Приятелят ми се заглежда по момичета

  • 9 261
  • 237
  •   1
Отговори
  • Мнения: 449
Здравейте, обръщам се към Вас, защото смятам че в момента най-честно и обективно мнение може да ми даде непознат за мен човек. Аз съм на 30г. с детенце на почти 4г. С баща ѝ(африканец) не сме заедно, разведохме се по живо по здраво.(реално той дори не е виждал дъщеря си на живо никога, но това е много дълга тема). Преди 2 години срещнах едно момче(сега е на 27г). Той цял живот е бил по сиропиталища с брат си(баща им много ги е биел, а майка им ги е оставила, когато той е бил на 4). Поради побоят от баща си, той заеква. В него ме грабна доброто му сърце и това, че дава абсолютно всичко за мене и за малката. Всичко, буквално. Той какво получи от мен: семейство, което никога не е имал и реално първата си сериозна връзка. Ще кажа за няколко случки, обаче, които изобщо не ми харесват. А последната ме накара да стигна до тук, че да искам съвет по форуми:
1. Разхождаме се в Кюстендил с него, малката, сестра ми и нейният приятел. След края на разходката той казва следното: "И преди съм си го мислил, но сега вече се убедих, Кюстендилките са най-красивите жени".
2. В мола сме, след цялото забавление с малката, излизаме да пушим по една цигара и да си ходим и той казва следното: "Егати, толкова красиви жени на едно място аз досега не бях виждал".
3. На море сме. Той не сваля поглед от 2 млади момичета(14,15г). Постоянно ги зяпаше.
4(последна). Бяхме отишли заедно на почивка във Велинград (аз, малката, той, майка ми и баща ми и сестра ми). Във басейна бяхме аз, той и малката, учейки я да плува с пояс. По едно време влизат 2 момичета(пак около 14,15г). Отиват на мястото, на което през определено време се пускат едни балончета(като джакузи). И както хубаво гледаше момите, моя по едно време скочи и с ентусиазъм каза: 'Гледай сега!". Излезе от басейна, пусна им балончетата и отиде при балончетата. После потърси с очи момичетата, но тях ги нямаше вече.
Абсолютно за всеки от тези случаи е воден многократно разговор, при който той казва: "Да права си, много е гадно от моя страна. Няма да го правя повече". А за последната случка отговорът беше: "Ами видях, че са нови и не знаеха от къде да си пуснат балончетата и затова отидох да им помогна". Абсолютна лъжа, те ако са нови няма как да знаят, че там въобще пускат балони...
Плаче ми се хора и го мисля от вчера какво да правя... Той ми се извиняваше и уж отново си разбра вината, но аз нямам мира. Моля Ви кажете, какво мислите Вие за цялото това нещо и какво бихте направили?

Последна редакция: ср, 14 сеп 2022, 15:24 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 1 993
Много кофти, може просто да му припомняш, че не ти е приятно. Може би трябва по сериозно, да не му приказваш само,  в момента, в който пак почне така се обръщаш и си тръгваш.

# 2
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Ако нещо ми е неприятно, казвам си го. Ако продължава да се случва... приключвам. Явно не ме взимат сериозно, или имаме сериозни разминавания в разбиранията за връзка и комуникация.

Ти какво очакваш да се случи, щом продължава да прави едно и също нещо, въпреки, че си му казала, че ти е обидно и неприятно?

# 3
  • Мнения: 449
Elunaria, дадох му да разбере че този път е било за последно и случи ли се още веднъж, тегля чертата. Реално не ми дава мира, трябваше ли да му дам шанс или да приключа след това? И не ми дава мира защо изобщо го прави, при положение че ние буквално сме като"един за друг"...
Dania1,
Да, всеки път му съм му казвала, че не ми е приятно. Ужасно грозно е и ме кара да се чувствам зле. Той започва да се чувства зле, че ме е наранил. Прави всичко после за да му простя, но ето че пак се появява нещо... Казвам му: "На теб ще ти е приятно ли, ако и аз го правя?" И казва, не така е права си, аз съм с реален глупак. Не искам да те загубя, теб и малката и ей това е всеки път 😥

# 4
  • Мнения: 794
Мисля, че имаш някаква нужда да “осиновяваш” мъжете, с които излизаш. Бащата на детето дори не го е виждал, което значи, че със сигурност е имал някакви проблеми и едва ли си останала безучастна, щом чак брак сте имали.
Сега този “хубостник” със сигурност пък има комплекс да търси майка си във връзките си, имайки предвид и миналото му. Затова и не му прави такова впечатление, че заглеждайки/заговаряйки други жени, ти би се разстроила. Той си мисли, че ще простиш всичко, защото те приема и в ролята на майка, тук разликата във възрастта, макар и не чак толкова голяма, има също роля. Не коментирам изобщо, че се заглежда по деца, защото момиче на 15 години е дете. На мен това би ми стигнало, за да прекратя отношенията си.
Съжалявам, но не виждам какво очакваш от връзката ви.

# 5
  • Мнения: 1 582
Няма нужда от толкова подробности като къде сте ходили на разходка, почивка или какъв е бащата на детето.

Какво значи прави “всичко” за вас?
Ако е женкар - кел файда.

# 6
  • Мнения: 449
amber1310, така чуто от страни, може би наистина си права. Явно в мен вижда майка си, което абсолютно не бих искала да се случва! И да, отвращаващо е че заглежда млади момичета, казвала съм му, че е педофилско дори...
П.С Бащата на детето беше бежанец и явно човекът просто си ме е използвал за документи. А аз наивната вярвах, че много ме обича.

# 7
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Не си обвързана с каквито и да е задължения да стоиш с този човек. В този момент може да си вярвала, че можеш да продължиш напред от поредното неуважително поведение, но в последствие да усещаш, че не можеш. Т.е. имаш право по всяко време да си промениш решението.

Разбирам те, че го съжаляваш, има причина за това, но имай предвид, че хора с неговата съдба са и големи манипулатори. Животът и нещастието им ги е научил да са такива. Т.е. той винаги ще ти играе по тънката струна, след като допусне грешка.

# 8
  • София
  • Мнения: 35 101
С тоя интерес към малки момичета и дъщеря вкъщи....

# 9
  • Мнения: 1 582
С тоя интерес към малки момичета и дъщеря вкъщи....

Същото си помислих и аз, но реших да се въздържа. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 449
На мен също ми мина това през главата, за дъщеричката ми... Не знам, прекалено много мисли ми се събраха след този последен случай. Явно прекалено много съм се разочаровала от баща на детето, че виждайки добро от друг, пренебрегвам лошото. Сякаш ми се ще да се поправи и да се стегне в ръце, разбирате ме...

# 11
  • Мнения: 4 832
С тоя интерес към малки момичета и дъщеря вкъщи....

И аз това се питам... Авторке, не ти ли се струва извратено?

# 12
  • Мнения: 1 522
С тоя интерес към малки момичета и дъщеря вкъщи....

Те да не са им видели личните карти. Ако една жена изглежда полово съзряла, мога да кажа, че е натурално мъж да е привлечен от нея, пък ако ще и на 12 да е. Да - не е морално, да ако знам, че една жена няма 18, не бих правил нищо с нея, НО ако не знам - важното е да изглежда като жена и да ме привлича. Не им искам личните карти. Смятам, че това е валидно за всеки. И ти ако видиш някой готин мъж, може после да се окаже на 17. Има такива случаи.

# 13
  • София
  • Мнения: 35 101
Разбираме те, но ти не разбираш тази психика.
Едва ли някой от проблемите му е отработен, а те са ужасно много.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
Първо бежанец, сега от сиропиталище...Децата от сиропиталища често са с емоционални разстройства и разстройства на привързаността, няма да го промениш, ако това се надяваш. По-добре работи върху себе си...

Общи условия

Активация на акаунт