Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (82) - януари 2019

  • 127 898
  • 1 816
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 407
Току-що и аз получих СМС от Лео - че днес ще трява да си получа пасатора Simple Smile

# 751
  • Мнения: 746
Да Лео разнасят пасторите на Своге,няма служебна бележка само обратна разписка,няма да се декларират 😃

В коя седмица си спечелила-аз още нямам смс от лео, но бях май във втората.
.   От втората седмица

# 752
  • Мнения: 11 768
Победители от коледната игра на Аз жената.
Цък

Познайте кой печели голямата награда. Не са кланът Satisfied

# 753
  • Мнения: 4 653
Победители от коледната игра на Аз жената.
Цък

Познайте кой печели голямата награда. Не са кланът Satisfied

Браво на теб, честито!

# 754
# 755
  • Мнения: 2 407
Merelenda - Браво на теб и Честито!! със здраве да си я ползваш
Скрит текст:
ПП - много се радвам, когато някой от темата печели големите награди, с надеждата че ги измъквате от под носа на клана Laughing
дойде пасатора, харесва ми. За първи път печеля от игра на Своге, надявам се да правят по-често игри с хубави награди, за да се включвам Laughing

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 12:21 от mimsim

# 756
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Регистрирах се в розали,но искам да попитам къде постват игрите си?Честито и от мен за наградата.

# 757
  • Мнения: 11 768
Благодаря ви Simple Smile

Цветкова, в различни раздели ги постват.
Аз следя на заглавната страница долу вляво коментарите. Обикновено активните игри излизат там, когато някой коментира, или се включва в игра.

# 758
  • Мнения: 1 465
Току-що и аз получих СМС от Лео - че днес ще трява да си получа пасатора Simple Smile
И аз съм получила към 10.30

# 759
  • София
  • Мнения: 5 623
Дойде ми колонката от Теси, доволна съм, свири добре.
Ще се включа в Белвита и май това е.

# 760
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Благодаря ви Simple Smile

Цветкова, в различни раздели ги постват.
Аз следя на заглавната страница долу вляво коментарите. Обикновено активните игри излизат там, когато някой коментира, или се включва в игра.

Благодаря,ориентирах се Simple Smile

# 761
  • Мнения: 478
Дойде ми колонката от Теси, доволна съм, свири добре.
Ще се включа в Белвита и май това е.



Извинявам се, че въпросът ми не е за тук, но как успя да пуснеш това чудо? Спечелих колонка от играта на Морени миналата година, някак успях да пусна радиото, но музика от телефона- не. И дори радиото не свири чисто, ами се чува и пращене.

# 762
  • Мнения: 2 407
Червено лале - въпроса ти не е към мен, но ще се опитам да помогна - аз имам такава от Морени и от Орео -
към лаптопа я свързах с кабел, /към телефон не съм пробвала/ нямаше никакъв проблем, заработи си, проблема ми е със звука - трудно се увеличава и намаля. Радиото също работи добре, проблема е че с едно копче търси станциите и със същото това копче е за звука. Още не съм намерила как да си пусна вече запаметена станция и всеки път като се опитам да е ползвам, започва да си търси станциите наново. Радиото за да е чисто/според мен/ трябва кабела да е включен към колонката за да го ползва като антена.

# 763
  • Мнения: 11 768
Аз имам колонка от Фанта. Към лаптопа върви, към телефона не успях да я пусна.

# 764
  • Мнения: 6 051
Нашата колонка от Морени излезе голям боклук. Пращи дори и като пуснем музика от телефона, а вчера моя мъж каза, че я е заредил, пуснал я и след 5 минути се изгасила.

Общи условия

Активация на акаунт