Астрология - 14 тема

  • 47 257
  • 744
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 23
Да, а и вероятно Сатурн е бил в Телец, където е К6. Погледни си.

Точно там!!! Astonished

# 181
  • Мнения: 2 124
Момичета, вие направо ме озадачихте с тая натална квадратура Слънце - Сатурн и гифчето с главния мозък и планетите. Преди 19 г. имах много сериозен проблем точно с мозъчната кора... Dizzy Face Правилно ли навързвам нещата?

Преди 19 години Сатурн се е движил Телец и Близнаци, като лятото е навлязъл в 6 дом, а в края на годината е застанал на куспидата му. При това му движение е направил куинконс със Слънцето и тригон с наталното си положение, което показва  и болестта и излекуването.

По това време нодалната ос е била на същото място както сега, в хармоничен аспект с К6 и 12 домове.

Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 18:23 от Silky_soft

# 182
  • Мнения: 23
Съвсем ме запленихте с вашите познания! Anguished А аз едва сега започвам да надничам плахо в астрологичните тайни..
 Означава ли това, че на следващия си транзит от там, Сатурн пак ще ме срине със земята?

# 183
  • Мнения: 133
Съвсем ме запленихте с вашите познания! Anguished А аз едва сега започвам да надничам плахо в астрологичните тайни..
 Означава ли това, че на следващия си транзит от там, Сатурн пак ще ме срине със земята?


Не : )

# 184
  • Мнения: 2 124
Не. Със сигурност тогава е имало и други предпоставки, показани в дирекциите и прогресиите. След 10 години ще са различни.

# 185
  • София
  • Мнения: 3 860
Алена, Силки благодаря за отговорите 😊
За Лилит и Юнона въпросът ми беше по-скоро дали въобще да ги гледам, знам че астероидите дават нюанс евентуално и не са определящи.
До сега се рових за циклите на Марс-сатурн.
Върнах се до 2010-та назад, така хубаво ми съвпада с разни събития, направо не мога да повярвам. 2010 цикъла и половината от 2012, Сатурн ми е върху стелиума и тао квадратурите - голям сексшън беше тогава 🙄 този цикъл е върху Слънцето ми та ще се активира цялата карта отново 🙄 хубаво е че квадратите не са в точен съвпада, само опозицията е 🙄

# 186
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Хубава работа си свършила, доволна съм Simple Smile

# 187
  • София
  • Мнения: 3 860
И аз съм доволна Simple Smile назад като се връщам ми е по-лесно да виждам нещата Simple Smile 2012 новия цикъл марс-сатурн е започнал точно когато се разведох, и е на върха на тао квадрата ми 🙄 малко съм притеснена от това, което ме очаква сега Sad

# 188
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Различно ще е Simple Smile Тогава по фирдар си била в период с управител Меркурий и подуправител Венера, които са в съвпад на АС ти. Това е бил последния период под управлението на Меркурий. Сега си в период Луна-Венера с проф. у-л Юпитер. Фокусирай се върху лунното затъмнение и новия цикъл Венера-Юпитер. Те ще имат по-дълготрайно влияние, с развитие Simple Smile А квадратурата би следвало да се усети на момента. И двете планети при теб управляват ъгли, Сатурн управлява АС срещу който е затъмнението. Може да искаш да реагираш на провокация, но да се въздържиш.

# 189
  • При децата ми
  • Мнения: 6 193
Момичета, как да видя къде ми попада предстоящото пълнолунието и пълното лунно затъмнение? Никак не го разбирам този astro.com.

# 190
  • Мнения: 133


2020-та се задава Марсово противостоене, то ще провокира у хората в цял свят по-голяма енергия, която ако не се владее се превръща в изблик на агресия и конфликти. Енергията на Марс е подчинена на човешката воля и ние сме в състояние да я владеем ако пожелаем.

Трябва да сме подготвени за идните години, защото ни чакат най-тежките времена от както свят светува. Марс е само началото.

# 191
  • Мнения: 133
Момичета, как да видя къде ми попада предстоящото пълнолунието и пълното лунно затъмнение? Никак не го разбирам този astro.com.
Пълнолунието ще даде на слънцето ти(физическото тяло) повече контакти и експертни лидерски качества на организатор. На луната ти(интелектуалното тяло) техническа мисъл, комуникация "тук и там", на други езици, както и заблуда, неяснота, летаргично състояние. Ако взимаш някакви медикаменти или алкохол през този период, Нептун ще засили действието им. За духовното тяло е трудно да се каже, защото минутата е изключително важна.

# 192
  • Мнения: 3 922
Лунното затъмнение ще е на 0*51' по оста водолей-лъв. Така, че който има планети или куспиди в първия градус на знаците от неподвижния кръст /водолей, лъв, скорпион и телец/, може да очаква активиране по темите на съответната планета или дом в рамките на около 6 месеца след затъмнението.

# 193
  • Мнения: 2 124
Момичета, как да видя къде ми попада предстоящото пълнолунието и пълното лунно затъмнение? Никак не го разбирам този astro.com.

Избери опция натал + транзити и ще се ориентираш. Simple Smile

Скрит текст:

# 194
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450


2020-та се задава Марсово противостоене, то ще провокира у хората в цял свят по-голяма енергия, която ако не се владее се превръща в изблик на агресия и конфликти. Енергията на Марс е подчинена на човешката воля и ние сме в състояние да я владеем ако пожелаем.

Трябва да сме подготвени за идните години, защото ни чакат най-тежките времена от както свят светува. Марс е само началото.

От коя книга е цитата?

Общи условия

Активация на акаунт