Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 12

  • 53 940
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 9 532
Ух , харесва ми снимката - на Кобрендерица вече ще и трудно с нашето властимащо момиче Grinning

# 211
  • Мнения: 344
Хм, Ендерица пак се драка нещто с нашето момиче, едни "усмивки" са си ударили и двете на лицата Simple Smile .А дано Зейнеб да не и мълчи на тази вече и един път поне  да я затапи, че да ми стане едно хууубаво Simple Smile

# 212
  • Мнения: 41 805
Добро утроо! Hug Hug Hug



Боби HugФили HugЕлеонора Hug

Утре е нашия ден! Party



Кадърът по отблизо.... вижда се чантата на Зейно и фигурките така са по-големи....



Приятна зимна неделя!  bouquet Hug bouquet

# 213
  • Мнения: 1 570
Здравейте!
Малко остана до утре!
Всички сте коментирали, че очакваме да ни качат  Airplane по възможност да е от фирмата на Алиханчо.

# 214
  • Мнения: 6 601
Здравейте, дружки Ябълки! doh

Изгубих се, защото тази седмица ме грабна живота, но не съм ви изгубила.
Чета ви с интерес и благодаря ви за всичко, което сте споделили!


Вече и грам търпение не ми остана за новата серия утре.
Тази почивка ми се стори година направо, а от тв направо се гаврят с нас.
Подхвърлиха ни един фраг и няколко снимки  и дотам.
Напук на оскъдната реклама за сериала, огромната конкуренция на други харесвани сериали в деня на излъчване, както и скандалите, които го съпровождат, той се харесва на зрителите и поддържа добър рейтинг. Като се има предвид колко рядко вкуса на турската публика съвпада с нашия, ние сме си направо едни късметлии.


Эда Эдже и Гюпсе Озай несколько дней назад были замечены на выходе из ресторана в районе Арвнутукей. Подруги наконец-то нашли время встретиться.
🔸«Из-за работы мы долгое время не виделись. Сегодня мы наболтаться вдоволь ».




Нова снимка от Айшегюл.



Шевал заминава за Кипър, където  ще има концерт.
Не обичам да говоря негативни неща, но във физиономията на тази жена има нещо, което ме дразни.
Има един такъв нахален поглед, също като героинята си. Но пък е много добра актриса, щом успяхме да я намразим.



До скоро!


# 215
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет момичета! wavey bouquet

Злати Hands Plus1 Дъгичке Hands Plus1 Ивман Hands Plus1

Какво ли не им мина през главата на екипа ни : )))))
Обаче освен, че е харесван го продадоха и в 3 страни извън Турция Hands ClapHands ClapHands Clap Hands V
Ако знаят какво ги чака !!! Wink - хахааххаха; Ще има да се ядосват. Grinning



# 216
  • Мнения: 41 805
Привет! Hug

Ивман Hug Дъга Hug Боби Hug

ново с Онур....



https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456240969%2F44614a2 … l_wall_-158229374

нова от Ахмет...


🆕 от страницата на сериала:

«Три разных настроения на одной фотографии... Ну, а какое настроение вам больше нравится? 😏»


Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 14:37 от Zlatina3

# 217
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Има клипче пак от някаква масовка- сякаш отбелязват пак нещо си - свири арфа. Рускините веднага - Зейнеп била завела Дюндю да си повишавал културата CloseJoyJoyJoyJoy 

И друго се замислих с тази обща снимка на Зехра, Кемал и Йълдъз. В началото няма да се състои подписването , заради Ерим. Но до края на епизода не се знае.
А там където ги даваха Кемал и Йълдъз заедно и си представям как Кемал й казава - "Tози брак е фиктивен, ти ме чакай. Много те обичам" hahaha hahaha hahaha  ( Алихан, нали така каза на Зейнеп )

# 218
  • Мнения: 6 601
Цитат
А там където ги даваха Кемал и Йълдъз заедно и си представям как Кемал й казава - "Tози брак е фиктивен, ти ме чакай. Много те обичам" hahaha hahaha hahaha  ( Алихан, нали така каза на Зейнеп )
Боби Hug
Дежавю, викаш, това вече сме го чували...
Ах, тези мъже...  #2gunfire

               
 

# 219
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Дъгичке , те по принцип имат една нишка при Кемал и Йълдъз огледална на Алихан и Зейнеп . Доста неща ги дадоха подобни, не съвсем същите , но със сходно звучене. Та за това и аз така я продължих  : ))))

От канала:
«Неправилната стъпка, която Алихан ще направи, разгаря напрежението между него и Ендер! 🔥».
Ето ни обрат ; ))))
Може би наистина ще си събере багажа и ще се омете тази : ))) И за това Алихан така й се обяснява ,че не знаел.



Снимка от събирането, за което писах. Джанер е с Ендер.



Шевал и Онур на снимки занимават се с кучовци : )))



От канала:
«Не пропускайте бунта на Джанер, който остана между Аргун - Ташдемир в разгара на войната». ; ))))))
Ах, да го ожалиш, милия.


Накрая всички ще се изредят при Зейнеп да се жалват ; ))))

Дали Ендер няма да предложи някоя работа на Зейно?

А ако Халит нарани Йълдъз, тогава Зейнеп дали ще продължи да е на негова страна?

# 220
  • Мнения: 1 570
Боби направо с тези разсъждения май уцели 10 ката!
По всичките малки нишки, които пускат от канала все пак успя да предположиш според мен
Цитат
Може би наистина ще си събере багажа и ще се омете тази : ))) И за това Алихан така й се обяснява ,че не знаел.
Дано утре имаме яснота и то точно това.

# 221
  • Мнения: 41 805
Добро утрооо! Wink Hug wavey



Най-после дойде нашия ден за кино! Party Довечера няма да мога да гледам онлайн-все още съм баба-гледачка! Но ще надничам в темата! Laughing

Да видим Ендер дали си събра багажа и напусна Алихан? Laughing Thinking





нов клип....от Олга Головина



Желая ви приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover

# 222
  • Мнения: 9 532
Добро утро и от мен скъпи дружки Heart Eyes , както винаги ви изчетох с удоволствие
Злати Hug дано имаш шанс да надникнеш довечера - играй много днес с малката кукла , за да я приспиш довечера рано Grinning , аз довечера ще съм така Flushed защото Вуслата страшно ме заинтригува , а в същото време си умирам да видя какво става в нашата Ябълка , много ми домъчня за сериалчето ни Heart
Вчера гледах части от 15 , 16 ,17 , 18 епизоди и признавам ,че Ендер е много права като каза на Алихан ,че е същият като Халит - и двамата постоянно -'' не прави  това'' , ''защо правиш това без да ме питаш'' , без моето разрешение не може '' и т,н , тяхното мнение винаги е меродавно , не уважават никого освен себе си и своето мнение , потайни са .Искат да командват всички наоколо . Еднакво отношение към децата ( в случая на Алихан - племенницата )
Разликата е ,че Халит привидно се съобразява с порядките и за него е важно мнението на обществото , докато на Алихан не му пука .
Надявам се довечера наистина на кралица Ендерица СЦ да и измислят по-различен сюжет от брака с Алихан и да върнат в най-скоро време ЗейАл .Стига толкова , нямат избор , ЗейАл са всеобщите любимци на зрителите Smiling Imp
Подругите казват ,че фенове атакуват Неслихан в инста  и тя даже сърдито била отговорила . Но все пак жената е режисьор , не е СЦ ...
Приятен и успешен ден на всички Hug

# 223
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey
Еее Фили - еднакви са спрямо Ендер. - Защо ли? Айде познайте? Вие няма ли да я държите изкъсо  ако ви се рови в къщата? И ви пипа личните неща? Даже Алихан беше прекалено мек с нея. И й позволява много повече от колкото Халит, при това бракът им е фиктивен.

Ама иначе като отношение към човека до себе си, към вещите, към живота - не, не са еднакви. Даже са много различни. Виж за бизнеса - там по-може да има прилики. Wink





Злати щом гледа внучето, да пусна и новите неща:





Как ще се спаси Йълдъз, притисната в ъгъла?





В очакване на новата серия:


И зад кадър - Неслихан(режисьорката) с Онур


# 224
  • Мнения: 9 532
Боби Hug , направо са си еднакви по много признаци - и в бизнеса , и в живота , не само към Ендер ( вярно ,че Синеочко даже е по-мек с нея) . Е , има и разлики - единия е сериен младоженец , другия се беше обрекъл на самота преди , единия обича претрупания разкош , другия е по-скоро спартанец , НО обичат да контролират всичко и всички .Малката ни кукла разтърси яко младия , може ането му да е била същата за стария Grinning .Надявам се скоро да узнаем истината дали приликите и разликите са случайни .

Общи условия

Активация на акаунт