Клиника Адела Фертилити - Тема 6

  • 61 909
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 7 481
Няма смисъл да се прави аналогия между действието на даден препарат върху различни пациенти. Дори при мен при двете стимулации с клостил (през година) резултатът беше различен.
Фолистим доколкото разбирам е чист фсх препарат, аналог на гонал.
Имай доверие в лекаря си, стискам палци тази комбинация препарати да ти е на късмет!

Delisardeli благодаря ! Каква е цената на този препарат за стимулация и нормален ли е за прилагане при ниско АМХ ?

# 691
  • Мнения: 996
Момичета ,някоя от вас пила ли е 7 кето дхеа за подобряване качеството на яйциклетките ?
Аз. Не мисля че ми повлия добре. Последно ми я изписаха в конската доза от 150 мг. Започнаха да ми излизат пъпки, появи се безсъние. Не мога да докажа, че е от нея, но вече не я пия и изчезнаха и двата симптома. Не съм забелязала и яйцеклетките ми да са се подобрили. Едва ли е панацея, но не пречи да се пробва.
Delisardeli благодаря ! Каква е цената на този препарат за стимулация и нормален ли е за прилагане при ниско АМХ ?
Цената му е ниска. Аз съм с много намален резерв и д-р Калчев ме пробва с него, обаче не реагирах. Това обаче на значи, че не действа при всички жени с намален резерв. Със сигурност други жени успяват с клостилбегит.
Доколкото четох си почва с малки дози 25 мл ., но вдигал прогестерона.

# 692
  • Мнения: 198
Благодаря за отговорите ! Принудена съм за момента за сменя Адела с опит в USA в болница за която почти нищо не знам , тук с нисък АМХ ми плануват стимулация с Кломид и Фолистим и се чудя нормални ли са нещата. Тук полувината тестове преди инвитро катов България не ги искат .

# 693
  • Мнения: 3 902
Аз съм с почти изчерпан резерв, поне така се водя по АМХ. Имам две стимулации с клостил/кломид и на двете направих по 6/7ф. Та нещата са относителни. Доверяваш се на лекарите. Желая успех!

Чакам скоро хубави новини от всички! Прегръдки на всички ви, мисля ви 😍 Снежинката праща много усмивки - дано са заразни и да се напълни темата с бебоци!

# 694
  • Мнения: 6 034
Момичета, някоя от вас звъняла ли е директно на мобилния номер на ембриолога? Искам да изкоментирам с него нещо за замразеното ми ембрионче и се чудя дали е удобно да му звъня директно на него като му имам мобилния от преди.

# 695
  • София
  • Мнения: 7 481
Боби, звънни смело. Ако не отговаря или не върне обаждане, звънни на акушерките да му предадат.

# 696
  • Мнения: 6 034
Мерси, Дели. Ще се пробвам в някакъв по-късен час, че нали сутрин имат пункции и трансфери ... да не го безпокоя в най-натовареното му време.

# 697
  • Мнения: 2 571
Звъняла съм му . Винаги ми е отговарял, но все е  било   по обяд от 12 до 12:30 .
Така се случи първото позвъняване в този час и така свикнах.



# 698
  • Мнения: 1 041
Здравейте момичета, предстои ми ТВЛ и искам да попитам , ако знаете, дали клиниката издава болничен за деня на ТВЛ и няколко дни след това? 
Благодаря предварително! Simple Smile

# 699
  • Мнения: 333
На мен ми правиха хистероскопия през март и ми дадоха болничен и в деня на операцията и след това казаха, че до 10 дни могат да ми пуснат.

# 700
  • Мнения: 39
Здравейте, момичета Simple Smile Минах първичен преглед в клиниката и др ми предложи да направя проверка на тръбите с тази пяна. Пропуснах обаче да попитам на  кой ден приниципно се прави тази процедура , някой знае ли? При цветната снимка нали е точно след цикъла 8-12 ден. И по този метод ли е така?

# 701
  • София
  • Мнения: 7 481
Прочети назад в темата, някой беше писал скоро за тази пяна. Или най-добре се обади на акушерка да питаш.

# 702
  • Мнения: 996
Момичета ,а как намирате сили да продължите след всеки неуспешен опит?

# 703
  • Мнения: 3 902
Каква е алтернативата? Ако искаш нещо достатъчно силно намираш сили Simple Smile

Измислям план А, Б, В и така докато не стане.

# 704
  • Мнения: 333
Момичета ,а как намирате сили да продължите след всеки неуспешен опит?

Нямаш избор да не го направиш😀
За да те успокоя ще ти кажа, че вчера ми беше 8-ми трансфер и съм повече от убедена, че ще е успешно ин витрото до финал вече😌

Общи условия

Активация на акаунт