Звездни компромати- 392 част

  • 72 036
  • 781
  •   1
Отговори
# 30
  • До морето
  • Мнения: 7 063
И на мен ми стана много мило това с майката на Скалата. И текстът под клипчето ме разчувства.

# 31
  • Мнения: 31 182
Наистина са много смешни Златка и Благой.

# 32
  • Мнения: 2 179
Интересно Златка колко изненадана е била за годежа като се има предвид, че го е видяла в Брадъра какво се кани да прави...

# 33
  • Мнения: 12 663
С Христина женил ли се е Благой? С Есмер беше много хубава сватба.  Чакаме с нетърпение  сегашната.

# 34
  • Мнения: 5 903
Издислав:

# 35
  • софия
  • Мнения: 773
Издислав мисля че беше на Коледа в механа "Роден Край" с този екип Simple Smile. Пуснаха лайф как пее народно.

# 36
  • До морето
  • Мнения: 7 063
С Христина женил ли се е Благой? С Есмер беше много хубава сватба.  Чакаме с нетърпение  сегашната.

Не! За нея остана титлата Зарязана-бременна-заради-парцал-и-после-родила-му-още-едно-дете!

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Аз пък днес разбрах, че Пипи- то Дикова е бременна. Не ставам за клюкарка, не ставам.

# 38
  • Мнения: 18 448

Ма̀ни я Тинчето, но Марая (ако това не е стара снимка) е направила страхотно тяло. Искрено се радвам, че е превъзмогнала плондирския си период. Имам чувството, че когато имаше проблеми с килограмите избиваше комплекси посредством връзките си.

# 39
  • Мнения: 4 672
Сега се загледах в тялото на Роналдо - перфектно, ама на 100%, нито в повече, нито в по-малко.

# 40
  • Мнения: 6 301
На Благо Дубай му е любима романтична дестинация
Там заведе и Есмер като се сдобриха
Мчи там е най-евтино.

# 41
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Тъкмо гледах билети до Дубай, има по 50 лв. през февруари. Ми то по-евтино от Варна-София с автобуса. А и 3 -звездните хотели там са като нашите 5-звездни.За 1000 лв. получаваш 200 квадрата апартамент.И едно наргиле като сложи в ръчния и ето ти мечтаната почивка 😁

# 42
  • Мнения: 7 573
Там не е скъпо наргилето,виж алкохола е ужас.

# 43
  • Мнения: 5 903
Дали му изпратиха зимните дрехи от Русия на тоз човек?

# 44
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Е, той няма се излага с някви треторазрядни наргилета,  звезда е сепак. Сигурно си има негово си, лимитед едишън. Със специален мундщук за зъбаците 😂

Общи условия

Активация на акаунт