Покажете си детските стаи - тема 25

  • 62 941
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Двулицев е и нашият, латексов, с подматрачна скара.

# 616
  • Мнения: 2 810
Може ли мнения  как е по-удобно да е детското легло, с чекмеджета отдолу или с повдигащ механизъм. Трябва да реша къде да прибирам завивките. Не ми се иска като че ли отделна ракла.
Здравейте,
Леглата с механизми имат повече място за багаж. Всичко в нас е с повдигащ механизъм. Колко неща съм събрала под леглата на децата😂. Чаршафите са с ластик и нямам проблем с тях. Дори вече и сами се справят с повдигането на матрака.

Аз пък много се затруднявам да сложа чаршав с ластик. Всичките ми стоят неизползвани. Не знам кой ги е измислил, но ако леглото стои до стена мисля, че нямат никакво приложение.

# 617
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Може ли мнения  как е по-удобно да е детското легло, с чекмеджета отдолу или с повдигащ механизъм. Трябва да реша къде да прибирам завивките. Не ми се иска като че ли отделна ракла.
Здравейте,
Леглата с механизми имат повече място за багаж. Всичко в нас е с повдигащ механизъм. Колко неща съм събрала под леглата на децата😂. Чаршафите са с ластик и нямам проблем с тях. Дори вече и сами се справят с повдигането на матрака.

Аз пък много се затруднявам да сложа чаршав с ластик. Всичките ми стоят неизползвани. Не знам кой ги е измислил, но ако леглото стои до стена мисля, че нямат никакво приложение.
Нямам проблем при слагането. Леглата са ъглови и до стени, просто повдигам матрака и издърпване отдолу краищата, като ги захващам за долните ъгли на матраците. ( детските матраци са еднолицеви ). На спалнята е още по лесно, защото е двулицев с подматрачна рамка, просто повдигам матрака леко и пъхам.

# 618
  • София
  • Мнения: 1 363
И ние като деца сме били с легла с повдигащ механизъм, не е мръднал за всичките тези години. ММ обаче сега за пръв път вижда такова нещо и му се струва много опасно, можело едното дете да приклещи другото и не мога да го убедя да вземем такива легла, а знам, че наистина събират страшно много неща. Като си помисля, че на нас като деца и през ум не ни е минавало за такива опасности, откъде му идват тези...
За съжаление обаче където и да гледам, все ми излизат моделите на ИРИМ City. Вашите от коя фирма са, доволни ли сте?

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Здравейте.В детската която ремонтираме има димоотвод ,чиято вратичка е стара и сама се отваря от вятъра. Искам по някакъв начин да го запуша , защото не съм сигурна дали нова вратичка също ще остане плътно затворена.Моля за идеи.

# 620
  • Мнения: 11 624
Здравейте.В детската която ремонтираме има димоотвод ,чиято вратичка е стара и сама се отваря от вятъра. Искам по някакъв начин да го запуша , защото не съм сигурна дали нова вратичка също ще остане плътно затворена.Моля за идеи.
https://www.tashev-galving.com/061%20ANC%20813/Antic%20Kosta%20C … 80%20%D0%BC%D0%BC

# 621
  • Мнения: 9 794
Ако никой не си е вързал печка/камина към този комин, можете да запушите с изрязан по формата на отвора фибран/гипскартон. Правите гипсова замазка и шпакловка отгоре и все едно, че никога не го е имало.

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
А този фибран устойчив ли е на запалване, защото блока е 11 етажа и не знам дали някой няма да реши да запали печка.

# 623
  • Мнения: 11 624
Не, не е устойчив. За това ви предложих нов метален капак. или пък ако може, го зазидайте с огнеупорни тухли.

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
А показания метален капак заключване ли има ? И може ли да се купи от реален магазин.От Пловдив сме.

# 625
  • Мнения: 11 624
Да, такива капаци се продават в реални магазини. Сигурно ги има във всички железарии.

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Благодаря.Днес ще потърся.

# 627
  • Мнения: 1 415
Въпросът ми е за ежедневно прибиране на завивки подходящ ли е повдигащия механизъм. Вие къде прибирате завивките?

# 628
  • София
  • Мнения: 483
По-удобно е в ракла да се прибират завивките. Много по-лесно се вадят и слагат.

# 629
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И аз ще ги слагам в ракла, имаме таман две, от двете страни на леглото Mr. Green
Днес докараха мебелите, утре ще ги монтират и ще се похваля. Усетих се, че не съм купила протектор, имам само един чаршаф за голямо легло, нямам шалте... Изобщо никаква подготовка. През почивните дни ще обикалям.
Тази сутрин му направих последни снимки в бебешкото легло. Вече е разглобено. Така ми стана носталгично и ревливо, не е истина. Кога отхвръкнаха тези деца.

Общи условия

Активация на акаунт