Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 12

  • 53 987
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили Hug
ще ги видим има ли друга причина да са еднакви : ))))
За мен е нормално да искат да контролират, защото са управители на фирми , носят отговорност за много хора - някак си професионално изкривяване hahaha hahaha hahaha
Така са свикнали всички да им се подчиняват Wink За всичко имат виждане и мнение. Правят планове, оценяват рисковете, вземат решения. Няма как 8-12 часа да си такъв, а през останалото време да си
мишка : ))) не върви
Според мен това ви заблуждава за еднаквостта : ) Hug

Даже Азиз от Вуслат - мноооого ми напомня на Алихан. Как отиде и уволни онова момиче, което му отговори Wink - същи Алихан бей Stuck Out Tongue Winking Eye

От продуцента 2 нови. Другите са с Халит и Йълдъз и Кемал-Зехра - тях ги знаем; Всички двойки.
Тази серия ще е за изясняване на отношенията - кой с кого ще продължи Wink



Тия дни друго нещо ми мина през акъла - сега като видях Халит в офиса с портрета на Кемал Ататюрк зад него ( никак не е случайно сложен и носи послание) та - мисля ,че винаги като има Кемал във филмите - той е от добрите, честен, почтен - именно заради Ататюрк. Никой няма да си пзоволи да ползва името му за отрицателен герой . За това, дето постоянно се чудим Кемал от кои е -  от добрите е и няма да прави мизерии.








Пуснаха още нови:









Ще позволи ли Халит Кемал да му стане зет? - пак има разминаване с превода : ))))
Другия варант е - Как е позволил Халит, Кемал да му стане зет според вас?
Ето го оригинала : Halit, Kemal'in damadı olmasına nasıl izin verdi sence?

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 14:08 от BVAR

# 226
  • Мнения: 9 549
Боби , аз си мисля ,че приликата в характерите  е по-скоро нарочно ,ако са решили да са роднини , защото на външен вид не могат да ги докарат Grinning Другите деца са ги докарали да му приличат на Халит .Аз не искам Халит да е на 100 % лош .И ми се ще да е баща на Алихан , защото ще има интересен сюжет заради това бащинство ,НО искам да си го получи от някоя от съпругите които ги третира като част от красивата си мебелировка .
Азис напомня на Алихан само донякъде . Той не уволни момичето , а Алихан би го уволнил и не би погледнал назад .За онази аблата на Зейно и за секретарката направи жест заради Зейнеп . Също така Азис е малко тъмен по характер и действа задкулисно явно , докато Алихан е абсолютно стриктен по отношение на закона ( е , изкупува си акции , но пак е в рамките на законното , а и има извинение )
Имат и друга прилика Алихан и Халит - ухажвани са от всички жени наоколо и не пропускат Stuck Out Tongue Winking Eye
Защо ми се струва ,че Алихан е в дома на Зейнеп ( снимката дето тя е с зелен пуловер ) ?

# 227
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили HugGrinningGrinningGrinning Hands Plus1
Има какво да ги нищим доста. Но Азизчо ми напомня и по други неща на Алихан Wink Особено по самочувстието и какви са наперени петлета : ))))
За непропускането hahaha hahaha hahaha Hands Plus1 Не се изтърва ни една възможност JoyJoyJoy



Пуснаха още малко нови неща

На снимката на Зейнеп с Ендер са писали:
Ендер изправяйки се срещу Зейнеп, ще разбере ,че има силен противник насреща си. => а така браво Hands Plus1 Да омете фирмата с нея даже й предлагам ; )))) и да я пусне после в офиса на Алихан да си я прибере.








На втората снимка - освен красотите в пазвата на Севда : )))) да ви обърна внимание на ....... мравчицатаааа !!! JoyJoyJoy нали се сещата Джем как казваше на Зейнеп ,че е работлива като мравка ; )))) и иска и той такава.


От тия снимки подозирам ,че Алихан пак ще извърти нещата така ,че Зейнеп ще се чувства виновна и май наистина съжалява за нещо. Той пак е гневен и я притиска. Голям маймун.

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 14:37 от BVAR

# 228
  • Мнения: 344


Имам чувството, че Ендер също се е настанила във фирмата да "работи ".......ох Алиханчо ох

# 229
  • Мнения: 41 946
Привет! Hug

Бяхме навън с внучката!Прибрахме се,обядвахме и наминавам! Peace

От по-рано влязах в темата,но нещо не ми излизаха снимките,а само написаното!Имах и други спънки!Рестартирах,включи се и антивирусната..... ooooh!

Боби Hug,благодаря за всичко ново,което си пуснала! bouquet

Фили Hug,за коментарите! bouquet

Алихан по удължен....с чаша кафенце... Wink



ПП Елеонора Hug

# 230
  • Варна
  • Мнения: 7 505
HugHeartHug
Фили - точно така - в къщата на Зейно е Алихан;
Ели - хич няма да се учудя да се намести и в офиса тази Ендер.
Злати -  и аз имах подобни проблеми вчера - влизам, половината снимки не ги виждам. Не можех да кача.

Хахаха и други фенове недоволстват от ядосания вид на Алихан: "Алихан, хич не гледай така ядосано и лошо, като че са те  изоставили. Имаш това, което заслужаваш и това , което си избра в края на крайщата. "  GrinningGrinningGrinning

Да видим какъв #таг са ни подготвили.


Едно видео с Онур. Който разбира да помага какво се обяснява - имало малки деца  и за това .... толкоз разбрах : )))
Подкрепя някаква кауза.
Скрит текст:
До колкот разбрах за това става въпрос: Един от 3500 новородени по света се ражда с бързо прогресиращо смъртоносно заболяване, мускулна дистрофия на Дюшен (DMD) (мускулна дистрофия на Дюшен). DMD, мускулно заболяване, наследено от Х хромозомата, се наблюдава само при момчета. 2/3 от случаите на ДМД се наследяват от майката и 1/3 от мутацията води до ембриона или яйцеклетката. За първи път болестта е била идентифицирана от френския невролог Гийом Бенджамин Аманд Дюшен (де Boulogne) през 60-те години.
https://twitter.com/i/status/1087341728825331712




Опааа, ето го еднаквото със ЗейАл: "Направих голяма грешка като ти се доверих!" Wink Grinning

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 16:11 от BVAR

# 231
  • Мнения: 41 946
Боби Hug,проблема се оправи!Да видим до кога? Laughing

нова от канала....

"Ендър изгаря всички мостове"
- Никой няма право да ме осъжда!



хаштага...

# 232
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Излезе и хаш тага
#sorumlususensin
#ТыВиноват
#тисивиновен






За снимките на Алихан при къщата на Зейно има коментар в туитър ,че Алихан е отишъл в дома на Джанер и Емир за Ендер и Зейнеп го вижда; Аз мислех ,че е отишъл да говори нещо с нея и си е тръгнал нацупен . .  . хайде да видим коя версия са заснели  : )))))

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 17:38 от BVAR

# 233
  • Мнения: 4 873
И на мен ми се струва, че Алихан е при комшиите на Зейнеп Confused

Приятно гледане ябълки!
🤗🤗🤗

# 234
  • Варна
  • Мнения: 7 505

wavey линкове за гледане он-лайн   wavey  линкове за гледане он-лайн   wavey  линкове за гледане он-лайн   wavey  линкове за гледане он-лайн  wavey линкове за гледане он-лайн wavey
http://www.fox.com.tr/canli-yayin
http://www.canlitv.mobi/fox-tv
http://www.ecanlitvizle.com/fox-tv-izle

Промото за 29-ти епизод:


Хайде започна повторението Hands V

Нали все пускат някоя невинна реплика, с която подсказват за напред.
Джанер обясняваше на Емир, че Дюндю бил новия зет. Rolling EyesPersevere

# 235
  • Мнения: 41 946
Хайде и аз се нареждам!Да видим до кога?  Laughing

Внучката вечеря и й пуснах детски филми на тв.! Laughing



Приятно гледане на всички! Hug Hug Hug Hug Hug

# 236
  • Мнения: 6 604
Здравейте, дружки! doh

Благодаря ви за всичко споделено!
Интересни хрумки имате, както винаги.


Най-после доживяхме.
Не мога да повярвам...

Боби  Hug, пепел ти на клавиатурата.
Какъв зет, какви пет лева...
Ще го уморите тоя Алехандро.
Ендера го почна, вие ще го довършите с тоя зет като мед... smile3511
Много ти е хубав сборния колаж за серията.

Злати,  Hugправилна тактика с внучето.
Дано мирува.

Приятно гледане и безпроблемен нет!
И някой ако набара превод онлайн на руски, да свирка.

                  

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 19:56 от * Дъга

# 237
  • Мнения: 9 549
УУУ, Алихан бей отива да прибере Ендер и да и се извинява - браво на него т.е браво на тъпите СЦ . Защо ми се струва ,че екипът много вяло се бори за рейтинг Scream Нима на Ендер 5% са по важни от многократно по-големите дялове на аблата ?
А, добра вечер Hug
С нетърпение очаквам и Ябълката и Вуслата , дано СЦ не ни залеят със студена вода Imp

# 238
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Дъгиче  wavey : )))))) Innocent

Злати  wavey  Фили wavey

Предимството да си голям - може да прегърнеш всички.
Как се е разперил и цялата му лапа на Онур е върху Севда ; )))))






Аз мислех, че си правите майтап с концерта на Шевал в Бг - а то наистина ще има 26.1. - Свиленград ! ХАхахахах направо ме шашардисаха Joy

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 19:59 от BVAR

# 239
  • Мнения: 9 549
Предлагам да отидем да послушаме голямата звезда и нейните маанета

Общи условия

Активация на акаунт