iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 107

  • 42 437
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 47 998
Но и те са изчерпани. Сега има серум, който не е лош,ако някой ползва

# 721
  • Мнения: 547
denis., ще си поръчвам колаген. Ако се спра на колаген на прах - мога ли да го слагам в закуската? Обикновено закусвам кисело мляко с плод и овесени ядки. Спряла съм се на този на Zint.
Ако избера на таблетки, как се пият те? Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 924
Това с моментните сделки, което са измислили е много добре. Много яко. Ще има непредвидени разходи при всички положения Thinking Worried.
Сега от сайта ако вземат да се осъзнаят и отнасят към нашата страна и към нас - списващите тук с повече уважение Angry, всички кодове да важат и за нас, да спрат да ни третират като страна от третия свят …..и да се засрамят от безумно скъпата цена за доставка => цена няма да имат.

# 723
  • Мнения: 10 266
А ти да не мислиш, че аз като поръчвам от Щатите и много ме кертят за нещо. Не им пука изобщо. КОй знае какви мързеливи чернилки са сложили за customer service, чакащи да им мине работния ден....Последния път им казах че ще поръчам от AllStars, и ми викат от където искам от там да си поръчвам. Та така и правя. От където преценя от там поръчвам.

# 724
  • Мнения: 350
Denis, би ли препоръчала качествен гел от алое вера за пиене. Нещо,което е максимално пречистено и да става да се пие от деца.
Аз искам да го приемам , за да подпомогне отслабване. Дали ще има този ефект ?
Благодаря предварително

# 725
  • Мнения: 40
Здравейте,  да Ви питам как приемате Хидраплениш?  Сутрин наведнъж или разделяте приема?  Благодаря!

# 726
  • София
  • Мнения: 35 984
denis., ще си поръчвам колаген.
Скрит текст:
Ако се спра на колаген на прах - мога ли да го слагам в закуската? Обикновено закусвам кисело мляко с плод и овесени ядки. Спряла съм се на този на Zint.
Ако избера на таблетки, как се пият те? Simple Smile
За моженето, можеш да го приемаш, както искаш и с каквото искаш, но за да се усвои максимално /100%/ и за да може да отиде там, където ти икаш, по-голям процент, /защото той няма как за отиде където ти искаш, цялото кол-во/, е желателно да се приема на гладно с повече вода.

Добавките - отиват и се ползват за тъкани, органи, системи... там, където има най-голяма нужда от тях, в момента. От колаген се нуждае цялото тяло, след определена възраст, защото той с годините намалява и все по-трудно тялото го синтезира. Дори при едно по-леко възпаление, за обновяване и регенерация на дадена тъкан е нужен колаген /чист протеин, АК/. Затова и по-младите тела /напр. децата/ много по-лесно и бързо се въстановяват, за разлика от по-старите.

Табл. колаген също се приемат на гладно, с вода - цялата доза на един прием, поне час преди хранене
Toзи е голямо кол-во и е овкусен:
https://www.iherb.com/pr/Neocell-Super-Collagen-Type-1-3-Berry-L … 9-lbs-539-g/86199
- овкусените са по-приятни за пиене

Denis, би ли препоръчала качествен гел
Скрит текст:
от алое вера за пиене. Нещо,което е максимално пречистено и да става да се пие от деца.
Аз искам да го приемам , за да подпомогне отслабване. Дали ще има този ефект ?
Благодаря предварително
Това е хубаво:
https://www.iherb.com/pr/Lily-of-the-Desert-Organic-Aloe-Vera-Ju … l-oz-473-ml/55962
Няма до помогне много за отслабване, но е полезен, натурален продукт.
За дете - трябва да се консултираш с лекар, зависи и от възрастта на детето. Проблема с алоето е, че може да съдържа алоин, който предизвиква СЧП /диария/ - затова се започва задължително с ниска доза, първо след хранене, ако се понася добре - на гладно.


Здравейте,  да Ви питам как приемате Хидраплениш?  Сутрин наведнъж или разделяте приема?  Благодаря!
Може да се приема цялата дневна доза, на един прием - поне час преди хранене, с повече вода и през деня пий повече вода

iHerb® код:   YUL919
 дава намаление 10% за нови и 5% за стари клиенти

Последна редакция: нд, 03 фев 2019, 08:00 от denis.

# 727
  • Мнения: 19 317
А колаген билдъра на Гардън след храна или пак на гладно е по-удачно да се приема?
https://www.iherb.com/pr/Garden-of-Life-MyKind-Organics-Organic- … gan-Tablets/71138

# 728
  • Мнения: 847
Момичета как ще ми излиза по изгодно да пускам няколко поръчки за по малка сума или 1 голяма поръчка?

# 729
  • София
  • Мнения: 35 984
А колаген билдъра на Гардън след храна или пак на гладно е по-удачно да се приема?
https://www.iherb.com/pr/Garden-of-Life-MyKind-Organics-Organic- … gan-Tablets/71138
Според мен, по-добре на гладно - това са органични МВ / те се усвояват добре на гладно/ + някакви суперхрани / които също се усвояват по-добре на гладно/.


Момичета как ще ми излиза по изгодно да пускам няколко поръчки за по малка сума или 1 голяма поръчка?
Една по-голяма и дано да ти я донесе куриер до вратата и да не платиш нищо Wink Peace

# 730
  • Мнения: 190



Момичета как ще ми излиза по изгодно да пускам няколко поръчки за по малка сума или 1 голяма поръчка?
Една по-голяма и дано да ти я донесе куриер до вратата и да не платиш нищо Wink Peace

Ще взема и аз да се пробвам,но това беше с по-скъпата доставка ,нали така?

# 731
  • Мнения: 5
Здравейте! Редовно си поръчвам коластра. Плащам за нея 15-20 лв без цената за доставка и посочвам адреса на местната поща до нас в София с моето име. Винаги пратките идват без митница и без проблем. Знам, че до 30 лв няма митница. В тракинга като изпише, че пратката е в България след 2 дни си я взимам от пощата. Изпратих 2 пъти и на приятели и в други градове по същата схема, но едната приятелка от Пловдив още не е получила, въпреки че тракинга показва, че е влязла в България преди половин месец. Тя ходи няколко пъти до пощата, но няма пратка за нея, и не знаят дали е на митница. От Iherb ми писаха да проверя с митницата, но нали продуктът е под 30 лв? Възможно ли е и пощата да са объркали адрес или пък да са я изгубили? Странното е, че поне 10 пъти съм поръчвала и всичко идва без проблем. Някакви предложения?

# 732
  • Мнения: 19 020
Принципно митница има право да спре всяка пратка, дори и да е под 30 лв (след което я освобождават без да се плаща ДДС). Така че може и на митница да е.

Код за 5 % / 10 % отстъпка от iHerb - SDB331

# 733
  • Мнения: 5
Благодаря! Ще проверя с митницата.

# 734
  • Мнения: 190
Досега за пратки за Пловдив съм нямала проблем.Даже и да е на митница трябва да получи известие,че е там

Общи условия

Активация на акаунт