Лидл 123 - 01/2019

  • 158 607
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 48 023
Май най-важно е овкусяването на ориза, а риска е да ги направиш дебели и големи сушенцата Simple Smile Трябва да са мънички

# 796
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Май най-важно е овкусяването на ориза, а риска е да ги направиш дебели и големи сушенцата Simple Smile Трябва да са мънички
Аха, колкото за една хапка, без да напълниш бузите.   Laughing

# 797
  • София
  • Мнения: 3 862
Който е бил вече в лидл сутринта, да каже има ли достатъчно бикини. Дали ще има довечера, че сутринта просто забравих да мина.
Аз не успях да мина, но съдейки от предишния път, мотаеха се месец-два, че и повече по кошовете.

# 798
  • Мнения: 27 700
Днес забелязах ново какао, 20-22% масленост, 250 грама опаковка на цена 3,99 лв. Какаото на Кастело при нас го нямаше (200 грама, 10-12% масленост, 2,50-3 лв по спомен).

Ще се пробва, но си искам и какаото Кастело!
Също, при нас имаше Био портокали за 3,49 лв, пише на опаковката " био органик"- според мен, корите стават за кулинарни цели....
Взех на малката момчешки чорапи Joy Откога чакам да пуснат изцяло черни чорапи, на момичешките все нещо светло слагат я на пръстите, я на стъпалото и моята така им прави петна точно там, че няма изпиране после с нищо....
От бельото при нас няма да се задържи задълго, колко народ имаше....
Зарадвах се, че имаше намалени закачалки за панталони и взех, една опаковка бяха само...
При нас са извадили и някакво приспособление за съхраняване на ютия и гладачна маса....
Искам да попитам, как използвате бамбуковите парченца? Много обичам, но вече не помня в какво ядене ги хапвах в китайските ресторанти навремето....Може би в нещо с месо....

# 799
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ура, значи са пуснали най-после какаото Белбейк, откога го чакам, пускат го май през 2 години. Страхотно е! Другото нищо не струва, в сравнение с това. А и при цена 16лв. за кг. е направо супер.

# 800
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
И аз съм го купувала това какао, но мисля че беше в американска седмица тогава. Много ми харесва и на мен.
Долче, добре, че сподели!

# 801
  • Мнения: 36 666
И аз още не съм ходила; дано в късния следобед да успея.

Пролетните рулца хубави ли са? В какво са завити? Купувала съм от Метро (отдавна), но бяха в нещо подобно на обикновени кори за баница, докато тези от китайските ресторанти са съвсем различни.

# 802
  • Мнения: 3 547


Пролетните рулца хубави ли са?
Аз не ги харесах, Нищо особено не са. И не си заслужават цената според мен. Точно като в нещо подобно като кори за баница са завити.

# 803
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Аз не разбрах точно питането, за рулцата. Ако е към мен въпросът, не съм писла "пролетни", а оризови рулца и съответно плънката е увита в оризова хартия, като тази от брошурата (но моите на снимката не са от Лидл и са с по-голям диаметър).  Дали са хубави... въпрос на вкус. Wink   Но иначе за мен се различават от нашенските кори (и тези от Лидл, приличат на моите), които ядем печени, а в този случай оризовите са сурови.

# 804
  • София
  • Мнения: 9 944
Мернах шиацу възглавницата за 50лв... стори ми се че главите имат пружиниращ ефект при натиск.
Понеже старата се скапа за месец (с каишите) - си търся нова. Дали са добри?

ПП: В Лидл пускали ли са микроскоп (оптичен)?
Микроскоп имаше за Коледа.
В Амазон видях шиятцу колана за врат.
Може ли ориентир какво точно? Или дата да видя пазя ли брошурата от тогава.

# 805
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
zvаnchе аз ще се пробвам днес да направя - не съм правила до сега. За ориза ми обясниха, че се мие и после се оставя да изсъхне за около един час и след това се вари. За пропорциите - 250 гр ориз стига за 4 бр кори Нори, това си е доста суши (около 36 бр.).
Аз ще правя с Пушена сьомга, краставица и филаделфия, с ролца от раци (купих от Била охладени без замразяване) и авокадо. Ако намеря скариди, ще добавя още една комбинация.
Не видях има ли паста Уасаби в брошурата - май няма.

Скариди най-редовно купувам от К рибния щанд  - пресни и бланширани има

# 806
# 807
  • Мнения: 27 700
И аз ще купя следващия път от какаото Белбейк, обикновено го пускаха малко преди Коледа и Великден заедно с други сладкарски продукти. Но не и преди тази Коледа....
Исках да попитам за кокосовото мляко- кое е по-хубаво, това от азиатската седмица или това което е в редовния асортимент?
Морена, сега ли има оризови кори в Лидъл?

# 808
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 280
❇Sisi_91❇, много харесвам точно това бельо на Лидл защото е с висок процент памук и днес купих за мен два комплекта потници с широки презрамки и боксери за ММ и за мен бикини, но напоследък прекалено тънки ми изглеждат уж са направени по-фини за под дрехи но на мен ми се ще да са по-дебели Simple Smile Харесах едни тениски за ММ ама беше свършил неговия номер а отидох рано в деня на промоцията - много ме дразнят Лидл с това че вечно свършили нещата от промоцията Simple Smile
Успях да предам за ремонт масажор за врат с дръжки който ми беше подарен миналата година за Нова година но работи много кратко и спира до сега се страхувах че няма да го приемат за ремонт защото нямам касова бележка, но реших накрая че ако не го приемат ще им го подаря и няма да го влача обратно а те го приеха - много съм щастлива Simple Smile

# 809
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Долче, поне сутринта имаше (в Т. Каблешков), когато и аз взех.  Нещо като 15см е диаметъра им - https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19676

Общи условия

Активация на акаунт