Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 30

  • 64 477
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 8 098







Сериозни са нещата....Nerd

феновете намират Джан много отслабнал и призовават за хаштаг #нахраниДжанЯман в ТТ....Sunglasses

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 21:11 от alex_94

# 722
  • Мнения: 972
annika, Alex 😘🤗
Само ми беше достатъчно и Заберджет да видя и си представям каква ще се случи 😂😂😂😂

# 723
  • Мнения: 8 098
Цитат
Само ми беше достатъчно и Заберджет да видя и си представям каква ще се случи 😂😂😂😂

Горкият Музо, не му стигаше травмата от детството, ами сега накиченият Джан бей окончателно ще му отнеме любимата! Joy

Колата на сеньор Фабри...Thinking

# 724
  • Мнения: 6 593
Здравейте, момичета!

Идвам с новата къщичка за Птичките, но ви моля да се преместим в нея, когато стигнем 50 страница на тази, за да не нарушаваме правилата.

Тема № 31

http://old.bg-mamma.com/?topic=1089328.new#new

Не съм ви чела два дни и малко не съм в час, затова ви моля, ако имате някаква идея за анкета да споделите, за да я добавя.

# 725
  • Мнения: 972
Цитат
Само ми беше достатъчно и Заберджет да видя и си представям каква ще се случи 😂😂😂😂

Горкият Музо, не му стигаше травмата от детството, ами сега накиченият Джан бей окончателно ще му отнеме любимата! Joy

Колата на сеньор Фабри...Thinking


Включвам се да изпишем темата тогава
Alex, това клипче го видях преди малко, но въобще не разбрах, че е колата на Фабри. Тоя няма ли да го махат вече. Взе да ме дразни доста. Не стига че като актьор е слаб, ами и това критикуване от негова страна към продукцията изобщо не ми хареса. Дано историята с парфюма приключи в негова вреда и да не го включват в сценария повече.

# 726
# 727
  • Мнения: 8 098
Mariya, Hug и аз това се чудя, толкова негативни постове събра от феновете, та даже и на Байрак бей писаха, че не искат да го виждат повече във сериала...Frowning1
Да не му спретнат сценаристите някаква злополука и да го извадят , поне за известно време?Thinking   

Не изглежда зле, но май не постъпи етично.



Джан влиза във форма?Nerd



# 728
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Лека и спокойна вечер с Джан Яман 😄 ❤

# 729
  • Мнения: 972
Mariya, Hug и аз това се чудя, толкова негативни постове събра от феновете, та даже и на Байрак бей писаха, че не искат да го виждат повече във сериала...Frowning1
Да не му спретнат сценаристите някаква злополука и да го извадят , поне за известно време?Thinking  

Не изглежда зле, но май не постъпи етично.



Джан влиза във форма?Nerd




alex , определено социалните мрежи не са място за разгласяване на отношенията с работодателя ти. Каквито и неща да се случват, това не е начина.
А това клипче на Джан е старо. Мисля от фотосесията му за Men's Health преди няколко месеца. 🙃
 Ето това е
https://www.instagram.com/p/Bl72x_llFgd/?utm_source=ig_share_she … shid=5znb6gjrflru

# 730
  • Мнения: 731
Да се включа и аз в изписване на темата .
Не харесах Фабри още с неговото появяване и по-точно начина по който играеше актьора.
Никой досега от екипа на филма ,независимо дали е от титулярите или гостуващите актьори не си е позволил по толкова нагъл начин да отправя мнение или критика към сценарий ,продуцент или снимачен екип,при това маскирайки недоволството си като несправедливо отношение към него.За мен това беше много грозна и низка постъпка ,която само показва колко недостоен и дребнав човек е актьора играещ Фабри.

# 731
  • Мнения: 8 098
Знам, че е старо, но как да пълним страниците като няма толкова нов мАтрал...Joy

Закачливият Джан, който чакахме да донесе букет за Санем...Stuck Out Tongue Winking Eye

 

Grinning


Mariya,
,  я да си припомним и клипа, той е много добър...

 

лека от мен и красивата Санем!:last_quarter_moon_with_face:Nature Sparkles 







Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 23:10 от alex_94

# 732
  • Мнения: 11 986
Най после успях да се класирам и за темата #Crazy ooooh!
Ако така продължава ще трябва да спя в офиса Tired

Има снимки, озет, фраг, днес няма за какво да мрънкам, отивам поне фрага да разгледам...пък после в новата тема Wink

# 733
  • Мнения: 972
Знам, че е старо, но как да пълним страниците като няма толкова нов мАтрал...Joy

Закачливият Джан, който чакахме да донесе букет за Санем...Stuck Out Tongue Winking Eye

 

Grinning


Mariya,
,  я да си припомним и клипа, той е много добър...




Alex 😂😂😂😂😂 разби ме с тая снимка
А клипа е доста добър, Джан много му отива шапка по този начин да носи, една от най добрите му визии.
LILI напълно споделям мнението ти
и за играта на актьора и за поведението му като човек.


И ще повторя малко снимки, но Демет тук грее и е прелестна, а Джан с постоянното внимание към ръцете на Санем, много ми е любимо 😍😍

# 734
  • Мнения: 11 986


Май мама Дивит ще ми стане любимка Twisted Evil, една такава с лукава физиономия на лисик, с проскубана косица, взела се е на сериозно, мисис The best на рода Дивит...Иначе свекърва мечта, снахата не става, аз съм ще решавам, да ама другия път че ще е по скоро...

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 23:34 от Slawena

Общи условия

Активация на акаунт