Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (82) - януари 2019

  • 123 928
  • 1 816
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 489
За шанса за печалба: Според мен, игрите на сайта автоматично отчитат колко често се печели и това излиза като цифра в проценти.
Вероятно е предвидено някои игри да пускат повече от останалите за определен период на време, защото собствениците на сайта имат някакъв интерес да се играят точно тези игри. Може и всичко да е случайност и да се ръководи от компютърна програма.

# 61
  • Мнения: 940
Честита Нова година!

# 62
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Залагам на софтуер и автоматично генериране на печалби според завъртванията, явно отчита на брой и пуска по-голяма награда.

# 63
  • Мнения: 855
Честита Нова Година!
Нека тя да е пълна най-напред с много здраве за всички ни и след това с много късмет и хубави награди.
Захарче, благодаря за новата тема.
Успех на всички.

# 64
  • Мнения: 1 012
Здравейте.честита нова година .да попитам колко време отнема превода от НЛ към сметка.спечелените на 28 .12 пари още ги няма на картата вярно  празници са но 31 е работен ден .

# 65
  • Мнения: 578
Честита Нова Година!

Много здраве, щастие и късмет!

# 66
  • Мнения: 917
Честит нова година! Много късмет!

# 67
  • Мнения: 875
Честита Нова година и от мен! Много здраве, сбъднати мечти и повече желани награди.
То голямо затишие беше в 2018, дано сега като приеха 100 лв. за деклариране да има повече игри, че иначе е мнооого скучно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 68
  • София
  • Мнения: 5 617
За много години, момичета. Аз докато се наспя и вие сте изписали 5 страници.
От вчера имам 50лв в НЛ пак Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 826
Ние тази година семейно имаме да декларираме награди за около 3000лв. 😂 Само екскурзията до Дисниленд беше над 2000.
Пожелавам си тази година да дължим повече данъци 😂

# 70
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Честита да е новата 2019!!! Желая на всеки от вас ТОЧНО тази година да спечели мечтаната награда! Пожелавам на организаторите на игрите да са много дейни, да внимават с правилата 😉 и много хубави награди да ни приготвят! Пожелавам и не на последно място да сме здрави, защото това е най-най-важното всъщност!

# 71
  • Мнения: 1 467
Честита нова година и нова тема. Колелото на НЛ, ми даде някакви безплатни игри с който направих 20лв, заявих ги веднага за да не ги профукам.

# 72
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
От бонуса 50 лв и от безплатните детелинки, направих 80 лв и се спрях, заявих ги!

# 73
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Трябва ли да се пазят билетите от НЛ-непечелившите, които сме вкарали за втори шанс?

# 74
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
За много години! Да е късметлийска година за всички!

Да подсетя работещите на трудов договор да си извадят бележките от работодателя

Общи условия

Активация на акаунт