Клиника Адела Фертилити - Тема 6

  • 61 994
  • 752
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 902


Честита Баба Марта, момичета! Сбъднати щъркелови новини за всички! Simple Smile

# 376
  • Мнения: 16 874
Честита Баба Марта!

# 377
  • Мнения: 427
Честита Баба Марта борбени момичета 😘 Бъдете живи, здрави и търпеливи ! Пожелавам Ви ей такива мартенички да си има всяка от вас 😍😍😍

# 378
  • Мнения: 43
Декларацията се взима от горе,момичето, което изготвя досиетата ми я даде,ако вече си имаш заповед си я носи..после във фонда ,попълват се около четири листа за смяна на клиниката,чака се най-много месец.Поне на мен така ми казаха Ако си за получаване от фонда ,само с декларацията от Адела и смяната става на момента.Лек ден

# 379
  • Мнения: 997

За получаване съм. Аз я отложих. Значи ще стане бързо,но за всеки случай ден преди да взема заповедта ще отида до клиниката за декларацията.

# 380
  • Мнения: 339
Ако не си казала във Фонда, че ще сменяш клиниката, им се обади и ги уведоми. Така ще изготвят заповедта направо с името на новата клиника и ще е готова, когато отидеш да я вземеш. Успех!

# 381
  • Мнения: 997
Казах им ,но те ми казаха като отида за заповедта първо в 36 стая да отида да попълня документи и след това в другата стая.

# 382
  • Мнения: 43
Казах им ,но те ми казаха като отида за заповедта първо в 36 стая да отида да попълня документи и след това в другата стая.
.    Да ,но въпреки всичко става за 15 Мин.,попълваш и се връщаш при директорката ,за да ти я връчи..в същия ден е поне🌺

# 383
  • Мнения: 289
Казах им ,но те ми казаха като отида за заповедта първо в 36 стая да отида да попълня документи и след това в другата стая.
Звъниш във фонда и казваш, ч ще сменяш клиниката, отговаряте си дата на взимане. През това време трябва да отидеш до новата клиника да вземеш документа, че те приемат като пациент. Идва датата за взимане на заповедта, отиваш първо в кабинет 36 да попълниш разни документи, след което се нареждаш при останалите хора, които чакат да си вземат вече готовата заповед. Ако греша някъде, някой д ме поправи,но на мен ми беше обяснено така, аз имам вече декларация от Адела, че съм техен пациент и на 18.03 отивам да си взема заповедта. Късмет

# 384
  • Мнения: 2 571
Когато аз сменях ....Обадих се във фонда ,казах че сменям клиниката. Попитаха ме с коя ,поискаха документ , че съм техен пациент . Когато отидох да взема заповедта минах през една стая (не помня номера ) попълних документите и от там при директора. Заповедта вече беше готова.

# 385
  • Мнения: 6 622
Честита баба Марта !

# 386
  • Мнения: 997
Благодаря ви !

# 387
  • Мнения: 1 131
Честита баба марта, момичета! Желая много здраве, любов и щастливи мигове! Нека пролетта ни донесе много положителни резултати с ревящ финал Heart Eyes Heart

# 388
  • София
  • Мнения: 692
Вчера моята сбъдната мечта стана на 1 годинка. Пожелавам й само да ми е здравичка!
Времето лети неусетно, всяка една от вас ще ме разбере рано или късно. Пожелавам ви го от сърце!!!

# 389
  • Мнения: 1 346
Рени, Честита Ви рожденничка! Да расте здравичка и много щастлива! HugHugHug Благодарим за пожеланията, дано!:blush:

Общи условия

Активация на акаунт