Изпитани сайтове за парфюми - 14

  • 103 681
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • ново
  • Мнения: 6 053
Супер, bubanka.
 И аз вчера си получих пратката от parfimo и всичко е точно. Както винаги всичко добре опаковано. Сега разносвам GALLIANO PARLEZ-MOI D'AMOUR EAU FRAICHE . Макар и летен ми носи настроение.

# 601
  • Мнения: 36 150
Супер, bubanka.
 И аз вчера си получих пратката от parfimo и всичко е точно. Както винаги всичко добре опаковано. Сега разносвам GALLIANO PARLEZ-MOI D'AMOUR EAU FRAICHE . Макар и летен ми носи настроение.

яд ме е, че не го поръчах вчера, защото беше на цена под 9 лв. 80 мл тестер, а сега е 19.40 лв за същото, но първо исках да видя как ще завърши случката с доставката

опаковането им винаги е било чудесно, на нотино също, но нотино вече не ми се струват изгодни и отдавна не съм поръчвала

# 602
  • Мнения: 642
И аз взех пратката от парфимо. Всичко е перфектно Simple Smile. Напръсках се с Karl Lagerfeld и се наслаждавам. Винаги съм мечтала за такъв вид парфюм. Ще ми стане любимец Simple Smile.

# 603
  • ново
  • Мнения: 6 053
bubanka, аз съм приятно изненадана от този аромат за без пари. При изгодна оферта ще поръчам и другите.
effe, и аз много го харесвам.

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 822
И аз си получих пратката - доволна съм. И аз си взех GALLIANO PARLEZ-MOI D'AMOUR EAU FRAICHE, лосион за тяло на Е.Арден и мъжки парфюм за подарък ако се наложи нещо да съм подготвена. Но нямам къде да го тествам, взех го на сляпо.Някой с отзиви за него?

https://www.fragrantica.com/perfume/Gianfranco-Ferre/L-Uomo-40538.html

# 605
  • София
  • Мнения: 2 380
И аз в групата на зеления Галиано Grinning , поръчах и похваления от Deetron Evergreen Jill Sander - хареса ми много.
Пратки от Парфимо, Елинор и Нотино - всичко е ОК. От Елинор подарък мостра, от другите не.
Bsz, не го знам това Фере, но ето това е страхотно Heart Eyes https://www.fragrantica.com/perfume/Gianfranco-Ferre/Ferre-for-Men-803.html . В БГ се намира само в 2 сайта, спрян ли е, не го ли внасят, незнам кое от двете.
Bubanka, последната ми поръчка от Парфимо е към 2 кг., но ми взеха обичайната сума за доставка. Добре, че развръзката с твоя случай е положителна Simple Smile

# 606
  • Мнения: 2 892
Открих още един сайт Simple Smile - http://aromo.bg. Този ми изглежда ок. Имат и опция "парфюми по поръчка" Simple Smile.
Някой дали е поръчал от тук, че намерих търсения парфюм най-евтино тук, а то сутринта ровя из сайтовете от 1 стр на темата
Никой ли не го е ползвал Sad

# 607
  • Мнения: 603
Относно високата доставка, преди няколко месеца и аз имах поръчка, която бе с по-висока от обичайната доставка и причината за това беше, че пратката е по-тежка от 3 кг., т.е пратки до 3 кг. се доставят за 4.50 лв. до офис и за 5.00 лв. до адрес. Но ме предупредиха от Парфимо още при потвърждаване на поръчката. Сега не се обаждат, а това за условията на доставката го пише и на сайта.

# 608
  • Мнения: 2 892
Скрит текст:
Открих още един сайт Simple Smile - http://aromo.bg. Този ми изглежда ок. Имат и опция "парфюми по поръчка" Simple Smile.
Някой дали е поръчал от тук, че намерих търсения парфюм най-евтино тук, а то сутринта ровя из сайтовете от 1 стр на темата
Никой ли не го е ползвал Sad
Така..не мисля  да рискувам със сайта, тъй като няма отзиви...мисля да е от някой от коментираните, но се чудя да изчакам ли за % около 14ти и и те вече са започнали, защото мисля и аз да поръчам този GALLIANO PARLEZ-MOI D'AMOUR EAU FRAICHЕ зеления ?! и този евентуално Evergreen Jill Sander, но не знам кой точно сте коментирали?

# 609
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Бубанка, страхотно е, че са те компенсирали. Така се прави, за да задържат клиент. Адмирации!

# 610
  • Мнения: 20 343
И аз да докладвам, вчера си взех поръчката от Парфимо – всичко е 6. Даже от поръчките на сляпо няма нито една издънка. Поръчката беше парфюми и дезодоранти за подарък. Парфюми тестери за мен (в кутия с капачка, празен ход, нямам забележки по ароматите) и минита на няколко парфюма. Всичко беше чудесно пакетирано, както винаги досега. Имаше разминаване с 5 лв. за наложения платеж – изпратили на куриера по-висока цена, а липсваха няколко мостри, но звъннах преди да взема пратка и всичко беше коригирано. Пак ще се поръчва следващ път от Парфимо!

Бубанка, радвам се, че са излезли мъдри търговци и са те компенсирали. Simple Smile

# 611
  • Мнения: 521
Въпреки, че последната ми поръчка от 01.02 изчезна от профила ми в Парфимо, днес я получих. Всичко перфектно Peace

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 14:13 от Smartie

# 612
  • София
  • Мнения: 2 380
да поръчам този GALLIANO PARLEZ-MOI D'AMOUR EAU FRAICHЕ зеления ?! и този евентуално Evergreen Jill Sander, но не знам кой точно сте коментирали?
И двато са зелени, коментиран е този на Галиано - GALLIANO PARLEZ-MOI D'AMOUR EAU FRAICHЕ, отделно похвалих и Evergreen Jill Sander. Ако обичаш и сладости пробвай Мadonna truth or dare naked - не е накъртващ, комфортен и мек аромат е, а цената му е смешна.

# 613
  • Мнения: 642
Този на Мадона е наистина прекрасен. Топла миризма за студени дни, свързвам я с хижа, сняг и камина, не знам защо Simple Smile. За жалост на мен не мирише така. Подарих го и аромата, който се разнася е чудесен.
Мисля да направя поръчка в aromo за проба Simple Smile.

# 614
  • Мнения: 2 165
И аз си получих поръчката от парфимо. Всичко опаковано добре, доволна съм.
Мострите обаче, които поръчах, 5 модела, вярно бяха със 60-70% отстъпка и са за около 3-4лв, но според мен 2 от тях са развалени. Подушвала съм развален парфюм в парфюмериен магазин и миришат точно така с една гадна миризма. Не мисля, че ще се ползват, смятам само да им пиша да им кажа, не искам компенсация, но по друг начин миришат парфюмите, тествала съм ги. Чудя се и за ароматизатор дали биха ми свършили работа Joy

Общи условия

Активация на акаунт