От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 18

  • 45 971
  • 741
  •   1
Отговори
# 495
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212



Между другото някой четох назад, че се оплаква от загубена пратка от габко - те имат промяна в адреса, същият е, но с една промяна в цифрите, та сигурно затова.
сега като те прочетох видях, че имат промяна в адрес. Не знам как не съм разбрала. Нямам загубена пратка. От кога е смяната? Временно ли е? Да си променям ли адреса на всякъде? Благодаря!

# 496
  • Мнения: 14 490
Не знам откога е промяната, аз няколко месеца не бях поръчвала. По принцип като поръчвам до техния адрес винаги отварям сайта и сверявам адреса в момента на поръчката.

# 497
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
благодаря! ще сменя адреса.

# 498
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Момичета, не успявам да се свържа с GGBG – някой знае ли дали вече раздават текущия курс от UK? Rolling Eyes

# 499
  • София
  • Мнения: 9 850
Би трябвало да го раздават. Нямам поръчка от там и нямам информация...

# 500
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
На сайта си са написали, че утре и вдругиден почиват, та щели да раздават от понеделник натам. Но това обявление е малко двусмислено и не става ясно дали и днес раздават. Та, затова реших да се допитам до вас. Simple Smile Ще продължавам да звъня, пък дано вдигнат. Peace

EDIT: Успях да се чуя с тях – курсът ще се раздава в понеделник / вторник. Peace

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 15:25 от Blаck Cat

# 501
  • Мнения: 1 167
На сайта на ГГБГ излиза ли ви броят пратки, които имате в курс? На мен вече не ми изписва, полето стои празно Sad

# 502
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ами, аз получавам e-mail със снимка за всяка отделна пратка.
Но освен това, като вляза в профила си, отида в "Моите пратки" и цъкна върху номера на курса (в зелен цвят), ми излиза всичката информация за пратките, които очаквам – снимки, цени, тегло и т.н. Peace

# 503
  • Мнения: 1 167
Ами, аз получавам e-mail със снимка за всяка отделна пратка.
Но освен това, като вляза в профила си, отида в "Моите пратки" и цъкна върху номера на курса (в зелен цвят), ми излиза всичката информация за пратките, които очаквам – снимки, цени, тегло и т.н. Peace
благодаря много, не знаех дори, че съществува такава опция да видиш снимки на пратките си.

# 504
  • София
  • Мнения: 9 926
Аз си ги взех вчера. От ГГБГ Анг.

# 505
  • София
  • Мнения: 9 850
Пращат мейл със снимки на всяка пратка. И на профила ми последно излизаше колко броя са. Сега не знам, от 2-3 курса нямам пратки.

# 506
  • Мнения: 7 569
Вече няма брой, но може да кликнеш на подробностите на всеки курс и да видиш снимки и тегло на пакетчетата.

# 507
  • Мнения: 37
Здравейте! Поръчвам за пръв път до превозвач /GGBG/. Ще имам доставка до офис на Еконт. Плащането към тях ще стане като си получа пратката от Еконта или ще трябва предварително да им превеждам пари. И още нещо знаете ли кой ден ще ми бъде изпратена пратка която ще бъде натоварена утре / 9 септември/?
Благодаря Ви!

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Доставката се плаща при получаване на пратката, независимо от това дали ще е офис на куриер или адрес на получател.
Курсът, потеглящ в неделя, обикновено пристига до четвъртък, след това изпращат към клоновете в провинцията. Обикновено в петък или събота съм си прибрала пакетите, рядко закъсняват за следващата седмица, но се е случвало( през зимата).

# 509
  • Мнения: 1 167
на мен пък ми се случва често да закъсняват до понеделник на следващата седмица от курса. Не знам защо така се получава.

Общи условия

Активация на акаунт