Татковци със шарещи очички...

  • 6 703
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
На мен не ми се е случвало.

# 16
  • Мнения: 5 622

 Не. Никога не ми се е случвало такова нещо. Аз така, или иначе като цяло респектирам мъжете и не смеят много, много да ме заговарят. Що ли?  Thinking
Възможно ли е да е заради бабалюгите Mr. Green


 rotfImao

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
Не ми се е случавало. Говорила съм си с татковци по площадката, ама се познаваме, не стаа да се "пробват". И на кафе след градината ходя на кафе с татковци. Ама и те наши хора, пак не стаа Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
К,ви са тия бабалюги?

# 19
  • Мнения: 2 407
Не ми се случвало.

# 20
  • Мнения: 843
Тц.. не,  явно гледам лошо  и навреме..Simple Smile

# 21
  • Мнения: 176
 Naughty      гледам лошо и не смеят  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 468
Не съм забелязала някой татко с такива "очички" Joy отправени към мен. А и той, ако има такъв, ще е някой изпаднал германец, щом като ще почне да върти малките очички на майка, изкарала малкото си дете да играе.
Пък и аз да се свалям пред дъщеря ми newsm78..., не че ще разбере нещо, ама няма да мога да развия флирта и кокетството в характера си докрай... Боже мили, кой ще тръгне да сваля една дебела леля в градинката, която гледа строго и от време на време се поклаща нервно?! А късмет де Flutter... хихик... майтап си правя с късмета. Ако ми се случи такова нещо, ще умра от отегчение.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Не ми се е случвало ама и как да ми се случи.  Laughing Кат излезна с двамата ми сина те татковците  не смеят. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 474
 ooooh! Къде ги тия татковци разхождащи деца? newsm78  Не срещам татковци аз newsm78

# 25
  • Мнения: 4 473
И аз съм от пропусналите Party

# 26
  • Мнения: 91
Брейй, къде са ги намерили тези татковци, дето си разхождат децата сами в парка!! newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
Брейй, къде са ги намерили тези татковци, дето си разхождат децата сами в парка!! newsm78
А, има, има - моя също излиза понякога сам с Таня, когато имам нещо да свърша вкъщи  Simple Smile и бездруго двамата само ми се пречкат и ги изпращам на разходка  Laughing
А за въпроса - заговаряли са ме, но чак "очички" - тц. Или пък да не съм забелязала  newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 2 958
Майките от нашата градинка все плюят мъжът ми като излезе на разходка с малката. Все гледал да се покрие и да не говори с тях. Ако случайно някое дете се завърти около Дара и дойде и майка му пък мълчи като пукъл и говори само на щерка си  hahaha Ама моя си е темерут!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Само ме гледат. Никой не смее да ме заговори като срещне ледения ми поглед!.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт