен ми се ще да са по-дебели Simple Smile Харесах едни тениски за ММ ама беше свършил неговия номер а отидох рано в деня на промоцията - много ме дразнят Лидл с това че вечно свършили нещата от промоцията Simple Smile
Успях да предам за ремонт масажор за врат с дръжки който ми беше подарен миналата година за Нова година но работи много кратко и спира до сега се страхувах че няма да го приемат за ремонт защото нямам касова бележка, но реших накрая че ако не го приемат ще им го подаря и няма да го влача обратно а те го приеха - много съм щастлива Simple Smile
На нас директно ни върнаха парите... А ми трябва по принцип.

# 813
  • София
  • Мнения: 1 907
И аз ходих, взех си бикини, ама се заблудих и взех по-малки. Не са ми малки де, ама обичам по-свободни. Яд ме хвана, ама няма как да ги сменя, вече ги пробвах. Здраве да е. Обаче нямаше сьомга, питах, нямали доставка. Утре пак ще ходя, че ще правя суши и ми трябва. Иначе взех нори, джинджифил и соев сос.

# 814
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Долче, поне сутринта имаше (в Т. Каблешков), когато и аз взех.  Нещо като 15см е диаметъра им - https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19676
А колко бройки ориентировъчно са в пакет? Как се приготвят, варят ли се? Искам да пробвам да направя рулца...
Корите нори могат ли да се използват за друго освен за суши?
Ами за лидълските не мога да кажа, но са доста като гледам пакета, може би около 40бр., че и повече има.  Thinking  На снимката ми в пост от сутринта са сурови, но може и да се изпържат.
Корите Нори запечени и натрошени като поръска към паста или друго ястие като хрупкав елемент са много готини.

# 815
  • Мнения: 20 172
Супер, и аз ще взема хубавото какао Белбейк, че моето е на свършване. Предишният път го бяха пуснали само в предколедната тематична седмица.

# 816
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Благодаря на Морена, че спомена за корите. Взех два пакета, трайността им е до 2020-та. 250гр., Но няма написани бройки, доста са.
Какао взех 3 кутии. Правя разкошен шоколадов сладкиш с много какао. Става по-хубав, отколкото тези с шоколад.

# 817
  • Мнения: 1 379
Благодаря на Морена, че спомена за корите. Взех два пакета, трайността им е до 2020-та. 250гр., Но няма написани бройки, доста са.
Какао взех 3 кутии. Правя разкошен шоколадов сладкиш с много какао. Става по-хубав, отколкото тези с шоколад.

Ще може ли рецепта за сладкиша? Simple Smile

# 818
  • София
  • Мнения: 1 832
И аз се нареждам за рецепта за сладкиша.

# 819
  • Мнения: 36 499
И аз ходих сега - взех си от сиво-сините потници с тънка презрамка и ми харесват доста. Щях да взема и дамски боксери, но нямаше (впрочем, как ще са боксери, като са без крачол - това са стандартни бикини, другите "бикини" са плитки бикини, все едно...)
Взех и трюфели, и от бонбоните с корнфлейкс - аз все още съм на диета, но те си стоят в шкафа за сладки неща Simple Smile
За първи път купих картони за рисуване, не знам и дали са пускани преди. Любопитно ми е дали са много по-различни от платната им, струва ми се, че покритието е същото.

# 820
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Ами да, казвай рецептата за сладкиша и да отиваме за какао. Blush

# 821
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
perunika, радвам се, че съм била полезна.  Може ли да мушнеш в един скрит текст рецептата за сладкиша? Simple Smile

# 822
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И аз се нареждам за рецепта за сладкиша.

И аз Simple Smile

Някой питаше за нощни лампи и лампиони. В събота в Перник - център имаше. Прави ми впечатление, че там се задържат доста неща доста дълго.

# 823
  • Мнения: 1 155
И аз искам рецепта Simple Smile

# 824
  • Мнения: 27 571
Всички искаме рецепта! Stuck Out Tongue Winking Eye
В Смирненски в Пловдив също има от лед лампите.
Морена, точно нещо подобно си представях за норито...мерси!

Общи условия

Активация на акаунт