Изпитани сайтове за парфюми - 14

  • 103 343
  • 749
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 317
 Може ли да споделиш кои са  "развалените"мостри?

# 616
  • Мнения: 521
Развалените парфюми обикновено миришат на чубрица, та едва ли ще са подходящи за ароматизатори Laughing

# 617
  • Мнения: 31 326
Развалените парфюми обикновено миришат на чубрица, та едва ли ще са подходящи за ароматизатори Laughing
Точно на чубрица миришат. Вече не ям тази подправка.

# 618
  • Мнения: 3 157
Бубанка, страхотно е, че са те компенсирали. Така се прави, за да задържат клиент. Адмирации!

Само аз ли не виждам нищо страхотно в начина, по който Parfimo.bg са компенсирали Бубанка?! Вместо да си променят уникалната политика за оскъпяване на големите поръчки с неизестно каква сума, те се свързват тихомълком с нея, за която е известно, че е модератор на едно от най-активните места за коментиране на парфюмерийни магазини, и ѝ предлагат компенсация. Само на нея. Ами другите, дето не сме модератори ...

Съжалявам, но веднага си изтрих подготвяната поръчка. Както винаги, като има нещо изгодно в интернет, се обаждам на 2-3 приятелки, с които пускаме обща поръчка, за да си поделим доставката. Признавам, че видях като цена на доставка само това, което излиза в кошницата - 5 лв. Това за доплащането над тази сума го пише в някъде в общите условия, но не се бях сетила да чета там и да търся такива подводни камъни, просто защото от 15 години пазарувам основно от интернет и такова нещо не бях виждала. И добре, че Бубанка го сподели, защото иначе трябваше аз да поема доставката на приятелките - на всяка съм казала някаква цена и сега изведнъж - 15 лв. повече, недоглеждането щеше да е мое и не бих си позволила да им искам повече пари.
Навсякъде големите поръчки се стимулират с безплатна доставка, а в парфимо се оскъпяват, и то неизвестно с колко. Обявили са, че ги изпращат от Чехия, а международната тарифа на Спиди до там никак не е евтина.







# 619
  • Мнения: 838
И аз същото си помислих. Ако беше някой незнаен клиент, дали щеше да е същото развитието. Ясно е, че всички четат тук.

Аз се чудя за един парфюм, който е спрян и намирам само в parfium.net И не знам дали да рискувам. Виждам сайта в списъка с коректни, но никой не споделя опит с него напоследък. А и с търсачката не откривам много.

# 620
  • Мнения: 13 390
Има неприятна случка, реагирано е адекватно и нормален разговор е проведен със сайта. Компенсирали са я. За мен нещата изглеждат ок.
И на мен ми дойде една поръчка от парфимо, на външен вид всичко изглежда ок, но вкъщи ще разглеждам подробно, сложили са ми подарък един глос за устни.
Писала съм и преди за една рекламация, която правих към тях,  с 2 имейла без никакви разговори по телефона ми уважиха рекламацията, единствено ми се обадиха по телефона да ме питат тъй като виждат че имам поръчка с нея ли да ми пратят продукта или държа да е отделно.

Да питам дали се очаква елинор пак да правят 20%

# 621
  • Мнения: 91
Кои тестери си поръчала и са с капачки?
Благодаря!

И аз да докладвам, вчера си взех поръчката от Парфимо – всичко е 6. Даже от поръчките на сляпо няма нито една издънка. Поръчката беше парфюми и дезодоранти за подарък. Парфюми тестери за мен (в кутия с капачка, празен ход, нямам забележки по ароматите) и минита на няколко парфюма. Всичко беше чудесно пакетирано, както винаги досега. Имаше разминаване с 5 лв. за наложения платеж – изпратили на куриера по-висока цена, а липсваха няколко мостри, но звъннах преди да взема пратка и всичко беше коригирано. Пак ще се поръчва следващ път от Парфимо!

Бубанка, радвам се, че са излезли мъдри търговци и са те компенсирали. Simple Smile

# 622
  • Мнения: 20 049
Всичко на Пако Рабан от серията Black XS ми е идвало с капачка. Въпросните са BLACK XS BE A LEGEND DEBBIE HARRY и PACO RABANNE BLACK XS POTION.
Аз съм върл фен на цялата серия Black XS и вече имам почти всички "момичета" от линията. Няма такава прекрасност. Обожавам всяко едно издание от серията с изключение на най-новият – BLACK XS парфюмната версия (https://goo.gl/jgGSkW), който е крайно посредствено изпълнение и засега не смятам да купувам.

# 623
  • Мнения: X
Здравейте, моля някой, ако е поръчвал от Парфимо сета мостри Pomellato nudo amber intense, да погледне на стъкленото флаконче /не на картончето/ фигурира ли думата intense. Flowers Bouquet
Едит: Прибрах се с пратката вкъщи при първообраза, който имам. Вече при паралелен тест намирам леки отлики в аромата с интенз версията от мострата. Навън ми се стори идентичен и липсата в надписа на интенз ме обърка. Помислих, че са вложили стария вариант в картончетата. Явно са си о.к. пробичките. Grinning
Извинете за монолога!

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 20:35 от Анонимен

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Аз си получих вчера Nea Jul et mad от Parfimo. Поръчката дойде точно за 5 работни дни. Беше добре опакован и нямам никакви забележки.

# 625
  • Мнения: 1 695
Искам да поръчам парфюмът на Тифани, като в нотино цена на к-кта е  197, в парфимо - 109.... Ще кажете какво изобщо го мислиш, не го...амаааа последният път парфюмът ми на ескада от Нотино се оказа 2012-та по кода и сега тук се чудя с тая разлика в цената дали пак ще се разочаровам с нещо:/

# 626
  • София
  • Мнения: 6 456
Аз в Парфимо виждам един парфюм на Тифани, който е лансиран 2017, така че няма как да е застоял.

# 627
  • Исперих
  • Мнения: 47
Бубанка, страхотно е, че са те компенсирали. Така се прави, за да задържат клиент. Адмирации!

Само аз ли не виждам нищо страхотно в начина, по който Parfimo.bg са компенсирали Бубанка?! Вместо да си променят уникалната политика за оскъпяване на големите поръчки с неизестно каква сума, те се свързват тихомълком с нея, за която е известно, че е модератор на едно от най-активните места за коментиране на парфюмерийни магазини, и ѝ предлагат компенсация. Само на нея. Ами другите, дето не сме модератори ...

Съжалявам, но веднага си изтрих подготвяната поръчка. Както винаги, като има нещо изгодно в интернет, се обаждам на 2-3 приятелки, с които пускаме обща поръчка, за да си поделим доставката. Признавам, че видях като цена на доставка само това, което излиза в кошницата - 5 лв. Това за доплащането над тази сума го пише в някъде в общите условия, но не се бях сетила да чета там и да търся такива подводни камъни, просто защото от 15 години пазарувам основно от интернет и такова нещо не бях виждала. И добре, че Бубанка го сподели, защото иначе трябваше аз да поема доставката на приятелките - на всяка съм казала някаква цена и сега изведнъж - 15 лв. повече, недоглеждането щеше да е мое и не бих си позволила да им искам повече пари.
Навсякъде големите поръчки се стимулират с безплатна доставка, а в парфимо се оскъпяват, и то неизвестно с колко. Обявили са, че ги изпращат от Чехия, а международната тарифа на Спиди до там никак не е евтина.



Дадох втори шанс на Парфимо, но отново ме разочароваха. Отвратително, непрофесионално и грубо отношение към клиент.Вече съм и блокирана.Изразих лично мнение на официалният им телефон и писах в онлайн магазина, както го правя и тук. Да имат къртица  при нас. Аз ще продължавам да правя поръчки при тях, защото харча личните си пари и ще си поръчвам от там от където аз  реша Imp







# 628
  • Мнения: 521
Напишете за какво става дума, да знаем и ние Rolling Eyes
Аз снощи не успях да се логна въобще в профила си там, явно имат някакви технически проблеми.

# 629
  • Исперих
  • Мнения: 47
При първа поръчка получих парфюм,който беше в състояние неподходящо за подарък и помолих за рекламация.  Писала съм в стара тема и снимки има.Имах още три поръчки на стойност около 500 лева. Казаха ми да изчакам, поради голяма натовареност в периода. Изчаках, но не взех другите пратки, защото не знаех с какво още ще бъда изненадана. След като минаха 14 дни, аз не приех пратките и още същият ден получих шаблонен мейл с отказ за рекламация.Бях много гневна, защото не успях да взема това което бях поръчала.Едната от пратките ми се забави по-дълго време от известеното. Изкушена от хубавите оферти след време пак поръчах.Купих само един парфюм и бях доволна.Позната от града знае за моето хоби и ме попита от къде може да зареди малко стока- парфюми на добри цени и да са сигурно оригинални.Аз и предложих сайта, поради добрите цени и многото положителни отзиви, като я предупредих, че все пак сама си носи отговорността за инвестиция, защото никъде няма 100 пр, гаранция.Тя ме помоли да подбера парфюми и да пуснем последователни поръчки,защото е зависима от оборотите, а харесва и офертите на сайта. След като ме информираха за първите поръчки , аз помолих служителите на сайта да ми ги пратят по етапно, защото съм зависима от определени обстоятелства.След като го направих двете последни поръчки бяха анулирани и профила ми беше блокиран.Пак ми се обадиха , за да ме попитат кога ще мога да взема вече изпратените поръчки при което аз казах точна дата и попитах защо профила ми е блокиран .Защото съм имала три стари не взети поръчки.За тях писах по- горе.След което телефона ми беше блъснат под носа. На другия ден отидох за двете поръчки в офиса на Спиди.  Очакваше само една на стойност, която не отговаряше на нито една от моите поръчки,Аз очаквах 157 лв., а тази беше около 196 лв.Втората на стойност около 100 лева предния ден е била изискана за връщане чрез мейл от фирмата .Полудях и се обадих по телефона на фирмата, представих се и изказах мнение  без обиди, но траснах слушалката по техен образец. Писах им и в сайта пиша и тук. Това е .....

Общи условия

Активация на акаунт