Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 694
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8
Здравейте! Кожата ми е супер претенциозна. До сега ползвах крем на Биотен , но в момента съм с Mixa Skin Expert Хидратиращ крем за лице за чувствителна кожа склонна към несъвършенства и съм повече от доволна.

# 106
  • Мнения: 277
Здравейте! Кожата ми е супер претенциозна. До сега ползвах крем на Биотен , но в момента съм с Mixa Skin Expert Хидратиращ крем за лице за чувствителна кожа склонна към несъвършенства и съм повече от доволна.
miltina здравей, какъв тип е кожата ти?

# 107
  • Мнения: 8
Здравейте! Кожата ми е супер претенциозна. До сега ползвах крем на Биотен , но в момента съм с Mixa Skin Expert Хидратиращ крем за лице за чувствителна кожа склонна към несъвършенства и съм повече от доволна.
miltina здравей, какъв тип е кожата ти?

Здравей! Кожата ми е смесена, повече суха (често се бели на места) , но и мазна в Т зоната. Имах червени участъци около носа и под долната устна , но сега са доста по-добре. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 5 903
Момичета,благодаря за отзивите по моето питане,аз съм много щастлива преди малко дойде куриер и си получих крема на TEOXANE,който спечелих от игра тук в сайта,пробвах само на ръка,но текстурата му е уникална,мека и пухкава,ухае вълшебно и ненатрапчиво сега не мога да го тествам на кожа понеже съм навън и съм с фдт,ще споделя повече за него като придобия впечатления,изглежда супер луксозно.Пратили са ми и мостра от околоочен.Heart http://www.teoxane.com/en/advanced-filler-dry-skin
Да знаеш, че ти завиждам 😊 Аз съм голям фен на марката и използвам доста неща. Това ми е една от марките, които усещам да са ефективни върху кожата ми.
Радвам се искрено, че ги спечели. Със здраве да си ги използваш❤

# 109
  • Варна
  • Мнения: 691
уф да се оплача, значи въпреки хубавите ми богати кремчета и тази зима имам пак проблем с моята шантава кожа, хем е смесена към мазна хем зимата почва да сърби и опъва а пък устните ми все се белят, днес съм на козметик и ще я питам какво да правя, макар че още вчера не издържах и си купих колд крема на mixa, днес сефте ще го пробвам и дано има успокоение че вече нищо не помага, какво ли не намазах и серуми хидратиращи и маски и масла добавям към кремовете обаче докато съм навън положението е неприятно, като се прибера не знам кое първо да намацам че да спре тоя сърбеж и парене, всеки случай не е алергия в това съм сигурна, че и през такива минах скоро

# 110
  • Мнения: 812
уф да се оплача, значи въпреки хубавите ми богати кремчета и тази зима имам пак проблем с моята шантава кожа, хем е смесена към мазна хем зимата почва да сърби и опъва а пък устните ми все се белят, днес съм на козметик и ще я питам какво да правя, макар че още вчера не издържах и си купих колд крема на mixa, днес сефте ще го пробвам и дано има успокоение че вече нищо не помага, какво ли не намазах и серуми хидратиращи и маски и масла добавям към кремовете обаче докато съм навън положението е неприятно, като се прибера не знам кое първо да намацам че да спре тоя сърбеж и парене, всеки случай не е алергия в това съм сигурна, че и през такива минах скоро
didito, аз съм с такава кожа. При мен така се получава, когато лицето ми се е дихидратирало - уж мазнее, а опъва, дразни, пари. Зимно време наблягам вечер на хидратация, защото кремовете против бръчки не ми дават необходимото овлажняване. Имам едно евтино кремче с мед и мляко и на влажно лице обилно мажа, масажирам и оставям да попие само.Ако го усещам някак изпръхнало пък под него размазвам няколко капки от масло от камелия и втривам кремчето. Така кожата ми остава мека и еластична.Можеш да опиташ.

# 111
  • Мнения: 22 826
Не е ли по-добре крем и после масло?

# 112
  • Мнения: 812
Аз ги смесвам. Размазвам маслото и втривам крем веднага и тогава масажирам лицето.При мен така най-добре се поема от кожата. Не пречи и друг вариант да се пробва. Порите бързо се запушват при мазна кожа и гледам да не трупам продукти един след друг, а в малко количество смесени .Ако мажа първо крем, изчакам и после маслото не ми попива добре и на сутринта съм с пъпки.Обратния вариант с изчакване между продуктите има същия резултат при мен - болезнени червени пъпки.

# 113
  • Мнения: 91
Западните дерматолози препоръчват: серум, масло, крем. Маслото може да бъде използвано и вместо серум. В Корея обаче нанасят първо крема, след това маслото. Който и метод да бъде избран е добре да се нанася първия продукт върху мокра/влажна кожа.


Не е ли по-добре крем и после масло?

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Did-ko,кое е евтиното кремче мед и мляко?
И моята кожа е явно дехидратирана,защото с Биотен 3 Д хиалурон и Микса богат хидратиращ крем ми е по-добре кожата,отколкото с мазни и анти ейдж кремове.

# 115
  • Мнения: X
Здравейте, някой има ли отзиви за червената серия на биотерм с algae? Спряла съм се на тях за проба на марката-серум и дневен. В комбинация Ланком absolue нощна маска-един от 2 продукта от които съм доволна на марката. Другото, което съм пробвала на Ланком е като да хвърляш пари през прозореца-скъпо и дразнещо.

# 116
  • Мнения: X
Този флуид ползвам сутрин сега, тъй като се мажа с химически пилинг нощем.
Доволна съм, не седи мазен, не изсушава и е добра основа за грим.
Кожата ми е комбинирана.
Все още не мога да кажа как е, като слънцезащита, защото не е лято Simple Smile.

Когато не се мажа с киселини - съм взела този:

Преди време ми действаше добре, но сега да видим.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 691
уф да се оплача, значи въпреки хубавите ми богати кремчета и тази зима имам пак проблем с моята шантава кожа, хем е смесена към мазна хем зимата почва да сърби и опъва а пък устните ми все се белят, днес съм на козметик и ще я питам какво да правя, макар че още вчера не издържах и си купих колд крема на mixa, днес сефте ще го пробвам и дано има успокоение че вече нищо не помага, какво ли не намазах и серуми хидратиращи и маски и масла добавям към кремовете обаче докато съм навън положението е неприятно, като се прибера не знам кое първо да намацам че да спре тоя сърбеж и парене, всеки случай не е алергия в това съм сигурна, че и през такива минах скоро
didito, аз съм с такава кожа. При мен така се получава, когато лицето ми се е дихидратирало - уж мазнее, а опъва, дразни, пари. Зимно време наблягам вечер на хидратация, защото кремовете против бръчки не ми дават необходимото овлажняване. Имам едно евтино кремче с мед и мляко и на влажно лице обилно мажа, масажирам и оставям да попие само.Ако го усещам някак изпръхнало пък под него размазвам няколко капки от масло от камелия и втривам кремчето. Така кожата ми остава мека и еластична.Можеш да опиташ.

моята рутина е същата, но май при мен проблема се явява в пресушаване от много почистване. Иначе сутрин и вечер слагам серуми и на лице и околоочни, след това смесвам капка -две масло от шипка с нощния или дневния и се получава много приятно, след работа като махна грима подхранвам с маски, обаче явно прекалявам с ежедневното почистване и седмичните пилинги. Вчера говорих с козметичката ми и тя каза че като цяло кожата ми е в много добро състояние, но щом имам такива оплаквания трябва да понамаля почистване и пилинг и да ползвам повечко масла, препоръча ми да слагам кокосово, какаово, въпреки че са комедогенни

# 118
  • Мнения: 3 259
Здравейте, някой има ли отзиви за червената серия на биотерм с algae? Спряла съм се на тях за проба на марката-серум и дневен. В комбинация Ланком absolue нощна маска-един от 2 продукта от които съм доволна на марката. Другото, което съм пробвала на Ланком е като да хвърляш пари през прозореца-скъпо и дразнещо.
Аз съм го пробвала от тестер, кожата изглежда много добре след него. В смисъл изглежда розовееща и свежа. Не заглажда обаче фини линии, което правят дргите ми два крема Revitalizing Supreme и Extra Firming на Кларинс дневния.
Затова и не го купих, макар че се изкушавах. А около устата и на челото да си ползвам моите, които знам, че заглаждат фини линиийки.

# 119
  • Мнения: 2 254
Предварително бих искала да ме извините за въпроса, който задавам, но не ми стана ясно: крем дневен/нощен нанасяте на влажно лице, а не на сухо?

Общи условия

Активация на акаунт