Лидл 123 - 01/2019

  • 158 714
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 1 440
  • София
  • Мнения: 4 051
mystic woman, bradata, teta75, благодаря момичета!  bouquet bouquet bouquet


# 1 441
  • Мнения: 20 224
Ооо, много благодаря - навих се Flutter
Да питам пак - има ли читава тема за ВМНВ хранене?

Групата във Фейсбук е по-актуална.

# 1 442
  • Мнения: 1 130
За сладкото с люти чушки големи хвалби имаше тук. От доста време го заглеждам, но приятелят ми все повтаря, че няма да ми хареса. Днес бях сама в Лидл и веднага взех едно бурканче. Обаче не ми хареса, ама хич хич... Ще има да си седи в хладилникаа... Grinning

# 1 443
  • Мнения: 2 030
И на мен не ми хареса, заради люспите, иначе другото си му е наред, но си замина в коша. Може би трябваше да го смеля, ама тогава щеше да стане на пюре. Grinning Между другото на опаковката пише, че се съхранява до 14 дни в хладилник.

# 1 444
  • Мнения: 2 826
Някой беше споменал, че са върнали замразеното филе от дива сьомга, но аз не го намерих. Наистина ли се е появило и къде, при кои замразени продукти е сложено?

Много се радвам за сметаната, ще взема тези дни от нея.

Някой похвали портокалите за фреш в мрежи от 4 кг, наистина са много сочни и вкусни.

# 1 445
  • София
  • Мнения: 5 547
Някой беше споменал, че са върнали замразеното филе от дива сьомга, но аз не го намерих. Наистина ли се е появило и къде, при кои замразени продукти е сложено?

Много се радвам за сметаната, ще взема тези дни от нея.

Някой похвали портокалите за фреш в мрежи от 4 кг, наистина са много сочни и вкусни.
Ако филето е в кутии,на халите имаще във фризерите.

# 1 446
  • Мнения: 1 130
И на мен не ми хареса, заради люспите, иначе другото си му е наред, но си замина в коша. Може би трябваше да го смеля, ама тогава щеше да стане на пюре. Grinning Между другото на опаковката пише, че се съхранява до 14 дни в хладилник.

Ами аз по-скоро очаквах нещо друго... Вкусът му не ми хареса. Такава физиономия направих като го пробвах, а приятелят ми само се засмя. Трябваше да взема някое нормално сладко... Sweat

# 1 447
  • Мнения: 48 071
То е по скоро като сладък сос към месно ястие

# 1 448
  • Мнения: 1 130
Ще го пробвам и така. Мерси. Simple Smile

# 1 449
  • Мнения: 289
    Според Вас немските магазини по-добри ли са от нашите?

    # 1 450
    • In transit
    • Мнения: 11 989
    Някой беше споменал, че са върнали замразеното филе от дива сьомга, но аз не го намерих. Наистина ли се е появило и къде, при кои замразени продукти е сложено?

    При рибните неща, горе на високо. При нас първо са филетата от дива сьомга, след тях има филе от жълтопера риба тон и след това са панираните калмари и рибните пръстчета.

    # 1 451
    • Мнения: 3 560
      Според Вас немските магазини по-добри ли са от нашите?
      Какво значи по-добри? По-заредени са и по-евтини, но пък в нашите персоналът е по-отзивчив и са по-чисти.

      # 1 452
      • София
      • Мнения: 16 165
        Според Вас немските магазини по-добри ли са от нашите?
         
        В какъв смисъл?
        И въпроса за магазините Лидл тук и там ли е?
        Или за всички немски и български вериги?
        За мене - цените са еднакви или в тяхна полза.
        За доходите - наясно сме.

        # 1 453
        • Мнения: 449
        По кое време пускат пасатори?
        Виждала съм хубав пасатор с метален накрайник, но не знам кога... чудя се да чакам да пуснат или да търся от другаде, че сегашния май се кани да се повреди Sad

        # 1 454
        • Мнения: 27 759
        На какви цени са тези замразени рибни филета, всичките ми са интересни. Не поглеждам изобщо към замразената риба, само рибни пръчици купувам...
        Лютото сладко майка ми го харесва и на филийки хляб, опитвала го и заминало половин бурканче! За мен ще е ужасно на хляб, за добавка към месо ще ми хареса. А като го опитвах просто си взех с лъжичка и без добавки.
        Да попитам за подложките за моп, онлайн са дадени два вида, едните 4,99, а другите -4,49 май пишеше. Все пише, че цената е за два броя, но на едната снимка като че ли са снимани три броя. Размерите ли са различни, бройките или са с различно приложение?
        Вероятно пасатори ще има месец-два преди Великден. Иначе пускат и около октомври-ноември и лятото може би. Това само като ориентир го казвам.
        Микрофибърните кърпи мисля, че са от четвъртък.

        Общи условия

        Активация на акаунт