Изпитани сайтове за парфюми - 14

  • 103 124
  • 749
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 19 935
Цитат
Изчаках, но не взех другите пратки, защото не знаех с какво още ще бъда изненадана. След като минаха 14 дни, аз не приех пратките и още същият ден получих шаблонен мейл с отказ за рекламация.
Аз ли нещо не разбирам?
Правите поръчки, които после дори не вземате и те се връщат в магазина дори неразопаковани?
И после пак правите поръчки, така ли?

Не се учудвам, че са ви блокирали. Вие на луди ги правите. Не знам дали разбирате, но поръчвайки продукти, те се запазват за вас (не могат да се продадат на друг клиент), изписват се документи, вероятно за някои се прави поръчка и доставка от чужбина, ако не са на склад тук, ангажира се куриер и накрая вие дори не ги вземате.Simple Smile
Не е учудващо, че са решили да се лишат от 1 клиент на фона на толкова други, вероятно коректни клиенти.

След като имате съмнения в продуктите им, поръчвайте от други онлайн магазини, в темата са споменати и други, които са читави.

 

# 631
  • Филибето
  • Мнения: 1 035
Нищо не се разбра. Как така сте недоволна и имате неуредени отношения с даден онлайн магазин а го препоръчвате на друг човек? Че и Вие поръчвате за него. Не го правете. Ще се замотаете още повече.

# 632
  • Исперих
  • Мнения: 47
Изчаквах да видя как ще постъпят с молбата ми за рекламация, за да им се доверя и да взема и другите пратки.Не мога  дам 500 лева без да съм се убедила в коректно отношение. Да напраших поръчки от други сайтове  от които съм доволна и те нямат проблеми с мен.

# 633
  • Мнения: 19 935
Има леко противоречие – хем не сте доволна, връщате продукт, хем правите нови поръчки. По принцип, когато има някакъв проблем с продукт, аз повече не поръчвам от дадения магазин.
Като цяло търговците избягват проблемни клиенти, скандалджии. Има един тип хора, които винаги и постоянно са на гишето за рекламации, независимо за какво става въпрос.
Не мисля, че конкретно за Прафимо проблемът е в тях.
Щом сте избрала и сте доволна от други търговци, значи проблем няма.

# 634
  • Исперих
  • Мнения: 47
 Защо е върната пратка за която бях известена и отидох да я взема? Какво ще я правят ако не могат да я продадат ?!

# 635
  • Мнения: 4 774
Тази история прилича на спам. Много дълъг пост без да е ясно нищо в него!!!  Постъпили сте некоректно към онлайн магазина и в същото време искате тук да Ви повярваме, че те имат някакво специално отношение към Вас и едва ли не са Ви провокирали да не си вземете поръчката?!

Скрит текст:
Жалко, много жалко, че много от младите хора, вече дори не могат да напишат сносно оплакване или обяснение! 

# 636
  • Исперих
  • Мнения: 47
Типични номера на деца на демокрацията, които не са научени да уважават хората , от които си изкарват хляба. На ти куклата, дай ми парцалите. Аз не съм от скандалжиите, но не позволявам да ме правят на маймуна. Доста по- напред съм в еволюционното  развитие....

# 637
  • Исперих
  • Мнения: 47
Аз изразявам лично мнение и никого не задължавам с него и в случая отговарям на  молбата  за разяснение на Smartie .

# 638
  • Мнения: 13 311
В случай, че четат тук и това спомага за подобряване на обслужването, не виждам нищо лошо.
И един zachovek също чете и пише, но там не видях отношение към клиентите, а опит за хитруване и надлъгване с тях.

# 639
  • Мнения: 556
Приятели, имам питане към вас
Направих първата си поръчка от бг сайт и избрах да е от Елинор - комплект CH Good Girl 50 ml 80%vol +лосион и Armani Aqua di Gio Profumo 40 ml, получих всичко в кашон, с мноог бъбълс, но без никакви мостри и тестери като подарък.
Armani е ок,но беше с разопакован целофан на дъното, а Good Girl - направих 1 пръскане на китката и почезна като сън за секунди, след това направих 3 пълни пръскания на китката и трябва да се завра в нея буквално, за да усетя нещо. Тествала съм я само на блотер и той миришеше с дни и се усещаха всички нотки - цитрусите бързо изчезнаха и остана тежък, плътен,секси аромат, докато при тази ми е много трудно да ги отлича и сякаш започва с цитрус,кафе и дотук - това нормално ли е според вас? Прикачвам снимки и от дъното - такова изписване не съм виждала досега..Някой виждал ли е такова досега?. А лосионът мирише много леко и е с рядка консистенция - нямаше и отлепящ се протектор върху дупката...Пръснах и на листче от парфюма и сега чакам да видя как ще се развие, та да не би моята кожа да го изяжда...


Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 13:22 от sweety_kitty

# 640
  • Мнения: 8 463
В случай, че четат тук и това спомага за подобряване на обслужването, не виждам нищо лошо.
И един zachovek също чете и пише, но там не видях отношение към клиентите, а опит за хитруване и надлъгване с тях.
Може би виждаме различно, защото аз видях обратното. Влезе собственикът, извини се и предложи някаква компенсация. Дори дамите, които бяха поръчали тук и имаха спор, приеха извиненията и се сложи край на разправията. Не знам, какво още трябва да направи. Интересно ако беше бъгнал се за минути чужд сайт дали така щяхте да спорите и да изисквате?

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
swetty_kitty, ето една снимка на оригинална бутилка - 80 мл., не знам другите как изглеждат, а може и бутилките от комплектите да имат разлика:
Скрит текст:
Снимката не е с добро качество, но при нас е облачно.

# 642
  • София
  • Мнения: 12 374
Sweet kitty, Good Girl на Каролина Ерера за мен е сравнително траен парфюм. Дали има вероятност твоят да е фейк? Ако се изпарява толкова бързо, може би.

# 643
  • Мнения: 556
Търсих и аз къде ли не ревю на комплекти с цел да видя дъната, но уви...Навсякъде са с хоризонтално изписване както при вас... Колкото до аромата, почти е почезнал и от листчето на което пръснах преди час... а на китката ми има само някакъв помен

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 13:19 от sweety_kitty

# 644
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
О, не! Никакво изчезване на аромата! Много внимавам къде ще пръсна, за да мога да отмия ако реша да ползвам друг същия ден. Натрапчива трайност над 12 часа, даже понякога ако съм много уморена ми става зле- толкова е “душен”.

Общи условия

Активация на акаунт