Иван Ласкин

  • 32 806
  • 320
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Добре де, в началото на статията се цитират думи визиращи Александра, пък накрая пише, че поискал прошка от близките си, но не споменал имена, за да не си развали отношенията с Райна и с другите деца. Статия пълна с противоречия. Аз съм сигурна, че никога не би споменал Александра с добро. Дребна душица си е.

# 241
  • Мнения: X
Жълтите вестници едва ли са достоверен източник на информация. Пък и делата говорят достатъчно!

# 242
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615

# 243
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
А къде е еврейската връзка на Йосиф ? Прави ми впечатление,че макар Алекс и той да нямат по-сериозна връзка, Пепа все пак я насочва към еврейското училище.

# 244
  • Мнения: 9 865
А къде е еврейската връзка на Йосиф ? Прави ми впечатление,че макар Алекс и той да нямат по-сериозна връзка, Пепа все пак я насочва към еврейското училище.
Тук е разказана историята на Барух/Фаденхехт/Сърчаджиеви: http://old.segabg.com/article.php?id=136349

# 245
  • Мнения: 7 006
Пепа Николова -беше име.
Сърчаджиеви - доста известна фамилия,все хора на изкуството
На жена зовеща се Александра Николова,щеше да ѝ се наложи да работи много упорито,за да се наложи като име.Но при жена с името Александра Сърчаджиева,самата фамилия работи в нейна полза.
Ако имах баща,който публично се е отрекъл от мен,също публично бих се отказала да нося името му,щото не съм куче-помиярче,което някой по милост е кръстил.С гордост бих носила името на майка си,а не зорлем да се кича с фамилията на този,който нехае за мен..
Аз все се чудя,когато се омъжи,защо не взе фамилията на Иван?Ласкина?  
Какъв е тоя инат към Йосиф?Натриване на носа ли,що ли?
Тъпа работа..

# 246
  • Мнения: 157
Александра и Иван нямаха брак. Големи напъни да изсмучете някоя тъпотия, голямо чудо...

# 247
  • Мнения: X
Баш.....В тази малка България и Иванова да се казваше Александра, пак всички щяха да знят коя е. Тъпа работа, ама на баща ѝ. Даже не тъпа, а долна.

# 248
# 249
  • Мнения: X
 Той си е дал името, при условие, че няма да претендира за пари и имоти. Което е странно, защото точно даването на име я прави наследник, но...Нищо се, нека да има там за чуждия син с неземното име Пролетсин, понеже е една стока...

# 250
  • Мнения: 9 865
Александра и Иван нямаха брак. Големи напъни да изсмучете някоя тъпотия, голямо чудо...
И аз мисля, че нямаха брак.
Освен това, ще си носи фамилия, която ѝ е кеф, първо тя ѝ е законна, второ, не бих се разправяла с дела, за да си сменям фамилията заради някакъв льольо, ми нека си пасе там.

Владо Карамазов, да не е Карамазов по баща... ако иска Сашка да се кръсти Каренина, все едно е, всички знаят и щяха да знаят коя е и чия дъщеря е.

# 251
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Нямаха брак Иван и Сашка, да.

# 252
  • Мнения: X
Ама нека го носи, много хубаво! Цял живот да им вади очите на Йосиф, Райна и родата, като я виждат изписана на екрана и в пресата.

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 11:24 от Анонимен

# 253
  • Мнения: 7 006
Това не го знаех.Че не са имали брак.
Прочее..Непонятен ми е,изборът ѝ,на всяка цена да носи фамилията на Йосиф..


Александра и Иван нямаха брак. Големи напъни да изсмучете някоя тъпотия, голямо чудо...

Кое е тъпотия?
Че  Алекс носи името на човек,който публично я отхвърля?
Е,да..Тъпотия си е.Неин личен избор при това. Stop

# 254
  • Мнения: 920
Въпросът е принципен. Дете, създадено с и от любов, е нелепо да бъде с "баща неизвестен".

Общи условия

Активация на акаунт