Смелчага, но само по телефона...

  • 2 350
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 61
Ааа сега му намерих номера, 0889 740 742 ама не знам как да го издиря...

# 16
  • Мнения: 636
Според мен се обади в Мтел, ако не съдействат в полицията. Друг начин не знам.
В тази връзка на мен пък вчера ми се обади някакъв по стационарния телефон, откъде - не знам. Започна едни да ги реди..айде ще ви го спестя. Днес не се е обаждал, но ако го направи, по същия начин ли да постъпя , да звънна в БТК? Ще има ли някакъв ефект?

# 17
  • Мнения: 809
На мен пък ми звъняха посред нощразлични мъже и търсеха  Мариела - явно компаньонка. Първо мислех, че е грешка, но след третото позвъняване попитах кой номер избират. Казаха моя. #Crazy Явно някой си беше направил шега и беше дал моя телефон. Издирих компанията, (по-скоро успях да накарам един от тези, които ми се обаждаха) да ми каже номера на агенцията, която дава компаньонки, и се обадих да им кажа, че има някаква грешка. Оттогава не са ми звъняли.
Но е доста неприятно.

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 12:47 от Julka

# 18
  • Мнения: 2 495
Според мен се обади в Мтел, ако не съдействат в полицията. Друг начин не знам.
В тази връзка на мен пък вчера ми се обади някакъв по стационарния телефон, откъде - не знам. Започна едни да ги реди..айде ще ви го спестя. Днес не се е обаждал, но ако го направи, по същия начин ли да постъпя , да звънна в БТК? Ще има ли някакъв ефект?
НЯМА СМИСЪЛ.Опраторите няма да ви съобщят нищо понеже това са лични данни и няма да ви кажат нито на кого е номера нито кой набор е и т.н.Другият вариант е да пуснете жалба в МВР-то за телефонен тормоз, а и ако това не помогне...хвърлете му по една майна и здраве да е Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 2 901
И на мен преди около месец ми звъня един невменяем и ме наричаше с някакво име, ама май Милена, а не Мариела, но не мога да се сетя. И аз му казвах, че има грешка, а той "Ма, ни съ пръй, ма! Нали ти имам номера!" 100 пъти му абясних, че има грешка и затворих, а той пак звънеше ли звънеше, но аз все му затварях, защото имах важен разговор, но си казах - ти само ми звънни като се прибера в офиса, луд ще те направя. И той звънна 2-3 пъти после пак и все ме убеждаваше, че се правя (вучеше ми пиян) и аз му казах "Ей, глупак, звънни ми след 20 минути и ще се разберем, става ли?", защото мъжът ми щеше всеки момент да ме вземе и щеше да му вдигне той, но онзи така и не звънна...

А преди година имах няколко обаждания от разни хора, които ме питаха защо съм ги търсила и ми вдигаха скандал, защо само им клипвам и затварям, а всъщност не ги и познавам и после в Call Register ги нямам като мои обаждания.

На МТел ми е този номер...

# 20
  • Мнения: 1 172
Да, в моя случай бяха келеши някакви - когато звъняха и приемах разговора, се чуваха само смях и типично тийнейджърски лафове. След неколкодневното им звънене през 10-15 минути и абсолютно неуспешни опити от моя страна да се свържа с тях (отказваха разговор), им пратих СМС в стил "Вероятно набирате грешен номер. Ако не преустановите този тормоз, ще потърся съдействие от полицията. Г-жа ...." Оттогава не са ми звъняли. Може и наистина да не са усетили, че набират грешен номер или просто да са се стреснали от СМСа.
Моя близка пък получаваше едни цветущи нецензурни СМСи, пак от хлапак на 14-15 години. Само че тя има връзки и успя да издири лицето и родителите му. Майката е потънала от срам докато е четяла СМС творенията на синчето си (никога не бих искала да попадам на нейно място).

# 21
  • София
  • Мнения: 10 825
На мен ми се случи миналото лято - после ишмаше затишие и след това пак през февруари. Звънеше ми някакъв тъпак и ми казваше някоя глупост, обида или псувня и затваряше веднага след това. При мен се звънеше от улични автомати. След като 2 пъти му вдигна мъжа ми, този "сладур" пусна секс-обява с моя телефонен номер Twisted Evil В интерес на истината много културни господа ми се обаждаха, но будеха Дани, та за това си смених номера Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 7 040
Ааа сега му намерих номера, 0889 740 742 ама не знам как да го издиря...
Само ако имаш някой познат в М-тел, иначе варианта е: жалба в полицията и т.н.( ефектът е нулев), минах по този път само преди месец, но на мен ми звънят някакви цигани от Глобул, оператора не може да ти съдейства по никакъв начин. Аз след доста разправии с въпросните цигани, тъй като имам познат в Глобул, просто им пуснах еди sms, в който им бях написала адреса им и след него:"чакайте гости",  така приключих с тях, вече съм спирала една карта заради подобни "терористи" , аз се чудех защо все на мен се случва, но явно не съм единствена.Успех и здрави нерви.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 041
А при мен историята е следната.
Някой ми клипваше виждаше се номера - аз съвестно си позвънявах обратно, защото тогава още работех и можеше да е някой клиент, а тоя ми фъфлеше нещо на арабски ли, турски ли...? Това продължи месеци като ми клипваше така през една две седмици и аз му връщах разговора и все се набутвах и пак фъфлене отсреща. После му научих номера наизуст и като го видех го игнорирах.
Но един ден ми прикипя и пак се обадих. Този път ми се проговори на български и мъжки глас ми каза нещо от сорта: "Откъде го имаш тоя телефон (става въпрос за моя)?"... Така де обвини ме, че съм крала телефона и си бил негов.#Crazy
Е, тогава вече мъжа ми се оплака в м-тел, даде им номера на въпросния и оттогава не се е обаждал.

# 24
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Едни келешки тормозеха племеницата ми, като и звъняха по малките часове на ноща и така я будеха по няколко пъти на вечер. Оказа се, че я ревнували заради накакъв пикльо. Сестра ми обаче им се обади и ги насмете яко със закани и прочие  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 83
Уф,такива историйкли колко си искаш.
При беше по-зле,заплашителен смс,който съдържаше лични за мен неща/т.е. човек който добре ме познава/.Имам човек в м-тел,проверих на минутата и се оказа прима.Писах му,звънях му,молих ми се  да се видим,ма НЕ.Не ми говори от никви тел.
Абе,накрая го забравих.!


butaloto,знаеш кво- До колкото знам за М-тел,когато постъпи при тях оплакване за техен клиент те му изпращат смс с техт,че знаят кой е/дори и да е прима/ и че е постъпило оплакване за телефонен тормоз и, че ако оплакването се повтори от същия номер/т.е. от теб/ те са длъжни да засекат местонахождението на тел му и да съобщят в съответното МВР.
Та,мисля си Thinking - дали не можеш да му смс на тоя едно смс-че от името на М-тел,а?
Ако искаш кажи ще ти го обясня по -подробно.




# 26
  • Мнения: 1 462
Нали телефонните обаждания струват пари?  Знаете ли, че първите 30 или 60 секунди задължително се таксуват Simple Smile  Вдииигайте бе хора, вдииииигайте...  А нощем включвате телефона на вибрация.  И чакате тръпката.  Понятието телефонен секс добива нови измерения.

# 27
  • Мнения: 1 063
И на телефона на мъжа ми звъняха хлапета. Не е приятно. Един ден звъняхме на един такъв номер, но в друго часово време, не веднага, когато ни се звъни и вдигна родителят на хлапето и се закани на детето си.

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 17:39 от Иванджелин

Общи условия

Активация на акаунт