Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 736
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Досадно мнение, но все пак ще напиша-строго индивидуално е. Купих си slow age флуид и го подарих на колежка. Специално на Виши има много тестери-помолете за такива в най-близката аптека, пробвайте. На мен Виши и ЛаРош не са ми сред любимите, а има много хвалби за тях във форума-до кожа и очаквания е. От дрогерийните на мен ми паснаха Нукс и Авен.
Редактирам се, за да добавя и за серумите-пак досадно, пак до кожа и очаквания. Биотен за мен е ужасен, нищо не вършещ, прекалено парфюмиран продукт. Купих го след хвалбите тук, имах чувството, че се мажа с течен препарат за пране, ефектът върху кожата ми беше по-скоро негативен, но го отдавам на това, че смених ОК за моята кожа серум с този.

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 11:30 от Анонимен

# 136
  • Мнения: 2 545
Новият ми избор след Биотен Колаген е този на Виктория Бюти с екстракт от охлюв. Взех си нощния вариант, заради отзивите, че попива добре, не е тежък и не мазнее. Наистина е много приятен, попива добре, на сутринта нямам лъскавини и е доста приятен на аромат (в смисъл не е толкова фрапантен като този на Биотен-а Simple Smile  ). На този етап съм доволна. Ще видим по-нататък ефекта.

# 137
  • Мнения: 432
на Виктория бюти серума ми е ок, взех дневен крем и ми излизат пъпчици, може би има разлика в състава.На Биотен само серума ми е добре кремовете са ми много мазни.

# 138
  • Мнения: 135
Здравейте, момичета и за много години. Чета ви от известно време, благодаря за споделеното досега.
Аз съм на 36г, предимно суха кожа, лека бръчки, защото кожата ми е от дебелите (които по-скоро увисват).
Двоумя се между два крема на Талго-хидратиращия и този с хеурона. Ползващите и харесващи Талго бихте ли ми дали съвет! Много ви благодаря 😊

# 139
  • Мнения: 134
И двата крема са подходящи за суха кожа.Хиалуроновият е една идея по богат,а е и за възраст 35 +.Пробвала съм и двата,мисля че, клоня към хиалурон.

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 22:44 от thion...

# 140
  • Мнения: 16
Здравейте, скъпи майки. Бихте ли ми препоръчали добър серум или крем за бръчки и околоочен крем (на 26 години съм). Кожата ми е нормална, с леко омазняване по носа и в т-зоната. Благодаря. SmileySimple SmileSimple SmileYum

# 141
  • Варна
  • Мнения: 691
момичета, справих се със сърбящата груба кожа която ми се получи от студа на лицето, микса колд крем се оказа слаб, пробвах и с масла никаква файда, и се сетих че имам едно кремче от миналата зима което ми го дадоха от аптека, тъй като търсех тогава нещо за лишей на лакътя, та с 2 намазвания ми изчезна сърбежа и грубата кожа, крема е dexeryl - води се защитен крем за лице има от него и големи опаковки за тяло, чак ме е яд че купих миксата защото са на една цена около 12лв

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 08:15 от didito

# 142
  • Мнения: 684
На сина ми сухата и сърбяща кожа през зимата се оправя много бързо с Биодерма Атопик. Но мисля, че е към 30-тина лв

# 143
  • Мнения: X
CeraVe са ефективни кремове за тази цел, от аптеките. Изпитано Hands V

# 144
  • Мнения: 2 586
Дексерил измазах 2 опаковки за тяло тази зима,защото имах проблем. Сега трета привършвам за ръце и мажа детето.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 583
Не съм пробвала на нищо на Микса, но за колд крем препоръчвам този на Авен. Всяка зима ме спасява. От студ ми излизат червени грапави петна около носа и устата, не оставам без него.

# 146
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Откъде мога да си купя кремове на Виктория Бюти? Online или от някоя верига аптеки?

# 147
  • Мнения: 15 313
Козметикa нa Виктория Бюти имa в ДМ и Лили. Мисля, че и в Елитис.

# 148
  • Мнения: 1 532
Не съм пробвала на нищо на Микса, но за колд крем препоръчвам този на Авен. Всяка зима ме спасява. От студ ми излизат червени грапави петна около носа и устата, не оставам без него.
И аз съм за колд крема  на Авен.

# 149
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Козметикa нa Виктория Бюти имa в ДМ и Лили. Мисля, че и в Елитис.
Благодаря, откриха едно ново "Лили" до нас, ще отида да видя!

Общи условия

Активация на акаунт