Приятелят ми се заглежда по момичета

  • 9 275
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 17 407
Значи, хора с претенции да коват истината, първо трябва да се научат как да говорят. Айде, едната професионално деформирана, ама то аман от  кой бил прав, кой бил виновен. Адвокати  на загубената си кауза - винаги другият (ми) е виновен.

# 226
  • София
  • Мнения: 35 169
Хубавото е, че ти се разбираш.

# 227
  • Мнения: 17 407
Е, ти ако ме разбираше, щеше да си спестиш много творчески усилия. Но пък се раждат шедьоври, като качването и слизането.

# 228
  • София
  • Мнения: 35 169
Бел.ред няма ли?

Разбрахме, Дрен, няма лошо пуберката ти да се закача с чичовци. Като мама Wink

# 229
  • Мнения: 21 542
Абе глупости, няма работа зрял мъж да зяпа и задиря ученички. Без значение е какво е било при фараоните, нито дали въпросните ученички са си сложили един пръст грим.    На авторката не и трябва подобен индивид в къщи, така че тя постъпи правилно.
Не разбрах кой каква теза застъпва, но това е,  общо взето.

# 230
  • Мнения: 1 153
Много правилно си постъпила.
Момчето се заглежда по такъв тип момичета, защото може би точно този период от възрастта си е пропуснал. Много малко са девойките, които ще си хванат гадже от дом. С теб е компенсирал липсата на семейство.
Нито той е виновен за това. Нито ти.

П. С. Изказвам се толкова сигурно, защото имах близък приятел в ученическите години от дом. Абсолютно същото инфантилно и просташко поведение. Заглеждаше се по всичко, що има някакви белези, че е жена. Прекрасен човек, но с много дефицити, породени от средата.

# 231
  • Мнения: 1 522
Абе глупости, няма работа зрял мъж да зяпа и задиря ученички. Без значение е какво е било при фараоните, нито дали въпросните ученички са си сложили един пръст грим.    На авторката не и трябва подобен индивид в къщи, така че тя постъпи правилно.
Не разбрах кой каква теза застъпва, но това е,  общо взето.

Ама да спрем ученичките и от мис Плеймейт...че малко става Параграф 22.

# 232
  • Мнения: 17 407
Бел.ред няма ли?

Разбрахме, Дрен, няма лошо пуберката ти да се закача с чичовци. Като мама Wink

Бинго! Кога искаш кеша?

# 233
  • Мнения: 1
Всеки мъж се заглежда по красиви жени

# 234
  • Мнения: 1 998
Всеки мъж се заглежда по красиви жени
Да, но ако обича жена си няма да го прави толкова очевидно.

# 235
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Всъщност семейните ми приятели (то почти всички са такива де), се заглеждат в жени и в далечината и когато ме карат с колите си и ми обръщат внимание на такива подробности, които никога не бих ги забелязал (един ми обясняваше, че нямало лошо да гледаш менюто Laughing ), но... никога не го правят пред жените си. Sunglasses
Инак точно па ученичките са толкова нахални, че не е истина, особено ако са по-малки сестри на бивш съученик и знаят къде живееш, и са разучили кога свършваш работа и уж случайно те причакват на пейката пред блока. Sweat Smile А пък какво се случва в интернет изобщо да не говорим. Smile

# 236
  • Мнения: 8
Това не е връзка, а опит за взаимно спасяване. Той гледа на теб като на майка, създаваш му усещането за семейство, каквото той не е имал, а ти виждаш в него партньор, какъвто той очевидно не е - има сериозни емоционални дефицити, гаранция, че ще ти създава неприятни ситуации. А ти имаш малко дете и трябва да си адекватна за него, а не да си унищожаваш психиката с човек с проблеми. Според мен това момче живее с усещането, че има да наваксва (може дори да не осъзнава напълно това, но то е едно такова чувство...)
Нито ти, нито той ще получите това, което търсите в тези ваши взаимоотношения. Житейските ви истории са прекалено различни, а също и нуждите ви.
Наивно е да мислиш, че с разни забележки можеш да промениш някого. Не можеш. Само ще си тровите така живота. На този човек ти не можеш да имаш доверие, а нямаш ли му доверие, ти няма да можеш да си щастлива с него. Аз така съм се ориентирала за мъжете - мога или не мога да имам доверие. Това подсказва дали може да се създаде връзка.
Помисли си - когато не си с него, той пак така може да се заглежда в разни момичета, а и не само да се заглежда.

# 237
  • Мнения: 975
Мила, след няколко години и детето ти може да заглежда. Недей така да пускаш всекиго в семейството си! Преди всичко имаш отговорност пред дъщеря си и това е опасно за нея. Доверила си се наивно на бащата на детето си, но сега вече си длъжна да си праматична, разумна и много внимателна. Не знам колко му е добро сърцето на този мъж, жал ми е за неговото тежко детство, но не може да си с подобен мъж до себе си, отглеждайки дъщеря. По принцип, аз мнооого трудно бих се доверила на човек с тежко детство, защото това остава много сериозен отпечатък. Ти не си терапевт. Изобщо, май влизаш в ролята на спасителка на какви ли не мъже, а не се грижиш за детето си.

Общи условия

Активация на акаунт