Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (82) - януари 2019

  • 123 929
  • 1 816
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 2 817
Още една игра във Фейсбук: https://www.facebook.com/aroma.cosmetics/posts/2443597938988102

# 796
  • Мнения: 1 775
Това е страхотно. Най-накрая съвестни организатори, но трябваше да внимават и да правят проверки при тегленето. Не да им пишат 100 човека и тогава да се сетят.

# 797
  • Мнения: 2 682
Браво на Лаваца! Има надежда!

# 798
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Лаваца, Чупа сега Метро и Нестле и направо напредваме Simple Smile

# 799
  • Мнения: 2 136
Сега си погледнах имейла, имам писмо от Лаваца. Бях им снимала 2 бележки, пропуснала съм третата, та искат и нея. Голямо ровене падна докато я намерих.

# 800
# 801
  • Мнения: 1 389
Лаваца, Чупа сега Метро и Нестле и направо напредваме Simple Smile
Забравихте Nivea, те първи ги дисквалифицираха в играта за часовниците

# 802
  • Мнения: 10 874
Много ме радва положителната развръзка в играта на Лаваца! Heart Eyes
Да си пожелаем тази година повече подобни развръзки и повече награди за всички, които играят честно! Flowers Four Leaf Clover

# 803
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Здравейте,
някой дали иска да ми обясни как в ел. портал на НАП, чрез ПИК да си проверя задтлженията ( тези, които са подадени от организаторите). Не мога да го намеря сама 😏

# 804
  • Мнения: 2 579
Здравейте,
някой дали иска да ми обясни как в ел. портал на НАП, чрез ПИК да си проверя задтлженията ( тези, които са подадени от организаторите). Не мога да го намеря сама 😏
Някой беше писал, че до края на февруари организаторите трябва да подадат данни. Затова ще трябва да почакаш докато това стане, за да провериш. Иначе подаваш декларация с бележки те които имаш .

# 805
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Добре, това ясно, но къде точно в сайта да проверявам?? Това ме интерисува.

# 806
  • Мнения: 2 682
Добре, това ясно, но къде точно в сайта да проверявам?? Това ме интерисува.

"Предоставяне на данъчна и осигурителна информация и информация от данъчно-осигурителната сметка"
И после в: Справка за изплатени доходи /различни от трудови/ на физически лица. От страни ти излиза "справка".

На мен все още ми пише, че няма нищо подадено от организаторите.

# 807
  • Мнения: 3 538
Последно ваучерите за 30 лв от Била декларираме ли ги, има издадена служебна бележка?

# 808
  • Мнения: 770
Записвам се с първа награда за годината - козметичен комплект от Аз жената. Айде, да е късметлийска на всички!

# 809
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051


"Предоставяне на данъчна и осигурителна информация и информация от данъчно-осигурителната сметка"
И после в: Справка за изплатени доходи /различни от трудови/ на физически лица. От страни ти излиза "справка".

На мен все още ми пише, че няма нищо подадено от организаторите.
 
Сърдечно благодаря!!
Там ми излиза да направя справка за 2016 и 2017г. И при теб ли е така?

Общи условия

Активация на акаунт