Клиника Адела Фертилити - Тема 6

  • 62 030
  • 752
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 904
Ренчо, честита да е принцесата! Знаеш пожеланията! И скоро май да ходим на разходка в някой парк😘

# 391
  • Мнения: 549
_Reni_renI_, честит рожден ден на малката принцеса! Нека расте здрава и щастлива! Hug

# 392
  • София
  • Мнения: 562
Здравейте момичета, някоя от вас да е правила ЗЕТ на ЕЦ или е коментирала с док? Много ми е любопитно дали е отворен към такъв трансфер? Blush

# 393
  • Мнения: 3 904


Честит празник! Миналият 8-ми Март ми донесе цикъл и успешен старт, а този вече имам прекрасно дете! Пожелавам на всичкимтпва щастие!

А на сбъдналите вече мечтата си - поне още една сбъдната такава Wink

# 394
# 395
  • Мнения: 6 058
Честит празник и от мен, момичета! Hug
За сбъдналите мечтата си – весел празник с любимите ви същества. Едва ли празникът може да е по-красив от този, в който виждате малките усмихнати личица и чувате нежните гукащи гласчета.  newsm32
За все още борещите се – пожелавам ви тази година да празнувате като жени, а догодина и като майки.  Flowers Four Leaf Clover
За мен месец март винаги е носел добри новини. През 2017-та ми донесе 2 чертички, а през 2018-та едно борбено снежно човече, което си ме чака в Адела. Нека и този март е успешен за всички.
Честит празник и на прекрасните дами от екипа на „Адела Фертилити“. Няма втори като тях и тайно ви завиждам, че все още имате срещи с всички лъчезарни хора, които работят там и винаги са на линия за всичко.  bouquet

# 396
  • Мнения: 1 275
Честит празник на всички момичета в темата и на екипа на Адела!

# 397
  • Мнения: 2 571
Честит 8 март и от мен 🤗
С моите госпожици желаем от сърце скоро всяка от вас  да сбъдне най-голямата си мечта, да стане МАМА 💖💖🎀🎀🍀🍀

Днес започваме Нова седмица , нов месец  и за това ръсвам двойно розово за всички 💖💖

# 398
  • Мнения: 6 622

Честит 8 март !

# 399
  • Мнения: 1 131
Честит празник, мили дами! Flowers Tulip бъдете здрави, щастливи и обичани жени. И нека всяка изпита радостта да бъде мама!
Хубав ден Flowers Cherry Blossom

# 400
# 401
  • Мнения: 148
И аз да се отчета момичета направихме опит на естествен цикъл имах зряла яецеклета оплоди се и на втори ден ми се обадиха,че е спряла да да се дели за първи път ми се случва незнам дали пак да се пробвам дали пак няма да се повтри същото.

# 402
  • Мнения: 19 715
Твърде е вероятно да се повтори, както и да не се повтори. Същите опции ги имаш и на стимулиран цикъл.

# 403
  • Мнения: 833
Здравейте момичета,може ли да ми кажете как да стигна до клиниката от централна автогара?

# 404
  • Мнения: 339
С метрото - можеш да го вземеш в посока Обеля и да слезеш на станция Жолио Кюри. Доста дълго се пътува, но поне така няма нужда да сменяш влакчетата. Другата опция е да вземеш метрото в обратната посока и да слезеш на Сердика. Там се прехвърляш на линия 1 на метрото и пак слизаш на Жолио Кюри. От метростанция Жолио Кюри има 10 мин. ходене, може да си пуснеш навигация или да питаш минувачите за Софт Уни (Софтуерния университет) - клиниката е сравнително близо до него.

Общи условия

Активация на акаунт