Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (82) - януари 2019

  • 127 912
  • 1 816
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 5 623
Не съм имала проблем. Отстрани има копче и го пуснах на режим Bluetooth, включих си моя на телефона, синхронизирах ги и си пускам песни от Youtube например. Радиото е кофти, всеки път се включва и изключва. Звукът най-лесно се сменя като дадете пауза, увеличите/намалите и пак пуснете.

# 766
  • София
  • Мнения: 1 522
Вчера писах на Chupa Chups за нераздадените малки награди Simple Smile Отговориха ми следното Simple Smile

Здравей,
В рамките на 2 работни дни (до 14.01) ще направим тегления на останалите Малки награди(чашки, шалчета и шейни) от нашата сладка игра.
Пожелаваме ти успех!
Поздрави,
екипът Chupa Chups

# 767
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Вчера писах на Chupa Chups за нераздадените малки награди Simple Smile Отговориха ми следното Simple Smile

Здравей,
В рамките на 2 работни дни (до 14.01) ще направим тегления на останалите Малки награди(чашки, шалчета и шейни) от нашата сладка игра.
Пожелаваме ти успех!
Поздрави,
екипът Chupa Chups
 

Супер, много се радвам, че е имало смисъл писмото ни и хората все пак постъпват така, както е редно и си оправят нещата.

# 768
  • София
  • Мнения: 3 029
Изтеглени са печелившите на Капи за миналата седмица.

# 769
  • Мнения: 874
Вчера писах на Chupa Chups за нераздадените малки награди Simple Smile Отговориха ми следното Simple Smile

Здравей,
В рамките на 2 работни дни (до 14.01) ще направим тегления на останалите Малки награди(чашки, шалчета и шейни) от нашата сладка игра.
Пожелаваме ти успех!
Поздрави,
екипът Chupa Chups
И на мен така ми отговориха още вчера сутринта. Значи очакваме тегленето...

# 770
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Белла пращат ли смс,когато спечелиш?

# 771
  • Елхово
  • Мнения: 1 411
Да, в деня на тегленето!

# 772
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, падна ми се бонус 50 лв. от колелото на Националната лотария.
Можете ли да ми обясните как да спечеля парите? Какво трябва да правя с тези проценти

# 773
  • Благоевград
  • Мнения: 513
Момичета, падна ми се бонус 50 лв. от колелото на Националната лотария.
Можете ли да ми обясните как да спечеля парите? Какво трябва да правя с тези проценти


Трябва да превъртите бонуса, като играете на различни игри. И ако успеете, печалбата се прехвърля във вашите пари.

# 774
  • София
  • Мнения: 3 029
Имате ли съобщение в профила, тези които са спечелили от Розали? Аз си виждам името, но никнейма ми е друг. Незнам това имената ли са или никнеймите. Писах на този имейл, но не са ми отговорили.

# 775
  • Мнения: X
Рецептите в Розали можеше да се качат с име по желание и не е свързано с името, с което си регистрирана в сайта. Важното е да пишеш от имейла, който си дала, когато си качвала рецептата. И да пишеш в обратния имейл псевдонима, с който си спечелила.

# 776
  • Мнения: X
И аз съм с първа награда от Розали, която е и първа за годината - книга /не се знае коя и каква/, но се радвам много Flowers Four Leaf Clover и благодаря, че споделихте!
Игра на Сити тв&радио
https://www.city.bg/game/specheli-smartfon-ot-radio-i-televiziya-city
Игра на БГ Радио
https://www.bgradio.bg/game/za-edna-filiya-vreme

# 777
  • Мнения: X
ММ помолил един негов колега да му вземе билет за 10лв и спечелил 100лв.😁
Изби 17.80,които ми беше загубил.
Взехме едни билети и точно това си говорихме, че и тях избил с тази печалба 😬
Първата ни толкова голяма печалба.
Сигурно защото това момче е изтеглил билета 🙄То и аз, когато съм теглила на друг все печелят 😑пък в нашите - нищо.
Късмет, нагласа какво е незная😀

# 778
  • Мнения: 1 775
Имате ли съобщение в профила, тези които са спечелили от Розали? Аз си виждам името, но никнейма ми е друг. Незнам това имената ли са или никнеймите. Писах на този имейл, но не са ми отговорили.

Влез си в профила и от там им пиши, ако те не са ти писали. Там поне отговарят.

# 779
  • Мнения: 1 781
Имате ли съобщение в профила, тези които са спечелили от Розали? Аз си виждам името, но никнейма ми е друг. Незнам това имената ли са или никнеймите. Писах на този имейл, но не са ми отговорили.
Аз нямам съобщение, но им писах на имейла, който са оставили.

Общи условия

Активация на акаунт