Спам тема (Нова Година със стари ку...купонджии) от 02.01. до когатo... примерно до 31.01. 😜

  • 78 764
  • 4 019
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Еее, Лан такава реклама направи, че се записвам първа.

# 61
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Сключих чудна сделка. Уроци по вайбър и хром срещу греяна ракия и кисело зеле Sunglasses

П.П. То било голям въртел човек да се изнесе от телефона си и да се нанесе в нов, а старият да предаде като нов за вторична употреба. Три дена бъзикам настройки.

# 62
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Много мразя да сменям техниката. Днес казвам на щерката, че ще си поръчам батерия на лаптопа, а тя ми казва "Защо? Нали ще ти нося нов лаптоп". Simple Smile  Ама направо ми иде да им драсна едно благодарствено писмо на производителя, железен е тоя комп, железен! Ако зависи от мен, никога не бих го сменила.

# 63
  • Мнения: 11 505
Сключих чудна сделка. Уроци по вайбър и хром срещу греяна ракия и кисело зеле Sunglasses

П.П. То било голям въртел човек да се изнесе от телефона си и да се нанесе в нов, а старият да предаде като нов за вторична употреба. Три дена бъзикам настройки.

Най-удачният вариант е старият да бъде изгорен и никой, никога да няма достъп до него Laughing

# 64
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Ххахха, мне, може да се форматира до фабрично състояние, но изнасянето беше трудно.
Иначе, целта беше да го дам на майка ми. По друга причина не бих го сменила, освен ако не умре. Това беше четвъртият ми телефон изобщо и първият от поколението на умните. Даже плаках като го върнах до фабрично състояние. Laughing

# 65
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
За гуми и джанти незнам,но ще ти излезе късмета първа да минеш през кабинета😆
На психиатъра ли? Joy

# 66
  • Мнения: 11 505
Мдабеда, фабрично състояние... не вЕрвам аз на такива неща Laughing

# 67
# 68
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Мдабеда, фабрично състояние... не вЕрвам аз на такива неща Laughing
Е, така пише в настройките. Пък, какво е реално - мистерия...

Пък утре си тръгваме и вече мисля да не ям поне седмица. За пиенето ще си помисля.
Мама направила едни палачинки с някаква пилешко-сметанова плънка и сега ми слага последните три!!!! и аз я питам "е, и трите ли трябва да изям?", а отговорът беше "ми, то няма повече"... Ще се пръсна, нищо, че не ги изядох. За половин тенджера гъбен сос, за който имаше същите очаквания, няма и да споменавам. Отпрепарирвам се в хоризонтирано положение и от утре ще съм нов човек с невредни хранителни навици. Казах.

# 69
  • Мнения: 1 184
Къде я слагате всичката тази храна ?

# 70
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Къде я слагате всичката тази храна ?

В седемте стомаха.

Дядо Мраз/Коледа какво ти донесе?

# 71
  • Мнения: 10 699
Добро утро !
Време е за кафе  и на планацията. Вънка веел северняк спроед снегояда, ама трабва да се ходи по задачи. Ставайте мързелииии

# 72
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Мързелите вече са станали, някои даже са и закусили.

# 73
  • София
  • Мнения: 38 489
Аз най-после съм сама вкъщи! Няма такъв кеф! Трябва да тръгвам, обаче толкова се кефяяя. Ще ошетам даже.

# 74
  • Мнения: 35 961
от кеф ще ошеташ?
явно никога не съм изпитвала толкова силен кеф, че баш т'ва да ми се поиска Joy

добро утро, спам! Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт