Иван Ласкин

  • 32 812
  • 320
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 15 317
Добре, де, не се изрaзих прaвилно - може дa си го поискa, но нямa дa му се получи, зaщото зaконa не предвиждa тaкaвa опция. Същото кaто дa се откaжеш от някой с Държaвен вестник, може, но нямa стойност. Stuck Out Tongue Winking Eye
Пп Имa и зaконови предпостaвки припознaвaнето дa бъде обявено зa "невaлидно", но случaя мисля не е тaкъв.

# 271
  • Мнения: 14 490
А къде е еврейската връзка на Йосиф ? Прави ми впечатление,че макар Алекс и той да нямат по-сериозна връзка, Пепа все пак я насочва към еврейското училище.

Май в някакво интервю съм гледала Александра като казва, че от еврейското училище я търсят и й предлагат да учи там. Което ме учуди, защото тя не се води еврейка според техния закон.

# 272
  • Мнения: 7 573
Най-гадното в случая е , че са публични личности и всичко е обществено достояние. Така че освен плюсовете, които има от фамилията ,има и достя голям минус-унижение в национален ефир.

# 273
  • Мнения: X
Харесва ми Александра. ББ не гледам.
 Аз бих си сменила фамилията и с най-голямо удоволствие бих му я хвърлила в лицето. Такъв не заслужава да ми се води баща. Отричам се от него и край.

# 274
  • Мнения: X
А къде е еврейската връзка на Йосиф ?
Цитат
Всичко започва така: през 1817 г. в селцето Броди (днес на украинско-полската граница) в еврейското семейство Киш се ражда Барух - прапрадядото на Йосиф Сърчаджиев.
http://old.segabg.com/article.php?id=136349
Евреи в България:
https://anonybulgaria.wordpress.com/2013/02/04/%D1%86%D0%B8%D0%B … 1%81%D1%82%D0%B8/

# 275
  • Мнения: X
Връзката на Иван и Алекс не датираше ли още по времето на първия му брак или се бъркам?

# 276
  • Мнения: X
Откъде го измисли това?

# 277
  • Мнения: X
Не мисля, че тук е мястото, но тъй или иначе тръгна разговора в тази посока: https://eva.bg/article/934-Rai-na-i-I-osif-Sarchadzhievi
Това е интересна статия, обясняваща много неща, свързани с характера на част от действащите лица. Особено последната част ....:
"
Скрит текст:
Добрият домашен дух Райна

Райна е енергийният двигател, събирателната сила и режисьорът зад кадър на семейството. "Ако не бях аз, всичко това нямаше да го има. Наскоро една приятелка ме попита: "Абе какъв е тоя твой живот? Всичко, което децата ти искат или трябва да се свърши за семейството, все ти го правиш!" И си е така. Направих "Синьото лъвче" заради сина ми. Той е управител. Сега тръгнах да правя "Случка в зоопарка" заради Ана.

Оказа се, че дъщеря ни има много сериозни данни за актриса. Но ако не бях я водила стъпка по стъпка, нямаше да стигне дотук. Можеше да бъде изоставена някъде по средата и да получи такава травма, че никога нямаше да прекрачи сцената. А виждам, че тя иска и има потребност да бъде там. Всичките роли на Йоско са минавали през мен в буквалния смисъл.

Понякога даже сме писали дълги писма на режисьорите, с които е работил. Да не говорим, че винаги е имал прекрасен дом, където след дългите си пътувания, лутания, умори и какво ли не, се е връщал. И така просто някак си следвам тези деца, следвам и Йосо. Хем съм водеща, хем ги следвам…Не знам кое е по-вярно."
"

# 278
  • Мнения: 6 669
А Йосиф в интервютата какво е казвал за Александра? Аз нямам спомен и ми е интересно. От това, което знам ми е антипатичен и май умишлено не съм го гледала.

# 279
  • Мнения: 1 951
Не мисля, че тук е мястото, но тъй или иначе тръгна разговора в тази посока: https://eva.bg/article/934-Rai-na-i-I-osif-Sarchadzhievi
Това е интересна статия, обясняваща много неща, свързани с характера на част от действащите лица. Особено последната част ....:
"
Скрит текст:
Добрият домашен дух Райна

Райна е енергийният двигател, събирателната сила и режисьорът зад кадър на семейството. "Ако не бях аз, всичко това нямаше да го има. Наскоро една приятелка ме попита: "Абе какъв е тоя твой живот? Всичко, което децата ти искат или трябва да се свърши за семейството, все ти го правиш!" И си е така. Направих "Синьото лъвче" заради сина ми. Той е управител. Сега тръгнах да правя "Случка в зоопарка" заради Ана.

Оказа се, че дъщеря ни има много сериозни данни за актриса. Но ако не бях я водила стъпка по стъпка, нямаше да стигне дотук. Можеше да бъде изоставена някъде по средата и да получи такава травма, че никога нямаше да прекрачи сцената. А виждам, че тя иска и има потребност да бъде там. Всичките роли на Йоско са минавали през мен в буквалния смисъл.

Понякога даже сме писали дълги писма на режисьорите, с които е работил. Да не говорим, че винаги е имал прекрасен дом, където след дългите си пътувания, лутания, умори и какво ли не, се е връщал. И така просто някак си следвам тези деца, следвам и Йосо. Хем съм водеща, хем ги следвам…Не знам кое е по-вярно."
"
Не искам да съм на мястото на тази жена.

# 280
  • Мнения: 920
Много захаросано. И много изкуствено. От репликите на Райна прозира егоизъм и фалш. "Децата ми..., децата ни.., синът ни.." Браво Райна!
Поклон за майчинските ти чувства.  🤢

# 281
  • Мнения: 6 669
Тази жена май е доста обсебваща, а Йосиф явно е слабохарактерен.

# 282
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Направо жив да го ожали човек.... Mr. Green ooooh!

# 283
  • Мнения: 6 669
Направо жив да го ожали човек.... Mr. Green ooooh!
Хич даже не го жаля, опитвам се да си обясня някои неща. Сам си е виновен, като е прост!

# 284
  • Мнения: 9 865
Мале, това звучи ужасно, което е цитирано от сп. Ева. Все едно аз да седна да пиша писма на шефа на мъжа ми и да му контролирам сделките. Чудя се Пепа Николова какво му е харесала на Йосиф Съ.

А по темата за Ласкин, аз за неговото семейство почти нищо не знам. Майка, баща...

Общи условия

Активация на акаунт