Приятелят ми се заглежда по момичета

  • 9 828
  • 237
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 015
Вероятно е нямал възможността да сменя момичета и сега компенсира. Има много такива типажи.

# 166
  • Мнения: 6 317
Футболиста, ще го напиша пак това със гледането- всеки гледа това, което го привлича. Аз не гледам дебелани, не гледам лели с по 10+ години, не гледам такива с увиснали телеса или с мустаци. Т.е привличат ме хубави жени до около моята възраст като предпочитам по младите, и това ми привлича погледа.
Проблема при пичът е, че очевидно си пада по момиченца, остава да се разчита след време, че ще има достатъчно задръжки. Предвид че не може да си контролира харченето и дори не може да се прикрива с гледането, не бих си поверил дъщерята (ако имах) на такъв. А и мулатките в много случаи са си доста привлекателни, и съзряват рано.

# 167
  • Мнения: 12 953
Човека изобщо може да не е педофил, просто не е виждал жени. Нещо, като синдрома на незрелия инфантил....,което пак не  оправдава действията му.
Бил на необитаем остров?
Живял до оня ден в мъжки манастир?
Как няма да е виждал жени...

# 168
  • Мнения: 2 579
Човекът е първичен, и ако темата не е пързалка, подозирам, че вероятно има и друга по-първична причина авторката да е с него, а не толкова доброто му сърце, раздаването за тях итн. ( за които се оказа, че са до голяма степен наложени от нея).

# 169
  • Мнения: 15 313
Как така "ако тя наистина имаше съмнения". Тя наистина има съмнения и пуска тема. Как да ти докаже, че има съмнения?
Поставен е проблем. Може да се предложи решение. Но ти казваш, че проблем няма.
Ами, добре.
Ти сериозно ли смяташ, че жена с дъщеря от друг ще стои във възка с някой, който заглежда ученички? Ама честно?

# 170
  • Мнения: 12 953
Ами ето я, стои.

# 171
  • София
  • Мнения: 35 332
Преди някой месец гледах доста интересна документалка за сексуалното насилие в детска възраст.
Първо, че се случва в над 90% от познат и второ, че родителите индикират някакви неща, но самоприспиват съзнанието си, като невъзможност да се случи, крайно отричане.
Психолози обясняваха надълго.

# 172
  • Мнения: 12 953
Пази боже...

# 173
  • Мнения: 837
Човека има сериозно проблеми и ситуацията изобщо не е за подценяване. Не ме интересува как пубертета променя хората, ако зрял човек се привлича от дете с гърди е педофил и нищо не може да се направи по въпроса.
Това не е някакъв вреден навик, който да развалиш с повтаряне и натякване. Или има ментални проблеми или сексуални.
Който е първичен да си ходи в дивата природа, сред хората се живее цивилизовано.
Ако не е измислица темата, автора веднага да се избавя от този човек в името на дъщеря си.

# 174
  • София
  • Мнения: 35 332
В случая с лека перефраза - аз отпред, Той след мене.

# 175
  • Мнения: 2 579
Въпросният мъж, щом е израснал в приют за деца нищо чудно и да е преживял нещо такова. Не е задължително, но не е изключено. Разказвали са ми ужасяващи истории за деца, на които това им се случва в самия приют. Като даже не говорим за 15-годишни, а за още по-малки деца, станали сексуална жертва на някой от персонала.

# 176
  • Мнения: 21 790
Futbolero, разбира се че съм говорила и съм викала и какво ли не! Набързо написах историята и не съм изпадала чак в детайлни подробности какво точно се е случвало по време на разговорите. Само до бой не съм стигала, но и няма, не съм такъв човек. После той се изкарва жертва, после колко ни обичал, как не можел без нас. Моли за прошка, казва какъв глупак е и... Така до другата случка. На моменти даже си мисля дали пък и нещо не му хлопа, не е нормално това...


Ти си мислиш, че е ненормален, пък нас питаш да стоиш ли с него. Изкара го напълно негоден, ние какво се очаква да кажем. И тия крясъци и цигански истории са напълно излишни и непродуктивни, а пък за боя, не си търси белята, че да не те набие той. Ако искаш да му помогнеш, пращай го на психолог, кой знае какво е преживял в тоя приют, ако искаш да си отгледаш детето без повече проблеми, отколкото вече си си създала, пускай го да си ергенува  и си търси другаде късмета.

Съзнаваш ли изобщо колко тъпо звучи -виках, крещях и той пак си гледа. Изглеждаш като ревнива скандалджийка, той въобще едва ли схваща какъв ти е проблема

# 177
  • Мнения: 1 520
Точно това викам - тя казва, че е педофил, ама пуска теми ние да й дадем съвет. Аз й казах - може да ти се струва, да си измисляш...щом пускаш теми за алтернативно мнение. Тя вика - не бе, педофил си е. Еми тогаз - какво очаква да й кажем. Стой там с педофила.

То затова й казах : има 2 фази :

1) първа фаза - да разбереш наистина ли е педофил. Вече ти трябва да си определиш какво според теб е доказателство, че е или не е. Може да му направиш тест както ония ловците на педофили с фейк профил.

2) втора фаза - решение.

# 178
  • Мнения: 2 579
Не, че искам да я подтиквам към столкване. Но ако е педофил сигурно ще зяпа разни неща в нета на тая тема. Гугъл е толкова услужлив, че ако му докопа телефона лесно може да провери.

# 179
  • Мнения: 3 023
Не разбирам какво ще разкрие Гугъл, като човекът открито си се заглежда по 15-годишни моми?

Общи условия

Активация на акаунт