Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (82) - януари 2019

  • 127 857
  • 1 816
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 483
Не мога да си намеря бележката за четките на Орбит. Имате ли актуален телефон или емайл на които да пиша на Марс Инкорпорейтед....надявам се че няма да е проблем да ми пратят бележката отново

# 781
  • Варна
  • Мнения: 857
Момичета, падна ми се бонус 50 лв. от колелото на Националната лотария.
Можете ли да ми обясните как да спечеля парите? Какво трябва да правя с тези проценти
Играй на детелинките. Като ти даде безплатни игри, сумата отива в баланса. Аз така взех, днес 30 лв. Иначе е почти невъзможно.

# 782
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 053
Победители от коледната игра на Аз жената.
Цък

Познайте кой печели голямата награда. Не са кланът Satisfied


Честитооо!
Това май ти е втора хлебопекарна ?? Или друго спечели от СофияМел?

Днес дойде моята хлебопекарна заедно с много красива книга с рецепти, изобщо много са се постарали, доволна съм.
Също и пуловера от КК пристигна преди два дни. Никой не ми беше звънял за потвръждаване на адреса.

# 783
  • Мнения: 7 292
Юни месец съм си кореспондирала с Орбит чрез CONTACT@ORBITGUM.BG
Честито на всички спечелили!
Merelenda,много се зарадвах за теб-последна печалба за мин.год.хлебопечка,и първа за тази-пак,това е супер късмет,честито!

# 784
  • Мнения: 11 754
Втора е, да. Включих се в тази игра преди да се включа в София Мел. Simple Smile Исках хлебопекарна и се надявах точно на нея. А в София Мел дори не очаквах, че ще спечеля още с първата бележка, но... късмет. Само веднъж съм печелила от тях от досегашните им игри.  Добър старт на годината и добре завърши предходната.

# 785
  • Мнения: 10 874
Merelenda, браво за страхотния късмет! Heart Eyes Все така да ти върви цяла година! Hug

# 786
  • Мнения: 9 451
Знаете ли на кой е този номер?
02  4084057

# 787
  • Мнения: 717
Не мога да си намеря бележката за четките на Орбит. Имате ли актуален телефон или емайл на които да пиша на Марс Инкорпорейтед....надявам се че няма да е проблем да ми пратят бележката отново
  Това ми излиза е нета,може  би тук  да им пишеш - За да получите информация относно официалните правила за актуалните игри на Марс Инкорпорейтед България ЕООД, можете да се обадите на телефон на потребителя +359 2 419 12 20 или +359 898 150 520 (по тарифен план) всеки ден от 9:00 до 20:00ч. За национални активации можете да се обадите на телефон на потребителя 0700 14244 или на е-мейл inform@effem.com.

# 788
  • Мнения: X
Конкурс на Декатлон -кандидатстват ученици/учители, чрез клипче, за да спечелят награда оборудване за спортен салон и спортен празник.
https://card.decathlon.bg/decatour?SPMID=UKFzW6rKF1MsYEJZP2xn8A& … amp;utm_campaign=

# 789
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Конкурс на Декатлон -кандидатстват ученици/учители, чрез клипче, за да спечелят награда оборудване за спортен салон и спортен празник.
https://card.decathlon.bg/decatour?SPMID=UKFzW6rKF1MsYEJZP2xn8A& … amp;utm_campaign=

Хубава инициатива, но много дискриминираща. Гласува се само с карта Декатлон. Е, кой има такава карта? Само тези, в чийто град има такъв магазин, тоест софианци. Не е честно.

# 790
  • Мнения: 11 754
Варна, Стара Загора, Пловдив и София.

# 791
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
И във Варна имаме.

# 792
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Е, пак не е за всички градове, села. А салоните, които имат нужда от обновяване са в цялата страна. При нас сега го строят.

# 793
  • Мнения: 5 690
Конкурс на Декатлон -кандидатстват ученици/учители, чрез клипче, за да спечелят награда оборудване за спортен салон и спортен празник.
https://card.decathlon.bg/decatour?SPMID=UKFzW6rKF1MsYEJZP2xn8A& … amp;utm_campaign=

Хубава инициатива, но много дискриминираща. Гласува се само с карта Декатлон. Е, кой има такава карта? Само тези, в чийто град има такъв магазин, тоест софианци. Не е честно.
Не задължително да имате такъв магазин в града си, за да имаш карта. Достатъчно е да имате направена поръчка и регистрация в сайта /незнам дали само с регистрация става/ и имате номер на карта в профила си. Сега проверих в моя профил, тъй като преди година правих поръчка там - имам номер на карта.

# 794
  • Мнения: 1 932
Момичета имаме отговор от Лаваца. Ще има нови печеливши, защото част от сегашните ще бъдат дисквалифицирани.
Ето и отговора:

“След направена проверка Организаторът установи, че е налице недобросъвестно поведение от участници при регистриране на касови бележки, като една и съща касова бележка е регистрирана многократно от един и същ или от различни профили в нарушение на Официалните правила на промоцията. Поради това участниците, обявени за печеливши, извършили установеното нарушение, се дисквалифицират от Организатора и на тяхно място награди ще получат участници от списъка с резерви, които са изтеглени на 18.12.2018г. в присъствие на нотариус.
 
Организаторът ще публикува на сайта допълнителна информация във връзка с проверката.
 
С поздрави,
Екипът на Lavazza”


Общи условия

Активация на акаунт