Клиника Адела Фертилити - Тема 6

  • 61 949
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • Sofia
  • Мнения: 857
Момичета, имам едно питане?
Запазих час за Калчев за 19.03 , за консултация...не става вече 10 месеца , а и съм на години! Питаха ме само за първи път ли посещавам клиниката!
Набавям си сама изследвания, които смятам , че ще трябват , плюс СГ на мъжа ми! Дали не трябва допълнително да се обадя и да уточня какъв е прегледа и какво ще е нужно?

# 361
  • Мнения: 545
suzana_b, отидете на прегледа като занесете всички изследвания, които до момента сте правили. На консултацията Калчев ще уточни дали ще са ви необходими допълнителни изследвания. Общо взето ще начертаете план на действие според вашия случай.

# 362
  • София
  • Мнения: 7 491
Сузи,
щом отивате за първи път е ясно какъв преглед ви трябва - първоначален. Обикновено е по-дълъг и подробен, за да разгледа какво имате до момента и да направите план. Не пускай нищо допълнително - той ще прецени какво още иска.
Успех!

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 857
Ев, Делисардели, Благодаря ви 😘!

# 364
  • София
  • Мнения: 2 629
Би трябвало да обсъдите спермограмата с лекуващия ви лекар.
Би трябвало, но в момента съм дала пълен игнор на докторите.

# 365
  • Мнения: 210
Здравейте, момичета, искам да ви попитам в клиниката правят ли се процедури събота и неделя - инсе, трансфер?

# 366
  • Мнения: 25
Разбира се , стига да се падне тогава ...

# 367
  • Мнения: 43
Здравейте на всички,случайно открих една статия относно някои промени за финансиране от ЦАР http://medicaltime.bg/Бременност-и-дете/Променят-се-правилата-за-инвитро/n1516

# 368
  • Мнения: 299
Процедурата беше около 15-20 Мин. След това ме накараха да полежа още 10 Мин за да не ми прилошее като се изправя. Задължително искат да си ял преди това. През това време доктора ми подбра и извади снимки.
Здравейте, момичета, не знам дали си спомняте преди около месец разпитвах за новата процедура за проверка на тръбите. Минах през тази процедура и искам ра разкажа, защото може да е полезно на някоя от вас. Така, отидох и си купих пяна от аптеката в клиниката 299 лв и стотинки), изчаааааках си реда и започна процедурата. Не беше болезнена, по скоро доста неприятна. Всичко се вижда веднага, още по време на процедурата. При мен и двете тръби са перфектни, според Калчев. Около 2 часа след процедурата започна еко зацапване, което продължи два дни. Вечерта имах доста силни болки, като менструални и пробожднатия. Вдигнах и лека температура. В общи линии е това, няма облъчване и не е нужно да се спират опитите както при ЦС. В клиниката платих още 40 лв.
Пожелавам успех на всички, по нелесния път към сбъдването на мечтата ни.

Здравейте! Много полезна информация сте споделили! А колко време трае самата процедура ? Бързо ли става?

# 369
  • Мнения: 996
Момичета ,някоя от вас   взела ли е декларация от клиниката ?

# 370
  • Мнения: 1 275
Да,аз...и още няколко двойки в същия ден.

# 371
  • Мнения: 289
И аз съм взела

# 372
  • Мнения: 833
И аз взех

# 373
  • Мнения: 5 059
Процедурата беше около 15-20 Мин. След това ме накараха да полежа още 10 Мин за да не ми прилошее като се изправя. Задължително искат да си ял преди това. През това време доктора ми подбра и извади снимки.
Здравейте, момичета, не знам дали си спомняте преди около месец разпитвах за новата процедура за проверка на тръбите. Минах през тази процедура и искам ра разкажа, защото може да е полезно на някоя от вас. Така, отидох и си купих пяна от аптеката в клиниката 299 лв и стотинки), изчаааааках си реда и започна процедурата. Не беше болезнена, по скоро доста неприятна. Всичко се вижда веднага, още по време на процедурата. При мен и двете тръби са перфектни, според Калчев. Около 2 часа след процедурата започна еко зацапване, което продължи два дни. Вечерта имах доста силни болки, като менструални и пробожднатия. Вдигнах и лека температура. В общи линии е това, няма облъчване и не е нужно да се спират опитите както при ЦС. В клиниката платих още 40 лв.
Пожелавам успех на всички, по нелесния път към сбъдването на мечтата ни.

Здравейте! Много полезна информация сте споделили! А колко време трае самата процедура ? Бързо ли става?

Мдааа, а аз бях подготвена за упойка,която не се състоя в последствие и нито бях яла,нито бях сложила капка вода в устата от вечерта.
Дадоха ми някаква кока кола и от нея ли,от болка ли,не знам,но ми прилоша и повърнах.Много ги притесних там,но реално,като изключим това,в момента,в който приключиха с процедурата се чувствах чудесно.
15-20 минути даже са много.Самата процедура трая не повече от 1 минута,но ми се стори цяла вечност Grinning

# 374
  • Мнения: 996
От регистратурата ли си взехте декларацията или от акушерките и обадихте ли се предварително ?

Общи условия

Активация на акаунт