Форумски липси - тема 8

  • 82 455
  • 850
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 7 690
Това го пропуснах, да. И такива приятни сцени имаше.

# 556
  • Мнения: X
Дори и това, че е била HR ли е лъжа? Ако е така, ситуацията отива към криминална, все пак в тези автобиографии има почти всички данни на изпратилите ги.
Понеже следях постовете й в темата за намиране на работа, все си мисля, че там не лъжеше. Изглеждаше сериозен човек. Сигурно ли е, че е излъгала за бременността? Тази тема не съм я чела.

# 557
  • Мнения: 47 983
И аз си спомням, че сякаш даваше добри съвети и изглеждаше реално да се занимава с хр.

# 558
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Ред, наистина работеше в такава фирма. Ходила съм. За другото от тук разбрах и направо не мога да повярвам.😲

# 559
  • Мнения: X
Добре,а как се стигна до разкритието, че лъже за бебето? Противоречия в постовете й ли имаше или някой я познава извън форума? И аз разбрах от коментарите след това, дори не знаех за бременността.

# 560
  • Мнения: 11 567
В другия форум май беше качвала снимки от несъществуващи почивки мисля, после бременнстта и я разконспирираха.
Тук си пишеше нормално.

# 561
  • Мнения: X
Много неприятно. Вероятно в работата нещата са били наред, но в личния й живот-не, затова и си е измислила точно такъв живот, какъвто й се е искало да бъде...Дано да е добре, мил човек беше.

# 562
  • Мнения: 11 567
Дано. Четох тогава темата- сринаха я със земята заради лъжите.

# 563
  • Мнения: 18 998
Имаше нещо и за къщата, и че майката на новия мъж била старата свекърва...

# 564
  • Мнения: 6 301
Това какво означава newsm78 Че се е омъжила за същия мъж ли Thinking Или...о,не..за брат му #Crazy

# 565
  • Мнения: X
Ама тя за друг ли се е  омъжила? Помня, че живееше в къща, извън София и беше щастлива с  мъжа си.

# 566
  • Мнения: 18 998
Не, беше нещо в смисъл, че нов мъж нямало, някой от родителите на новия мъж бил със същото име, зодия и пр. като стария.

Имаше я дадена къщата им с първия мъж на публична продан от ЧСИ, а потребителката се беше преместила на квартира в Люлин с новия мъж.

# 567
  • София
  • Мнения: 14 686
Добре де, как се разбират тези лични неща? Освен ти да се похвалиш с реални снимки на дом, семейство и някой познат да те разпознае и разобличи в лъжа. Шантаво и миризлива работа.

# 568
  • Мнения: X
И аз това се чудя. Сега, ако ставаше въпрос за някоя от моите "любимки" Дадос или Полина, няма следа се учудя дори да напишат, че са станали космонавти. Обаче Ред винаги е звучала като разумен човек, отзивчив, разбираш си от работата... Вярно е, че знам много малко за личния й живот, защото не съм присъствала в теми, които се е коментирало това. И все пак, трудно ми е да повярвам, че на едното място може да си сериозен и стабилен, а на другото да си създадеш цял паралелен живот, със съответните снимки, истории и т.н. Пък и откъде толкова време и енергия за това да измислиш цял живот:)

# 569
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тя и Пънки в началото звучеше нормално.

Общи условия

Активация на акаунт