Покажете си детските стаи - тема 25

  • 62 920
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 10 689
Според мен на този тип фототапети повече би подхождал  "дървен" интериор. Иначе наистина ще стои като кръпка тапетът, като кич...
Ако искате бяло, заложете на "снежна" атмосфера например Simple Smile

# 421
  • Мнения: 790
Според мен на този тип фототапети повече би подхождал  "дървен" интериор. Иначе наистина ще стои като кръпка тапетът, като кич...
Ако искате бяло, заложете на "снежна" атмосфера например Simple Smile
Не искам сняг, някак ще внася студ си мисля. Може би гора от брези, те нали са с бели стволове.

# 422
  • Мнения: 4 745
Babybu ,идеите на детето са страхотни и ако ги следваш ще стане много яка стая,недей да слушаш ,че ще стане кич и ала бала ,бих сложила само бели мебели и люлка тип гнездо ,сложихме такова в стаята на децата.Ще потърся идейки и пак ще пиша....
Редакция

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 20:36 от No_frame bitch

# 423
  • София
  • Мнения: 7 673
Имаме стая 3,50 на 3,50. Ще я правим детска на 6г момиче и един 2 годишен юнак. Искам мебелите да са от Икеа. Като цяло ми допада целия иикейски интериор. Към кой модел мебели да се насоча? Кой са най-практични и удобни за тая възраст? Искам бели да са мебелите, а стените и пердетата? Гледам гледам, но не може да ми дойде идея....
Прегледай тази тема. Сигурно ще ти бъде полезна: https://www.bg-mamma.com/?topic=758396.465

# 424
  • Мнения: 775
Малко разнообразие по Турски..

Нещо ако си харесате мога да ви помогна с превода..Relaxed

# 425
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Здравейте, и на нас ни предстои обзавеждане на детска стая - момче и момиче на 4г. и 7 месеца, ще се нанесем евентуално догодина. Размера на стаята не позволява ъглови легла, ще бъдат вертикално на едната стена. Сега имам задача да избера цветове за стените. Разглеждайки снимки много ми хареса комбинацията от сиво, розово и зелено, боядисани стени в несиметрични триъгълници. Ще приложа снимки. Какво мислите? Дали ще изглежда твърде момичешка стая с тези цветове? Мебелите ще бъдат или бели или цвят дъб, по поръчка. Още не сме измислили подробности кое, къде.

# 426
  • София
  • Мнения: 6 268
Здравейте, и на нас ни предстои обзавеждане на детска стая - момче и момиче на 4г. и 7 месеца, ще се нанесем евентуално догодина. Размера на стаята не позволява ъглови легла, ще бъдат вертикално на едната стена. Сега имам задача да избера цветове за стените. Разглеждайки снимки много ми хареса комбинацията от сиво, розово и зелено, боядисани стени в несиметрични триъгълници. Ще приложа снимки. Какво мислите? Дали ще изглежда твърде момичешка стая с тези цветове? Мебелите ще бъдат или бели или цвят дъб, по поръчка. Още не сме измислили подробности кое, къде.

Много хубава комбинация, не ми розовее толкова на мен на снимката. Но може, примерно, където ще е леглото на младежа да е сиво и зелено примерно, т.е. да не граничи с розово, а на девойката да си е на розовата част.

# 427
  • София
  • Мнения: 1 363
Според мен на този тип фототапети повече би подхождал  "дървен" интериор. Иначе наистина ще стои като кръпка тапетът, като кич...
Ако искате бяло, заложете на "снежна" атмосфера например Simple Smile
Не искам сняг, някак ще внася студ си мисля. Може би гора от брези, те нали са с бели стволове.


Да, дървен интериор би стояло добре. Но бялото също би подхождало, в комбинация с още един цвят. Леглото мисля, че подхожда, на мен поне ми харесва, както и идеята за люлка. Ако избереш брезова гора, огряна от слънцето, останалите цветове в стаята може да са бяло и кремаво/ бледо жълто.
Този тапет ми харесва, въпреки че тук в интериора всичко е бяло/зелено. Стои много добре, но за момичешка стая зеленото май не е много удачно...
Скрит текст:

# 428
  • София
  • Мнения: 6 094
За мен стаята, показана от aneliq_999 категорично е момичешка.

# 429
  • Мнения: 10 689
Бихте ли ми дали координати на фирма или човек, който може да ми изработи еднокрилен гардероб?
Детска на сина ми още няма да правя, но искам да му направя сега гардеробче, което впоследствие да мога да използвам също и в бъдещата му детска стая.

# 430
  • София
  • Мнения: 973
Аз пък искам двуетажно легло с диван , но не намирам такива готови на БГ пазара.
Харесах ето това двуетажно , но казаха, че не могат да ми го изработят отдолу без легло. Остава да ги питам става ли ако просто не го сглобя....и накрая на някоя фирма ще дам, но не знам на коя....като си спомня кухнята колко време чаках и как някои неща не бяха като хората...въпреки че това е просто едно легло де. Исках нещо готово... отивам и взимам ама уви Sad

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
За кой град?
За Пловдив мога да препоръчам с две ръце момчетата, които правиха кухнята и детската вкъщи - не се отказаха, въпреки "невъзможното" според доказани фирми на пазара

# 432
  • Мнения: 10 689
София. Нищо особено няма да е гардеробчето , но ще е по размери и цвят. Предпочитам да го поръчам на фирма/човек , от когото има доволни..

# 433
  • Мнения: 790
Аз пък искам двуетажно легло с диван , но не намирам такива готови на БГ пазара.
Харесах ето това двуетажно , но казаха, че не могат да ми го изработят отдолу без легло. Остава да ги питам става ли ако просто не го сглобя....и накрая на някоя фирма ще дам, но не знам на коя....като си спомня кухнята колко време чаках и как някои неща не бяха като хората...въпреки че това е просто едно легло де. Исках нещо готово... отивам и взимам ама уви Sad
двуетажно легло подходящо за диван има в икея, дори съм сигурна че съм виждала такава конфигурация и от тях.

Скрит текст:
Babybu ,идеите на детето са страхотни и ако ги следваш ще стане много яка стая,недей да слушаш ,че ще стане кич и ала бала ,бих сложила само бели мебели и люлка тип гнездо ,сложихме такова в стаята на децата.Ще потърся идейки и пак ще пиша....
Редакция
Много благодаря, аз също не мисля че ще е кич, просто трябва да си изчистя визията в главата ,преди да тръгнем да купуваме нещата. На мен идеята също много ми допадна и затова и реших да я следваме. Наши приятели имат такъв тапет с гора от  брези и страшно много ми харесва уюта който създава, и някак спокойствието.

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 11:31 от AnMary

# 434
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Какви други цветове мога да комбинирам, за да бъде подходяща стаята за момче и момиче? Не харесвам комбинация примерно оранжево, зелено и жълто. Искам цветовете да не бъдат ярки, а по-млечни. Как би стояло бебешко розово и синьо + бяло или сиво?! Друг вариант е да разделим стената на две и всеки да си има "своята" половинка.
А как ви се струват 3 от тези цветове?

Общи условия

Активация на акаунт