Е. МЕРИЧ🌹Х. СУБАШЪ в🌹ADINI SEN KOY🌹Нови проекти🌹ЕДНА НАДЕЖДА СТИГА🌹ХАЛКА #7

  • 106 143
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 28 081
Привет!

От Бирсен в ТТ

Цитат
birsenaltuntas @birsenaltuntas140 minutes ago

#Halka dizisinin yönetmeni #VolkanKocatürk'ün 13. bölüm itibariyle projeye veda edeceği öğrenildi. Kocatürk'ün diziye başlarken #ESFilm ile 13 bölümlük anlaşma imzaladığı, önümüzdeki günlerde de görevini devredeceği konuşuluyor.

Режиссер Volkan Kocatürk покидает сериал Кольцо на 13-й серии. Он подписал контракт с компанией ES Film на работу в 13 эпизодах сериала, так что его решение неожиданностью не стало.



Цвети, не зная колко е официално това, че няма да има втори сезон. Видях новината при рускините, без източник.
Линкът към ИГ не се отваряше, но не погледнах, че е бил спрян заедно с ФБ. Днес го отворих.



````````````````````

Хазал и продуцента в живото предаване - превод



Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 08:40 от LU4IQ

# 271
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Лу  Hug вярно е, има инфо, че режисьорът ни имал договор до 13 серия и... сякаш се сбогува с колегите, но... чудя се  Thinking дали не може да бъде продължен? Ако снимките, които излизат с него са сбогуване ( макар че той и преди често си пускаше такива снимки с колеги  Wink) - нима са заснели вече тези 13 серии?  newsm78
Има нещо неясно в това - в инстаграм фенове питат и режисьора, и продуцента вярно ли, че се разделят, молят го да остане... обаче отговори не видях.  Thinking Сякаш има и малко повече реклама в това, повече шум около сериала. може да му е от полза и за рейтинга.  Simple Smile

А колкото до 1 или 2 сезона... и преди писах - никъде не съм видяла инфо по този въпрос, освен в руски групи. Видяхме, когато Бирсен писа... направи го и веднага в соц мрежите го разнесоха, та... как така само рускините са видели инфо за един сезон  Party Joy Joy Joy

Иначе след последната серия лично аз очаквам интересът към ХАЛКА да се засили  Simple Smile - започват и хубави романтични моменти вече и двете главни двойки, а така и за различните фенове... чакани и емоционални мигове  Peace






Засега повече моменти има нашата предпочитана двойка  Wink, ама... впечатляващи и сладки са и двамата, та...  Wink Heart Eyes вече се влюбваме и ние в тях  Peace



И да добавя отново линка за гледане на сериите на руски - обновяват се постоянно с добавяне нов превод, като има няколко варианта със субтитри и озвучаване и всеки може да си избере кой точно вариант да следи без да му е нужна регистрация, като за ВК.

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/203 … sskom-yazyke.html

# 272
  • Мнения: 1 110
              П Р И В Е Т !
   Макар,че се повтарям ви благодаря за всичко ново,което споделяте!Като ,че ли е
практика честото сменяне на режисьорите в дизитата.
   В морето от турски сериали,"Халка" е различен и по замисъл , по начина на представяне на
персонажите--всеки е със своята особенност,по уникалната операторска работа--да усетиш
ритъма на този град нощем и то от птичи поглед,отлично съчетано с действието,както
 и различните хрумвания :
за жъртия цвят и сухите ръце на Терзи,
за поставянето на прибор за хранене в нечии джоб  показвайки му--"В теб има нещо чуждо"
т.е.ти си разгадан като крадец.
за колоритността на някои герои--Адем със своята стойка,мимики и подхвърляни реплики,
момента  когато бягаше по стълбището в хотела ..
По начина,по който обличат двете двойки и др.

До сега в "Халка"имаше строги правила и безусловна подчиненост,но само от старите членове.
С появата на младото поколение,вече започва да се  измена реда и законите в организацията.
На първо място Чаатай с нетърпението му да ръководи и заповядва.
Джиганхир с въпросите си и действията на своя глава.
 Каан започна и той да задава въпроси на майка си.
Мюжде реши да демонстрира способностите си,че прилича на баща си по смелост и да блесне с
"ерудиция",но зад гърба  му се включи в операцията  за да срине репутацията на Илхан.
.Кузу/бижутера/заложи на нея и загуби всичко--стока,пари и авторитет.Чаатай пък
 нямаше време и на кого другиго да се довери .
Отново нови загадки със снимката,която Бахар откри,а също и това,че Терзи е още неразгадан.
Дженгиз каза защо е убил Ерен,но може истината да е друга.
Бахар осъзна грешката си,че разследва нещо,за което дори няма  нищо конкретно.
Чудесна игра на нашето момиче.Не случайно е до всеки от екипа,защото са видяли нейната доброта ,
човечност,харизма,а не позьорство и кокетничене .
















Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 13:32 от 12345ds

# 273
  • Мнения: 28 081
Привет!

ФРАГМАН 2 за еп. 10

https://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/vp/d5701e4169bd549bb48a … .cdninstagram.com



От мениджъра на Еркан - Илкер Билги



Цвети, това е от вчера - новата режисьорка Башак Сойсал вече е на снимачната площадка на "Халка".


Вера bouquet, благодаря! И аз ще споделя, но имам още да довърша епизода.

# 274
  • Мнения: 1 110
                    Отново нашата любимка е на първо място!
     С чудесната си си игра печели все повече  доверието и симпатиите на зрителите!
     Браво  и на Хенде тя е девета!







Лу,ти не показваш един чудесен Еркан,а аз един яростен и ядосан.







# 275
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Вера  Hug очаквано беше това отново първо място за Хазал  Wink, видяхме какви цифри имаше за дните вторник и сряда  Simple Smile, та... просто как да не се радваме, че имаме такава любимка  Peace

Лу  Hug знаещите много ''официални'' рускини писаха, че това е нов режисьор и че Волкан бей си е отшъл вече, ама...  Wink бързо се разбра, че пак свободно съчиняват.  Joy Joy Joy Днес самият режисьор го доказа - работи си човека и дори снимки пуска  Wink, а името от вчера... може да е и на помощник режисьора, знаем , че си ползват такива всички.  Simple Smile





А за 10 серия имаме загадъчен афиш... какво ли ни казват с него  newsm78 и заглавието... това обръщение, което ползват Бахар към Джемал и Каан към Бахар - НАЧАЛНИК  newsm78




А и фрагманът... доста наситен с действие и опасности... интересно какво ще се случи  newsm78


# 276
  • Мнения: 1 109
Привет, аз съм стигнала едва до 6 епизод, нямам много време да го гледам. В момента от всички сериали дето дават той ми харесва най-много. Дано да продължи така добре и след смяната на режисьора.  bouquet

# 277
  • Мнения: 28 081
Привет!

Фрагман 2 с рус. суб.




От Фатош



https://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/vp/d8a0ffea89efd68f0724 … .cdninstagram.com

Еркан поздравява приятел за рождения му ден

https://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/vp/9803f2819ac672d418db … .cdninstagram.com





Цвети, още преди рускините да публикуват снимката с името на новата режисьорка и преди Бирсен да съобщи за договора на В. Коджатюрк, в ИГ видях снимка от сета със същото име. Не беше изрязана, мъжът, който държи клапата си беше в цял ръст, но не помня кой профил я публикува. Погледнах в хаштага на сериала, но е изключено да се върна дни назад, публикациите са хиляди.
И да, днес видях в ИГ и снимката, която ти си публикувала. Възможно е новата режисьорка да се е включила по - рано в екипа. Няма как да е помощничка, името ѝ е написано на мястото на Direktor.

teseto, радвам се, че ти харесва Grinning
Сега, когато имаме две внедрени млади халкички, дните на престъпниците от Халка са преброени Wink Чичо Доктор като майстор Тричко - знае всичко Joy Отборите вече са сформирани, само не зная къде се дяна Алтан newsm78. Терзи в последния епизод беше досаден с мълчанието си - прекалено загадъчен го направиха. Мотаят се и с превода на записките на бащата на Бахар ooooh!.

# 278
  • Мнения: 1 110
                          П Р И В Е Т !
     teseto!  Добре дошла в групата на "Халка" и любимците ни ХазЕр!
Днес прочетох едно интересно мнение и искам да го споделя,защото ме впечатли,
особено след като  Бахар намери  снимка на баща си с Ерем.   Алтан знае всичко за
нея,кой е баща и.Именно той я прави полицай и я внедрява при Джамал. Защо не я е
ориентирал в друга насока за да има по спокоен живот.?Успява да и внуши да наследи професията
на баща си, да стане брънка от някаква верига ,за да бъде въведена в нечия страна.
нужна за нещо именно като полицай...Джамал също е в екипа срещу "Халка"Защо преследват
  Бахар,а не него?..Може би съм станала мнителна или прекалено се вживявам за нашето момиче.
Краят на втория фрагман разбуни духовете.Ранен ли е Джамал и кой е този който го рани?



А сега  малко  Еркан и неговия дяволит поглед







# 279
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!

Цитат
Джамал също е в екипа срещу "Халка"Защо преследват
  Бахар,а не него?..Може би съм станала мнителна или прекалено се вживявам за нашето момиче.
Краят на втория фрагман разбуни духовете.Ранен ли е Джамал и кой е този който го рани?

Вера  Hug така е с нашата ХАЛКА едни отговори получаваме, но излизат нови въпроси. Аз и преди писах, какво мисля относно това, за какво преследват Бахар престъпниците - за мен тя не е толкова важна за ХАЛКА, колкото е цел на Терзи. И не смъртта й желаят, видяхме го и сега в серията, защото ако беше за това... той имаше възможност и можеше да я убие, но... не го направи и дори не я нарани много - има нещо друго. Та той дори сам убеждава Чаатай, че момичето им е нужно... Видяхме как Чаатай го попита ''Кое момиче... Ще имам ли полза от нея?'', сякаш даже и не знаеше, че Терзи я преследва. Има нещо, което Терзи знае и може би заради бащата на Бахар... даже си мисля, че може и да не е мъртъв, да има нещо скрито, което е важно повече за самият Терзи... Много различно се държеше той сега в присъствието на Бахар, защо ли? Нямаше го онзи действен и издаващ разни звуци Терзи, защо се промени, нямаше други хора наоколо освен двамата мъже, които явно се страхуват от него, но... нямаше го и познатият ни от преди Терзи, тозо беше друг някак - защо ли?

А колкото за човекът с маската... за мен това е жена, фигурата не е едра и... дори мисля, че оцелялата близначка, някак ми прилича по поведение на нея, гледа така стреснато и с тези ококорени очи... а и този изстрел...

Лу  Hug за режисьора... защо да пишат помощник режисьор на клапата, ако в този ден на сет е бил втори екип само с този, чието име е там... Гледала съм и други сериали онлайн и съм виждала такъв тип снимки... Има два екипа основен, снимащ повече главните герои + и другите, а за някои сцени за втори план има и друг екип... Все пак за да запълнят толкова екранно време е трудно един режисьор да е толкова време на сет... Затова и ако по-рано също се е появявало това име, значи... напълно възможно е да е и втори режисьор.Не мисля, че... продуцентът ще пропусне да съобщи името на новият основен, който ще поеме работата от Волкан бей.

А сега и да сложа новите снимки на Ерка, които Фатош вмъкна във видеото, което качи снощи.





И... веднага се намери и мястото, където са направени снимките с черната тениска  Wink, с бялата е ясно от пръв поглед още  Laughing

# 280
  • Мнения: 28 081
Привет!



От вчера е, затова дните са два Wink



Езги Баран - Алев от първи сезон на "Назови ме по име" вчера се е сгодила за приятеля си. Честито! Щастие и любов! Two Hearts







Есра Билгич ще участва в турско - азербайджански исторически филм "Остров на ада Наргин" -  Cehennem Adası Nargin. На този остров в Каспийско море е бил един от първите концлагери - за пленените от руската армия турски войници през Първата световна война.

# 281
  • Мнения: 28 081
Еркан в реклама на очила

https://www.eyed.com.tr/





Само два от безбройните колажи Grinning





От продуцента - "БахКан"



От сета



Озет за еп. 10


Цитат
Джихангир и Каан сформировали собственную команду, отделённую от Ильхана.
🔸Теперь они внутри Кольца. Пользуясь своим новым положением, они приняли решение раскрыть секреты своего прошлого.
🔸Нахождение Терзи в руках полиции составляет опасность Кольцу.
🔸В то время, как Джемаль и Бахар пытаются хотя бы что-то узнать у Терзи, Кольцо пытается добраться до Терзи.
🔸Эта ситуация представляет опасность для обеих сторон.
🔸Кольцо направлено на Терзи со всей своей силой. Эта ситуация заставляет столкнутся старых и новых членов Кольца с разными опасностями.

# 282
  • Мнения: 1 110
                      П Р И В Е Т !
 Днес е деня на нашето сериалче!



Ето и новата режисьорка Башак[



Относно последните кадри от 2-рия трей,мисля,че жената е Хюмейра.Джемал я позна
 и затова се ядоса на себе си,че не се досети откъде ще знаят къде е Терзи .
Тандемът Каан Джиганхир става все по стабилен и уверен.Джиганхир напълно се
довери на Каан ,защото  от диска разбра,че е син на Карабулут и мисли Каан за свой брат.
И двамата искат да узнаят истината за своето минало,но при Каан мотимът е по различен
Взема решения и действа на момента,има остър и аналитичен ум,но е възпитан  да бъде
преди всичко порядъчен човек.Джиганхир е израстнал,живее и работи при "баща"си,един от
дейните членове на "Халка" и въпреки,че  често е несъгласен,все още продължава да е в това
семейство,което го е отгледало  и възпитало...Предстоят ни нови загадки и интересни и
неочаквани събития.



# 283
  • Мнения: 28 081
Привет!



От Еркан Grinning



Хаштаг за днес SonunaKadar

# 284
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Много интересна серия имахме тази вечер, но... и малко съм разочарова, че ни излъгаха за чатовете онлайн преди всяка серия...

За действието повече ще пиша след превода, та...









Да сложа и фрагмана

https://www.instagram.com/p/BvNCTa2llrQ/

Общи условия

Активация на акаунт