Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LIII

  • 87 618
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 872
И аз най-накрая изгледах Searching  и много ми хареса. Държи те под напрежение до самия край. Препоръчвам.
Хареса ми и на мен. Препоръчвам го.

10x10 - Изгледах го заради Люк Евънс, но определено не ми хареса. Скучен, муден, слаб.

По Тв през уикенда гледах :

Психотерапевт - чудесен Кевин Спейси

и един забавен и много луд английски Горещи палки Relaxed

# 61
  • Мнения: 2 277
Вчера гледах "Escape room", хареса ми като цяло, хем си ги имаше предвидимите неща, хем не очаквах и точно такъв край. Пък и съм фен на тези стаи и ми беше интересно. Искам да питам някой друг дали го е гледал, че има нещо, което не ми стана ясно.  Grinning

И аз го гледах вчера Simple Smile

# 62
  • Мнения: 11 726
Този от 2019 г. ли сте гледали, че има някакъв от 2017?
На кино ли гледахте?

# 63
  • Мнения: 2 277
Да, на кино. Мисля, че върви от петък.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 701
First man- не очаквах това, което видях и не ми хареса. Мислех, че е филм за научни постижения, кацането на луната, възхвала и гордост, а всъщност беше много депресиран филм. Още в първите минути тежката лична драма ме хвана за гърлото и не ме пусна повече, опитвах се да се откъсна, но умело постоянно се вмъкваше депресията. Много плаках, много ми беше мъчно, имам момиченце на тази възраст и ми дойде много тежко. Не ми хареса, съжалих, че го гледах. Също не ми хареса начина на снимане, някак си от първо лице, но с ограничен поглед, все едно гледам света през 50мм обектив през нощта, тъмно, натоварващо. Иначе страхотна игра на Раян Гослинг, толкова различен от обичайния му мачо образ, просто това не е моя филм.

# 65
  • INFJ
  • Мнения: 9 326
Името на филма е First Man, а не Moon Landing Simple Smile
Концентриран е върху Армстронг, неговият живот, преживявания и пътят му към Луната. Явно е бил много тежък.
Невинаги е добре да се гледа филм без да знаеш какво да очакваш, може да те изненада неприятно.

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 21:22 от Elunaria

# 66
  • Мнения: 13
И аз идвам с "Първият човек". Раян винаги си заслужава отделеното време, но аз го свързвам с филми като "Blue Valantine" и точно такъв тип игра очаквам от него. Отличен избор на режисьор и актьорски състав, диалозите бяха изпипани, позиционирането на камерата...
От ревюто бях подготвена, че лентата е за периода преди кацането на Луната, личният му живот, трудностите при подготовката на полета и точно това получих - хареса ми, защото знам изключително малко за тази част. Последните 10 минути са истинска наслада, музиката е доста добра.

# 67
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Изгледах „Мулето“. Вярно, в ужасно качество. Не ми се чакаше по-добро.
За мен това не е най-добрият филм на Clint Eastwood.



https://www.imdb.com/title/tt7959026/?ref_=nv_sr_1

# 68
  • Мнения: 2 277
След 2 седмици тръгва по кината.

# 69
  • Мнения: 949
Гледах новата версия на Мери Попинс и останах впечатлена. Много хубаво са преплели класика с по-модерни подходи.
И като фен на Queen, разбира се, изгледах Рапсодията. Бях малко скептична в началото, да не би филма да е като документален, но не, и филма е страхотен. Направен с душа! Напълни ме с енергия. На моменти вибрирах на стола. Доста хора около мен пееха направо на глас Simple Smile Има хумор, драма, но най-вече музиката на Queen! А Рами Малек на моменти забравяш, че не е Фреди.
" Who even is Galileo?"...Simple Smile))

# 70
  • Мнения: 2 277
Мери Попинс става ли за 5 годишно или няма да разбере нищо и е за по-големи?

# 71
  • Мнения: 949
Зависи от детето. Аз бях с 8 годишен и на него му хареса. За по-малките може да е малко по-сложно да проследят и осмислят историята. Освен това филмът е дълъг и може към края да им свърши търпението. Но определно ще се насладят на музиката и ефектите. Филмът е много красиво направен, ако може така да се каже. Има и моменти с анимация. 

# 72
  • София
  • Мнения: 12 361
"Първият човек" ми се стори муден, но ми хареса играта на Р.Гослинг. "Рапсодията" ми хареса, но ми дойде в повече гейската част. "Мулето" ми се струва интересен, ще се гледа.

# 73
# 74
  • при моите любими
  • Мнения: 2 521
Green book, страхотен!!!

Общи условия

Активация на акаунт