Искам да кажа ... (154) през януари 2019

  • 230 663
  • 5 432
  •   1
Отговори
# 60
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Чакам си пролетта, мразя студа, късите дни, началото на годината....



И аз така Simple Smile Ей тука съм надула радиаторите в офиса, сърбам чай и дори ме мързи да си тръгна. Навън уж пече, а ми е студено....

# 61
  • Мнения: 3 867
Бреее, Даун, а добре дошла. Гледай да се позадържиш тук HugHeart

# 62
  • Мнения: 39 370
Даун, изкара ми ангелите! Добре дошла!

# 63
  • Мнения: 5 336
Здравейте момичета и момчета!

Лили, благодаря за темата.

ББ крем на Гарниер ползвам аз, фондьотени пробвах няколко, докато не стигнах до извода, че не са за мен, понеже стоят тежко и като маска. Аз съм почитател на по-натуралния вид, ако и да имам вече какво да крия по лицето си.

Белинда, моята спи и реве и бълнува, лошо ми е, лошо ми е. Какъв е тоя вирус, не знам. И температура взе да вдига, кашля, боли я главата. Та разбирам го Козуначко, явно е мн труден за изкарване грипът.  Май други години, почваше в края на Януари, що така подрани и ни скофти празниците, не знам.
Оздравявайте🤗.

Даун, драго ми е да те "видя".

На Жакито пожеланията от миналата тема и днешните на Сбъдваща, да бъдат и пребъдат!

# 64
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Даун , добре дошла, но защо "няма да е за дълго"...що пророкуваш тъй??????

# 65
  • София
  • Мнения: 18 679
O, как ми липсваше аватара с вълните Hug
За прането не мога да помогна, аз жълти петна от заседяване досега не съм успявала да изчистя.

Бебето полудя. Дойде му голям пауър нещо и понеже няма Т  от нощес, го натирих с баща му навън. Подреждах малко из нас, тренирах кратко, но ефективно и сега съм вдигнала мерника на коледната украса. И без това нямахме елха, тия гирлянди само прах събират, та май ще се хвана да ги махна.

Искам да се похваля с подредено чекмедже с гримове. Чудо на чудесата! Да видим колко дни ще изкара подредено. Трябва да си взема някакви органайзери за козметика и бижута. Не че имам много, ама и малкото успявам да направя на качамак.

Тути, не е грип това на Козуначето, по-безобидно е, далеч по-безобидно бих казала. Дано грипът ни се размине! Два пъти само съм карала досега истински грип и мога да ви кажа, че тия разни други вирусчета, на които им казваме грип - нищо общо с истината! Това те сваля, буквално те покосява. Последния път имам чувството, че имах дори бели петна - не помня, била съм в нещо като безсъзнание, три дни не знаех дали ще оживея! Беше преди 20 години, но още ми държи влага!

# 66
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Карзче, успех 🍀

И моята девойка от вчера е с повръщане и други екстри 😐

Връщам се да ви чета!

# 67
  • Мнения: 22 036
Марче, що бе?

Мидко, просто предчувствие Simple Smile.

Белиндо, стига му връзва кусури на мекичкият Козунак.

# 68
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Даун, радвам се да те "видя".

Фонсе , как се справи твоята девойка  с организацията на партито?

# 69
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Дауне, добре завърнала се Hug И без такива помисли, за самосбъдващи пророчества не си ли чувала Hug

Фонсе , как се справи твоята девойка  с организацията на партито?
Бубе, благодаря че попита Hug Пълен провал е било партито, но не по нейна вина. И полиция се е намесила. Иска да напусне тя, шефа й г-н Х*й не я пуска 😂

Белинда, от корейските бб и сс каквото съм пробвала - все тежко и като маска стои.
Аз открих моя продукт, но е фдт. Стои естествено, траен е (гримиран се в 06 часа сутринта и свалям грима към 20 вечерта), кожата ми диша с него и не запушва порите.
Backstage на Диор е фдт-а.

Днес последен ден почивка, от утре пак на плантацията. Ще чакам морето през март 😅

Последна редакция: ср, 02 яну 2019, 16:46 от Foncé

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Гледам Дързост и красота, епизод 4056

# 71
  • Мнения: 22 036
Гледам Дързост и красота, епизод 4056

Боже, по-зле си от мен. Аз гледам първи сезон на ER Simple Smile.

# 72
  • Мнения: 1 985
Хора, смилете се над мен и дайте идеи за бързи и лесни салати, които могат да станат за един час. Wink Ще спасите живота на един закъсал мъж, който ми нахендри гости в последния момент и то баш утре, като съм на работа. Simple Smile

# 73
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Down Under
Цитат
Мидко, просто предчувствие Simple Smile.
ми кротни се де

Какво е "ЕР" - тва дет го гледаш де?
Просвети нас невежите.



# 74
  • Мнения: 22 036
Down Under
Цитат
Мидко, просто предчувствие Simple Smile.
ми кротни се де

Какво е "ЕР" - тва дет го гледаш де?
Просвети нас невежите.





Стига де, ти си набор почти. Даваха го през късните 90.
 "Спешно отделение" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт