Великобритания - Тема 77 Зимно Пролетна

  • 43 161
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 316
То и аз не съм някакъв майстор в месенето. Затова и ми харесва тази рецепта. Забъркваш колкото да поеме тестото и после като бутер тесто го мажеш и сгъваш няколко пъти. Няма биене, удряне, хвърляне.
Втасват вече


Ujasia дай рецептата Wink току виж и при мен се получи, много ми се е доял топличък козунак Wink

# 706
  • На острова
  • Мнения: 1 273
На предната страница е рецептата.

И аз пратих за брашно и масло, ще меся после, даже и аз мисля през нощта да втасва, че да го пека утре и да хапваме топъл.

Яйцата ми се получиха на цвят, но 6 от бледосините яйца на Теско, 5 се счупиха.

# 707
  • UK
  • Мнения: 2 837
Да, по напред в темата е линка за козунака. Рецептата изглежда доста лесна, чак ми се притиска да замеся и аз, но сутринта правих мекици и ми свърши брашното.
Филипс Лумиа си самоподари ММ преди две години за рождения ден. Той е доволен, аз не го ползвам редовно. Но на неговите гърди вече има постоянно чисти петна без окосмяване.

Има тема в КМ, може там да се информирате повече преди да купите.

# 708
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Успешно използвах приложението EU Exit. Малко се озорих с  чипа къде е😁. Сега чакам отговор. С децата не разбрах как се процедира. Направо на сайта Gov.uk с референтен номер или пак чрез проложението?

# 709
  • Мнения: 9 698

Моят дребосък от снощи.

# 710
  • На острова
  • Мнения: 1 273
Оф, и този изглежда много як 😋

Бела, през приложението, почваш стандартна апликация и там някъде имаше, че е за друг. Никъде не опоменават специално за деца. Ние малко ги омотахме за децата, пратихме няколко допълнителни имейла, ама и техният статус дойде също.

# 711
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
За първа година нямам нито счупено яйце. Момичетата боядисваха яйцата и се забавляваха, рисуваха по тях. Показахме и чукането с яйца на унгарчето.
Направих половин доза и излязоха 3 малки козунака, пекох ги двойно по-малко и са идеални. Чак и аз си отчупих, а от половин година не ям въглехидрати.

# 712
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Оф, и този изглежда много як 😋

Бела, през приложението, почваш стандартна апликация и там някъде имаше, че е за друг. Никъде не опоменават специално за деца. Ние малко ги омотахме за децата, пратихме няколко допълнителни имейла, ама и техният статус дойде също.
Разбрах те хората го написали че се пропуска сканиране на лицето на под 10 години😁, ама кой да гледа. После телефона ми се бъгна нещо. Прати  ми невалиден линк. Утре или вдругиден ще пробвам пак.

# 713
  • България моята родина
  • Мнения: 201

 
Третият не оцеля за снимка-мъжете му видяха сметката веднага.

# 714
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Тц-тц! 😁 ще мъ накарате и аз да се размеся.

# 715
  • На острова
  • Мнения: 1 273
Бела, пише че се пропуска, ама ние не можахме да го пропуснем. В смисъл, пропуснахме го, но после дойдоха имейли, че им трябват снимки. Нещо недоизмислено е.

Мен ме накараха, хаха. Долу ме чака брашното. И аз мисля няколко малки да направя.

# 716
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Тц-тц! 😁 ще мъ накарате и аз да се размеся.
Хайде! Аз сега започвам, за да е готов малко преди полунощ Wink

# 717
  • София
  • Мнения: 1 464
Ех, че хубави тези козунаци! Heart

# 718
  • Мнения: 5 690
Да питам само, какво взимате за подсилване на организма и имунната система?
Много често взех да се разболявам, а се храня здравословно, пия много вода, спортувам.
Сега пак съм с кашлица, температура, гърлобол.

# 719
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Мони пробвай със сироп от черен бъз, ето един примерен https://www.hollandandbarrett.com/shop/product/sambucol-immuno-f … PeMBoCFl4QAvD_BwE

Общи условия

Активация на акаунт