Приятелят ми се заглежда по момичета

  • 9 283
  • 237
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 21 620
Ако се заглежда по 20 годишни това ще я устройва ли?  Най-вероятно бройка каквото атрактивно види.

# 181
  • Мнения: 18 365
Може би прави от мухата слон авторката.
Ако не... не знам дали педофилите чакат пубертета, за да почнат да извършват деянията си. Той явно си стои с детето самичък... преценката е нейна. По описание във форума не можем да познаем.

# 182
  • Мнения: 1 520
По принцип за мен педофил е да заглежда деца - а не момичета, които е съмнително на 15 ли са, на 18 ли са. За това и 5 пъти питах как авторката им определи възрастта. Щом ги е определила 14-15, а не 8-10...тва значи все пак са жени, които изглеждат млади, но са придобили полови белези....съответно са жени, а не деца. Което ще рече, че пичът може да ги мисли за 18-20 годишни.

# 183
  • Мнения: 3 249
Стига с тези педофили, ефебофилия е терминът.

# 184
  • Мнения: 6 240
14-15 годишните си им личи, няма начин да ги сбъркаш. 18-19 годишните и аз ги заглеждам, ама не ми текът липите като на този. Изобщо ми прилича на човек със слаб самоконтрол, ама като гледам авторката няма да и е първа грешка това.

# 185
  • Мнения: 1 043
Явно съм за кладата.
Чета как фриволно се спекулира с термина педофилия. За един педофил физически здраво момиче му е извън търгета.
Обаче ми идва адски лицемерско твърдението, че зрял мъж не може да бъде привлечен от 15 годишно момиче. Ако е физически зрялd, това са неща, които са заложени дълбоко в психиката на човек. Вече е въпрос на възпитание и социална зрялост човек да си слага ограничения. Дори и тези девойки да бяха на по 25 или 45 години, демонстративното зяпане не е признак на добро възпитание.
Човек може да мине покрай лъскава витрина и да види скъпо диамантено колие и е съвсем в реда на нещата да зяпне (мислено) с уста, но разумът трябва да сложи спирачки.
Преди съвсем да сте ми сложили диагноза, ще кажа, че по принцип харесвам по-зрели жени, но с ръка на сърцето има някои тийнейджърки, които не ме оставят равнодушен като мъж.
И като стана въпрос, че им личи. Да, на някои им личи въпреки физическата зрялост, но други вече демонстрират обиграност и цинизъм на далеч по-възрастни "каки", даже имат безвъзвратно изконсумиран вид, който е много отблъскващ. И всичко това в един огромен процент от случаите съвсем съзнателно се толерира от майките им. И тия "деца", може да не знаят таблицата за умножение, обаче много добре знаят какво правят и как да осребряват природните си дадености в отношенията с пълнотелни балъци.
Има си и други, които дори и на 25 години и физически зрели като поведение и излъчване са си деца.

# 186
  • Мнения: 3 021
Как можете да сравнявате влечението по непълнолетни момичета с това да видиш хубава вещ и да си я пожелаеш? 🤦♀
А ако жена ви види хубаво момче на 16 и така го пожелае? А ако някой пожелае така вашето дете?

# 187
  • София
  • Мнения: 19 351
Бащатко го е обяснил добре.
Та този мъж заглежда девойки с 12 години по-млади от него. Сякаш няма предостатъчно връзки с такава разлика. А тези, които гледа, едва ли са от типа "шести бе".
Може и да има някакви комплекси от миналото и затова да му шарят очите.

# 188
  • INFJ
  • Мнения: 9 455
12 години разлика, имат различна стойност и значение, в различните ситуации. Едно е, когато са на 20 и 32, и друго, когато са на 15 и 27, или 8 и 20...

А в басейна, как мислите, че са изглеждали тези момичета? Едва ли са били с прически и 5 тона грим... Най-вероятно си им е личала възрастта, щом авторката я е разпознала.

# 189
  • Мнения: 6 667
В случая не е най-скандалното, че гледа непълнолетни момичета, а че тръгва да се държи инфантилно покрай тях, но и в присъствието на приятелката си. Това според мен е по-дразнещо и big red flag. Толкова да не може да се сдържи да не си показва изпълненията...лигльо.

# 190
  • Мнения: 21 620
Абе похотливко, той ако е сам сигурно ще ходи да ги задява.

# 191
  • София
  • Мнения: 19 351
12 години разлика, имат различна стойност и значение, в различните ситуации. Едно е, когато са на 20 и 32, и друго, когато са на 15 и 27, или 8 и 20...
А в басейна, как мислите, че са изглеждали тези момичета? Едва ли са били с прически и 5 тона грим...
Така е, но не става дума за момичета на 8.
Хора на една възраст изглеждат различно и то не само заради грим и прически. Всеки се развива със собствена скорост.

# 192
  • Мнения: 3 249
Повечето мъже си падат по развити 14-16 годишни, просто темата е табу. Да не забравяме, че и браковете в миналото и в някои цивилизации и сега са на тази възраст, че и по-рано.

Тук проблемът е, че човекът е примитивен, с нисък интелект, спонтанен и първосигнален, това щом до 27 не е овладяно и няма самоконтрол (в заглеждане и харчене), няма да се оправи. Тези качества може и да кефят авторката в леглото, но този мъж е като дете, което няма да порасне, а изкушения много, я момичета, я хазарт, я някой ще го подведе и може и на свиждания в затвора да ходи някой ден. Даже съм изненадана, че въобще е обмисляла семейство и деца с такъв мъж. Явно все си търси кой мъж да осинови и тя да  е отгоре и да контролира нещата.

# 193
  • София
  • Мнения: 62 595
Според мене влизате във филми с детето. Колко от вас с дъщери имат втори бракове, започнали в детската възраст на дъщерята? Вземете се разведете, че то не се знае знае ли се.

Някак цялостната картина не предполага доверие. Според теб какъв пример може да даде този мъж на дъщеря й? Той самият има дефицити, които трудно ще запълни, поведението му говори достатъчно, че все още е с инфантилно мислене. На всичко отгоре това не е неговото дете, а чуждо.  Той ангажимент към това дете няма - нито материален, нито морален. Не знам какъв родителски капацитет очакваш.

# 194
  • Мнения: 1 043
Как можете да сравнявате влечението по непълнолетни момичета с това да видиш хубава вещ и да си я пожелаеш? 🤦♀
А ако жена ви види хубаво момче на 16 и така го пожелае? А ако някой пожелае така вашето дете?
И в двата случая става дума за нещо желано, но социално неприемливо.
Чак ми е смешно какви идеалистични представи за човешката психика се демонстрират.
Ако някой пожелаел... Ами пожелава ли са. И вашите мъже са пожелавали. Просто не всеки е 100%-тов роб на подсъзнанието и повечето хора са се научили да държат поведението си в някакви рамки.
Още едно скандално сравнение - на всеки му се е случвало да му се прип*кае на центъра на града, но това не означава, че непременно ще си го извади на площада.

Общи условия

Активация на акаунт