Астрология - 14 тема

  • 47 133
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 133
"Великото противостоене на Марс" от Николай Дойнов, цялата книжка е 16 страници синтезирана информация.

Прикачих я за теглене:
https://host-a.net/f/220399-velikotoprotivostoenedoinovpdf

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 11:27 от 321nm

# 196
  • Мнения: 9 152
"Великото противостоене на Марс" от Николай Дойнов, цялата книжка е 16 страници синтезирана информация.

Прикачих я за теглене:
https://host-a.net/f/220399-velikotoprotivostoenedoinovpdf
Много благодаря, признателна съм ти. Flowers Hibiscus
Абзацът за човешката волята и идните времена от теб ли е или от книгата (попрочетох я на един дъх, но не го открих)?

# 197
  • Мнения: 136
Може и малко да се повторя, но в момента любовта ми е водеща тема и ми се иска да знам дали нещата се получават или се самозалъгвам. Имаше някакво развитие последните седмици, но не знам. Може ли някой да хвърли едно око Relaxed


Транзитите ми за днес.

# 198
  • София
  • Мнения: 3 860
Алена, мерси! Има нещо вярно за конфликтите, станала съм много хрисима, а винаги съм била остро реактивна без въобще да си мълча, сега съм почнала да си избирам битките 🙄
А какво да наблегна за затъмнението и венера/Юпитер. Затъмнението е ясно, че активира всичко така се е позционирало, че и транзитен уран се включва, а новия цикъл венера/юпитер пък само К11 активира.

# 199
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Защо пък да е само 11 дом. Аз мисля, че написах, може и по завоалирано да съм го направила, но -  огледай темите, които управляват и Венера и Юпитер, и домовете, в които се намират в натала. Венера ти управлява ъгъл - би следвало да има благотворно влияние над 4 домните теми - най-елементарното - може да решиш да одухтвориш дома, да смениш интериор, да не забравяме, че до няколко месеца - Уран окончателно настъпва в Телец за идните 6-7 години, и може да революционизира схващанията ти за дома-крепост. Още по-смело би било да допусна, че предвид активацията на оста на взаимоотношенията - в този нов/реновиран дом - може да не си сама. Това са само хипотези и възможности. Проявленията може да са различни. Но е факт, че първото, което ми се схематизира в мислите - когато за първи път отворихме темите около затъмнението при теб - беше нов партньор в нов дом. Готви се за вихъра на емоциите - предстои нов цикъл "Луна-Уран" по прогресии - ще се вълнуваш Stuck Out Tongue Closed Eyes и още как Simple Smile

# 200
  • Мнения: 34
Здравейте
Моля,за малко съвет
Утре ми предстои една голяма финансова сделка
Но се притеснявам ,че  предстои Пълнолуние и затъмнение на 0 градуса в Лъв поради близостта  до кармичните лунни възли,а  Сатурн, Плутон, Меркурий и Слънцето се намират в знак Козирог.
Според вас има ли основание да съм притеснена и нервна?



Транзитите са за утре 21.01

# 201
  • София
  • Мнения: 3 860
Мерси Аленка, ще погледна пак 🙄 много ясно си го беше написала, ама на мен далечно ми се струва просто като връзка Sad
Значи хубаво ти звучат предположенията, а дано, дано 🙏 че нещо се уморих от напразни вълнения 😆

# 202
  • Мнения: 8 977
@Juja27
с толкова планети в 8 дом естествено, че финансови сделки ще правите. Според мен  няма от какво да се притеснявате

# 203
  • Мнения: 3 922
Сделката е свързана с покупко-продажба на имот вероятно. Затъмнението е върху натална Луна /която управлява 4-ти и е в 4-ти дом/. Управителят на 2-ри дом Меркурий също е активиран от транзити.

# 204
  • Мнения: 34
Да ,покупка на имот е .
Просто миналата година особено в края беше много критична и разрушителна в личен план и имам страхове за всичко ново.
Надявам се ,че това притеснение и нервност е чисто психологически.

# 205
  • Мнения: 2 122
Може и малко да се повторя, но в момента любовта ми е водеща тема и ми се иска да знам дали нещата се получават или се самозалъгвам. Имаше някакво развитие последните седмици, но не знам. Може ли някой да хвърли едно око Relaxed
Скрит текст:

Транзитите ми за днес.

С опозиция на транзитен Нептун от 8 дом към наталния съвпад Венера/Юпитер и квадратура на транзитни Венера/Юпитер от 5 дом, е нормално да си задаваш точно този въпрос Simple Smile Юпитер управлява 5 дом и в момента, заедно с Венера са в хармоничен аспект към Сатурн - в 7 дом и управляващ го. Не трябва да се съмняваш в своята стойност като човек и жена. Нещата ти се развиват добре, не си създавай стрес сама Simple Smile

# 206
  • Мнения: 2 122
Здравейте
Моля,за малко съвет
Утре ми предстои една голяма финансова сделка
Но се притеснявам ,че  предстои Пълнолуние и затъмнение на 0 градуса в Лъв поради близостта  до кармичните лунни възли,а  Сатурн, Плутон, Меркурий и Слънцето се намират в знак Козирог.
Според вас има ли основание да съм притеснена и нервна?
Скрит текст:
Транзитите са за утре 21.01
Сделка с имот, предполагам. Съвпадът(цикъл) на Юпитер и Венера се случва на върха на дома, управляван Юпитер и дом на ресурсите/парите на другите - 8 дом. Венера е управител на АСЦ ти. Лунното затъмнение попада точно върху Меркурий, управител на домът на твоите лични финанси и застава в тригон с Марс, управляващ дома на бизнес-партньорите. Луната управлява 3 и 4 дом и заставайки над Меркурий предполалга делови срещи, преговори и подписване на договори. Транзитен Меркурий е в непосредствена близост до МЦ в 9 дом и предполага официално оформяне на документи пред съд, държавна администрация и пр.

Нямаш напрегнати аспекти и не виждам защо нещата да не се развият както очакваш.

ПП. Сега виждам коментарите Simple Smile

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 22:57 от Silky_soft

# 207
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Как спахте тази нощ? Лунното затъмнение си каза думата, май. И двамата с мъжа ми - дълго таласъмствахме Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 208
  • Мнения: 3 873
Аз спах добре, нищо необичайно. Днес ще съм доста заета на работа, а и тази седмица ми се очертава много натоварена.
Моят мъж трябва да вземе важно решение за кариерата си, но се чуди какво да прави и виждам, че му е трудно.

# 209
  • Мнения: 9 152
И аз спах добре, но сънувах доста шантав сън, та сега се чистя от него.
Снощи четох "Изповед " на Лев Толстой,  даде ми доста поводи за размисъл докато заспивам. На мен това пълнолуние и затъмнение ми е точно на Асц., та се чудя как би могло да ми се отрази.

Общи условия

Активация на акаунт