Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Работа във фирма LR

• 408
  • 4
  •   1
Отговори
Искам да попитам, хора които работят или са запознати с фирма LR ( немска фирма ). Понеже търся нещо от вкъщи да се занимавам за допълнителен доход. Заслужава ли си изобщо да се захващам? Моля за мнение. Виждам разногласия и се двоумя много. Макар че нищо не губя, ако пробвам. Благодаря предварително.

Последна редакция: вт, 21 юни 2022, 12:58 от Не се сърди, човече

# 1
Знаете ли какво е пирамида или MLM?

# 2
Здравейте,
аз съм сътрудник на LR. На кратко казано схемата е да продаваш продукти, да включваш колкото се може повече сътрудници към твоя екип, те също да продават и т.н. Трупайки определени точки, компанията ви плаща определа сума на месечна база. Като схемата е следната: вие сте лице Х и се включвате в екипа на лице У. Вие включвате към вашия екип лице Z, и така се създава една пирамида, като в случая над вас е лице У и то печели от продажбите на лица Х и Z, от ваша страна вие печелите от лице Z и всички включени под него лица. За да ви се получи бизнеса следва да имате доста силен екип, който да продава ежемесечно. Давам пример, както споменах е точкова пирамидална схема, аз лично за месец от 2000 лева от продажби, получих 50 лв (като това се равнява на 300-400 точки, не помня точно колко бяха). Сами си решете дали искате да се включите. Ако сте наистина добра в продабжите и убеждаването на хората в качеството на продуктите, значи това е за вас.  Иначе откъм качество на продуктите, лично аз считам, че имат някои много, много добри попадения, но естествено има и такива, за които не си заслужава (като чаша за 50 лева примерно Grinning) . Много зависи от това и в кой екип бихте се включили - доколкото съм запозната основно са два - тези, които се занимавам единствено с печелене на пари и изискват от вас да водите поне по 1 сътрудник месечно, и тези, които популяризират качеството на продуктите с цел здраве.

Надявам се да съм била полезна.

# 3
Благодаря за отзива, май не е много за мен защото не умея да убеждавам хората. Но въпреки това може да опитам. Мисля че са малко при 2000 оборот да получите 50лв 😞. А може ли да се откажем когато пожелаем?

# 4
Компанията не те задължава да продаваш всеки месец - един вид ти си работиш за себе си, колкото си изкараш, толкова (пак зависи към кой екип се присъедините). Иначе ако нямате активност 1 година, автоматично ви се изтрива акаута.
И забравих да добавя, че за да се включите, следва да закупите пакети от продукти за определена сума. Аз като се включих, се включих с продукти за 300 лева. Но постоянно променят условията Grinning Мисля, че минималната сума е 150 лв.

Общи условия

Активация на акаунт