Астрология - 14 тема

  • 45 484
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 120
Връзките между управителите на АСЦ, ДСЦ и МС. Кои са силни, и каква конфигурация е показател за брака-за всяка карта е индивидуално. Това са техники за намиране на Сигнификатори на дадена тема. Или това е цял модул обучение как се определя Брак в наталната карта.
Каква е логиката и МС да играе роля за брак? Някакъв пример можеш ли да дадеш.
И кой трябва да е по силен упр на АСЦ или ДСЦ за успешен брак

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 17:58 от Sani..

# 631
  • Мнения: 362
Връзките между управителите на АСЦ, ДСЦ и МС. Кои са силни, и каква конфигурация е показател за брака-за всяка карта е индивидуално. Това са техники за намиране на Сигнификатори на дадена тема. Или това е цял модул обучение как се определя Брак в наталната карта.
Каква е логиката и МС да играе роля за брак? Някакъв пример можеш ли да дадеш.


А според вас, Бракът какво е?

# 632
  • Мнения: 1 120
вид взаимоотношения с партньор, подкрепени с договор примерно, май любовта не е от задължителните неща Laughing, с деца... знам ли, какво друго?
партньор и договор -7дом, ДСЦ
10 дом - влиянието на брака върху въпроса на съществуванието, каквото и да значи - ОК!
Ето, точно тука ми се пука логиката на астрологията, всеки дом накрая се оказва, че отговаря за всичко
И по-скоро не на астрологията, тя най-вероятно си е ОК, но на това което ние знаем за нея

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 18:34 от Sani..

# 633
  • Мнения: 362
Брака е договор, но сключен пред длъжностно лице-10 дом, без този докуметн няма брак.

# 634
  • Мнения: 1 282
Сигнификаторите свързани само със седми дом извадени от контекста, може да са индикация за взаимоотношенията по принцип,  с хората, с които влизаме и осъществяваме такива, които не е задължително да са брачни или пък любовни.

# 635
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
По 10 дом е и промяната на статуса в обществото.

# 636
  • Мнения: 265
Привет момичета,
според вас момчето / в синьо / има ли по-сериозен интерес към девойката или поне някакво отношение към нея.
Часовете са точни.

Побутвам с надежда някой да се включи Simple Smile

# 637
  • Мнения: 133
Привет момичета,
според вас момчето / в синьо / има ли по-сериозен интерес към девойката или поне някакво отношение към нея.
Часовете са точни.

Побутвам с надежда някой да се включи Simple Smile
Ако знам датите мога да се опитам да ви отговоря.

# 638
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Здравейте, момичета!
Може ли да помоля за мненията ви.
Предвид рождените - Венера  в Овен (12дом ) и Нептун в Козирог (8дом) - какво да очаквам в сегашния период до 15май според вас ?
http://prikachi.com/images.php?images/196/9552196y.jpg

# 639
  • София
  • Мнения: 272
мадам тиква , в astro.com има много хубави прогнози за кратък период от време. Другият астролог, който следя и прави седмични и месечни прогнози е Патрик Арундел, разгледайте страницата и Ютуб канала - https://www.youtube.com/user/PatrickAstrology

# 640
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Алита , благодаря  ти ! Надявам се ,като ратроградна по рождение ,Венера да не ми разклати земята .

# 641
  • София
  • Мнения: 272
chance4u, когато въпросът е кой какво чувства е най-добре да разговаряте с въпросния човек. Астрологията не отрича свободната човешка воля, напротив!

# 642
  • София
  • Мнения: 3 752
Алита , благодаря  ти ! Надявам се ,като ратроградна по рождение ,Венера да не ми разклати земята .
Венера ти е най-малкия проблем.Ако  някой би ти разклатил земята, то това са тежките планети като Сатурн, Уран или Плутон.

# 643
  • София
  • Мнения: 272
Магика, така - така, аз съм с транзитиращ уран в 7ми, плутон на куспида на 4ти и сатурн след него FlushedFlushedFlushed

# 644
  • София
  • Мнения: 3 752
Най-общо Уран го свързвам с бърза и внезапна промяна, Плутон, като чистещ това, което няма стойност и Сатурн с трудности и изпитания. Но това е капка в морето. Има изписани книги за тях. После трябва да се види кои Домове управляват, как са поставени в картата и как взаимодействат с останалите планети... Абе цяла наука си е... Но най - просто ти го обясних.

Общи условия

Активация на акаунт