Великобритания - Тема 77 Зимно Пролетна

  • 43 146
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
https://www.allinsonflour.co.uk/products/easy-bake-yeast
Тази ползвам. 1 пакетче от 7 грама на 500 грама брашно.

# 691
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
Аз много работих напоследък и толкова съм уморена, че нищо не ми се прави. Пък и не ме бива особено в месенето.Добре, че вкъщи ме разбират и не ме натискат. Съседите българи ще правят парти, та ще отидем. И до църквата в полунощ  искат да ходим, мен ме мързи, въпреки, че е на 2 минути пеша. Времето е студено и дъждовно. Аз пропуснах слънчевите дни, че работих.
 Днес съм се заканила на приложението на EU EXIT. Оказа се че старият ми телефон има подходяща за целта версия на Андроид.

# 692
  • България моята родина
  • Мнения: 201
Аз покрай нервите не ми е празнично,но пък детето много обича козунак.Та да ви кажа от както сме тук взех от един чарити шоп евтина хлебопекарна и от тогава съм бог на печивата. Grinning Тей като с тестото съм скарана колкото пъти пробвам да меся не става и не става,а в хлебопекарната намирам рецепта слагам,меси и ето ти питки,кренвиршки,пица та дори и за нова година спретнах дърпана баница.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 464
Блягодаря, Ужасия!
То и мен не ме бива с месенето ... преди имах хлебопекарна и беше лесно, ама на ръка си е майсторлък. В Лидл имаха една останала хлебопекарна ама не щат да я намалят да им се невиди...

# 694
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
Аз имам хлебопекарна. Взех я от едно чарити за 8£, а цената  в Аргос е 50£. Чисто нова беше, просто е за малък хляб. Не сме купували от 1 година хляб. Често правя пърленки и ми е чуден помощник за месенето. Правим си хлябове с подправки и семена.
Купих си и фотоепилатор, ама не от чарити 😂,  да се поглезя. Как съм живяла без него досега не знам😁.

# 695
  • България моята родина
  • Мнения: 201
happy bella епилатора на филипс ли е и заслужава ли си наистина? Няколко пъти ми попада в маркета нови и все се чудя дали ще има ефект.
Майсторлъкът на месенето няма да ми се получи та да ми е жива и здрава хлебопекарната. Joy

# 696
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
happy bella епилатора на филипс ли е и заслужава ли си наистина? Няколко пъти ми попада в маркета нови и все се чудя дали ще има ефект.
Майсторлъкът на месенето няма да ми се получи та да ми е жива и здрава хлебопекарната. Joy
На Филипс е. BRI 923 е моят. Купих си го на изплащане от Аргос. Заслужава си, Един път съм го ползвала. Обаче вече 5 дни нямам показали се косми по някои зони. За други повече време ще трябва явно. Аз съм подходяща за третиране. Бяла кожа, с тъмни косми, макар и малко на брой, винаги всякакъв вид епилация ми създава страхотни проблеми с дразнене, подкожни, ужас. То си е цяла наука, ама хванеш ли му цаката веднъж. Импулсите стигат за повече от 10 години. Ако си взимаш, си вземи с кабел, с батериите са по-тежки и не издържат много по време на процедура. Трябва презареждане от няколко часа. Ако искаш повече подробности, може да ми пишеш на лични.

# 697
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
То и аз не съм някакъв майстор в месенето. Затова и ми харесва тази рецепта. Забъркваш колкото да поеме тестото и после като бутер тесто го мажеш и сгъваш няколко пъти. Няма биене, удряне, хвърляне.
Втасват вече

# 698
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
happy bella епилатора на филипс ли е и заслужава ли си наистина? Няколко пъти ми попада в маркета нови и все се чудя дали ще има ефект.
Майсторлъкът на месенето няма да ми се получи та да ми е жива и здрава хлебопекарната. Joy
На Филипс е. BRI 923 е моят. Купих си го на изплащане от Аргос. Заслужава си, Един път съм го ползвала. Обаче вече 5 дни нямам показали се косми по някои зони. За други повече време ще трябва явно. Аз съм подходяща за третиране. Бяла кожа, с тъмни косми, макар и малко на брой, винаги всякакъв вид епилация ми създава страхотни проблеми с дразнене, подкожни, ужас. То си е цяла наука, ама хванеш ли му цаката веднъж. Импулсите стигат за повече от 10 години. Ако си взимаш, си вземи с кабел, с батериите са по-тежки и не издържат много по време на процедура. Трябва презареждане от няколко часа. Ако искаш повече подробности, може да ми пишеш на лични.

Ами аз отдавна му се чудя, но не знам колко ще е ефективен. Ама ако го похвалиш още малко, може да се почерпя.

# 699
  • България моята родина
  • Мнения: 201
happy bella и тази информация ми е супер,никъде не успях до сега да открия за колко време важат импулсите,а вкъщи и мъжо много иска да вземем също.Също и че тези без кабел са по-калпави ми е от полза из маркета изкачат все лумея без кабел за сега.
Ще се оглеждам вече.
И да ви се похваля ако е за хвалба имаме час за ямр за след месец.Другиден ще видя личната и ще настоявам за еег и за изписване на медикаменти.Запознати хора с подобни диагнози казаха,че лекарства и еег са по-важни от ямр в случая.Дано успея да я понатисна тази докторка другиден.

# 700
  • На острова
  • Мнения: 1 271
Ей, много апетитно изглежда козунака, да взема да направя и аз един май..

Gapamilo, майка ми един път през живота си получи гърч по време на сън (готвих се за кандидат-студентски изпити та е било преди около 20-тина години), беше много стресиращо преживяване.. както и да е, мисълта ми е, че веднага Ямр и после лекарства. Ривотрил и още нещо (сега не знам дали са същите). Слава богу, да чукаме на дърво, не се е повтаряло. Но още си пие лекарствата. Така че, надявам се и вие с правилното лечение, така да я карате ❤

Варят се яйцата и почвам 🐣

# 701
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Аз имам Philips Lumea от няколко години, аз съм със светла кожа и светли косми, та нямах големи очаквания. Като цяло съм доволна, под мишнищи имам 2-3 косъма, на интимните части и там, на краката понеже са най светли имаше най-малко ефект. Следете стриктно на колко време се правят процедурите (имах една приятелка те през няколко дни се светкаше  не поше прочела инструкциите сладураната Simple Smile) не очаквайте напълно да изчезнат, просто ще понамалеят и по на рядко ще се появяват. За мустаци (от моята козмтичка съвет) първо махате с кола маска изчаквате 7 дни и тогава го ползвате, пазате се от слънцето много след това.
Благодаря за козуначените предложения.

# 702
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
happy bella и тази информация ми е супер,никъде не успях до сега да открия за колко време важат импулсите,а вкъщи и мъжо много иска да вземем също.Също и че тези без кабел са по-калпави ми е от полза из маркета изкачат все лумея без кабел за сега.
Ще се оглеждам вече.
И да ви се похваля ако е за хвалба имаме час за ямр за след месец.Другиден ще видя личната и ще настоявам за еег и за изписване на медикаменти.Запознати хора с подобни диагнози казаха,че лекарства и еег са по-важни от ямр в случая.Дано успея да я понатисна тази докторка другиден.
Импулсите са 250 000. Стигат доволно и предоволно. Някои такъв успех са постигнали че веднъж на няколко месеца се “светват”. Аз ще съм благодарна и един път в месеца да е и да не ми правят рани и подкожни. До операция стигнах чак за врастнал косъм.

# 703
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
И аз много се замислям за такъв епилатор, макар че за мой късмет след бременноста ми намаляха космите, ама то и от годините де  Joy

Аз козунака утре ще го пека сутринта за закуска Simple Smile, но да ви покажа Великденските ни бисквитки, хем детето ги хрупа, хем ги оцветява когато и дойде музата Simple Smile

# 704
  • Мнения: 3 218
На тея с апетитните козунаци и бискити, пращам адреса си на лични да ми пратите по едно парче❤

И аз за Коледа си взех Филипс. Имам козя брадичка, която след раждането направо подивя да расте. Хормоните уж са в ред. Ефект има голям, особено от ляво. Но за лицето четох, че повече време трябва, а и мен ме изчислява на най-слаба степен на уреда, което също оказва влияние. Другите зони още не съм ги пробвала.

Нашата хлебопекарна сдаде багажа след много години ежедневен труд. Много си я обичаме и ни е жал да я хвърлим 😂 Колко мармалади ми е правила, милата...А за месене мъжът ми се пробва. Преди години се зариби покрай хлебопекарната. Аз от тогава само едни мекици съм омесила, а едно време ме биваше.

Общи условия

Активация на акаунт