Пак за тая тоалетна

  • 11 785
  • 201
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 537
И аз се зачудих на локвичките. У нас се мърси, но вътрешния край на чинията. Даже в един момент изглежда чисто, а мирише, защото урината отива отзад и отдолу. Но както казах със спрей белина и силна насочена струя на душа всичко се чисти за една минута. И мъжете могат спокойно да се научат да я ползват.

# 46
  • Мнения: 580
Аз съм склонна да се разведа с ММ заради това. За 8 години, нито когато ми е идвал на гости, нито след като сме заживяли заедно, е имало опикани седалки или капки къде и да е било. Дори е правил забележки на наши гости, са си вдигат седалката. Следващия път, като видиш опикано, хващаш твоя мъж, връчва му парцала и препарата и му видиш на главата, докато не ти хареса как е изчистил. Аз и от леглото вечер ще го вдигна да си чисти опиканото. Като не му харесва, да пикае седнал. Иначе колкото и да търсиш решения, той като не пази, все тая.

# 47
  • Мнения: 46 526
Ние сме си отделно, но баща ми често е у дома, поради ред причини( не с приспиване), но  като влезе 2 пъти в 00 и после е мазало.
Ами щом не можеш да си достатъчно твърда, за да се справиш с тях, запретваш ръкавите и чистиш, за съжаление няма друг начин. Добър препарат и  много вода. Другото е само замазване и не решава проблема.

Скрит текст:
От мъжка гледна точка - да.
Странно, питах мъжете около мен и нито един няма подобна гледна точка.
Ти и по голяма нужда ли ходиш прав? Или ако тогава се изпикаеш и те удря в самочувствието. Подобни размисли биха се въртели само в главата на мъж, който по принцип се съмнява в себе си, за другите не е проблем.

# 48
  • Мнения: 2 315
сега сигурно ще кажеш и че като чистят стават по малко мъже. да оклепаш и да чакаш жената да изчисти - висша форма на мъжество. SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied

Ами не, не казвам това - ти го казваш.

Последна редакция: пн, 07 яну 2019, 15:47 от Не се сърди, човече

# 49
  • Португалия
  • Мнения: 3 997
решението беше дадено вече- писоар
не е трудно,не е скъпо, но много по-ефективно ще уцелват,като са толкова нескопосни
инъче унас,за 20 г съвместно съжителство, никога не съм била с опикана тоалетна, чак ми е гнусно да си го предствч
и,може би точно затова, защото по принцип е чисто,ММ никога не е пипал препарат или четка за чистене на WC,но пък и на мен не ми тежи- то си е рутина за 1/2 минута сутрин и 1/2 минута вечер

# 50
  • INFJ
  • Мнения: 9 373
Жената търси вариант това да не се случва изобщо, а вие й давате акъл как да чисти по-добре. И като опикават тоалетната по 8 пъти на ден, тя 8 пъти ли ще мие с душа?
Голям кеф е да влезеш в мокра тоалетна, а във вечно мокра ще е някакъв Рай... Ужас.

# 51
  • Мнения: 25 648
А ти какъв вариант предлагаш, че ми стана интересно?
Може би ще отидеш да обучиш мъжа ѝ да пикае правилно? Защото то друго не остана...

# 52
  • INFJ
  • Мнения: 9 373
Предлагам, като опикае тоалетната, да го хване за ръчичка и да му връчи парцала. Като си изчисти сам няколко пъти ще започне да уцелва.
Или да си закачи един писоар, като му е толкова трудно.
Ей сега ще тръгна да чистя пикните на здрави, прави мъже по 100 пъти на ден.

# 53
  • Мнения: 25 648
Това вече се предложи няколко пъти по-нагоре.
Не разбирам само защо трябва да се търка с парцал, когато може просто да се измие с душа. По-хигиенично, по-бързо и по-малко гадно е за почистващия, който и да е той.

# 54
  • INFJ
  • Мнения: 9 373
Защото тоалетните, когато са отделно от банята, обикновено не са добре проветрени помещения и ако трябва това да се прави след всяко посещение на господина, тоалетната ще е вечно мокра.
Накрая ще тръгне и мухъл.

# 55
  • Мнения: 39 338
Ужасон направо. След всяко пикаене, дебнене, поливане, сушене...... Ебаси, как не би ми бил подчинен живота на пишката на мъжа ми.

# 56
  • Мнения: X
Чуствам се благословена с мъже които не опикават значи.... Имайки предвид че нашите баня и тоалетна са разделени и в тоалетната въобще няма сифон на пода и не мога да хвърлям вода а чистя с моп.
Когато сина преди около половин година видя мъжа ми и разбра как пикаят мъжете веднага спря да ходи на неговото музикално гърне и изяви желание и той като татко си и големите мъже да пишка. Беше ми направило впечатление че мъжа ми все му казва докато върши работа "опъни, цели точно тук" но не обръщах внимание а то защо било.... Според мъжа ми не трябва да се цели и водата в гърнето защото така освен че много се чува а и се вдигат пръски. В началото сина е искал да цели водата защото правило балончета, но ММ го отучи.

# 57
  • Мнения: 518
Жената търси вариант това да не се случва изобщо, а вие й давате акъл как да чисти по-добре. И като опикават тоалетната по 8 пъти на ден, тя 8 пъти ли ще мие с душа?
Голям кеф е да влезеш в мокра тоалетна, а във вечно мокра ще е някакъв Рай... Ужас.
Е тва ми е супер гадно и на мен. Аз ще мия ок, во обичам да влезна и да ми е сухичко и чисто. Взех една стирка от тия дето са като гъби отдолу, дето имат дръжка за изстискване и едно пръскало взех, май така ще е по-добре, щото иначе луди пари за мокри кърпи. На ден ро 1 пакет

# 58
  • Мнения: 25 648
Жената търси вариант това да не се случва изобщо, а вие й давате акъл как да чисти по-добре.

Е тва ми е супер гадно и на мен. Аз ще мия ок

Ами, ето че жената не търси съвет как да не ѝ опикават тоалетната, защото няма нищо против да чисти, а как да стане по-лесно.  Laughing

# 59
  • INFJ
  • Мнения: 9 373
Е, щом е така, ок! Може и почистваща фирма да си вика.
Това, ако е вкъщи, направо се развеждам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт