Блондинка, брюнетка или червенокоса???

  • 5 490
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Мале Кристиноооооооооооооооооооооооо, това ти ли си бееееееееееееее  Shocked Shocked Shocked
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Брюнетка съм, естествена при това. Преди, за ок. няколко години бях червенокоса, ама после ме домързя да се клепам всеки месец и от 4-5г. пак съм си с моя цвят.
Ето ттакава ми е косата.

http://www.cjb.net/images.html?413e3.jpg

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Брюнетка съм, естествена при това. Преди, за ок. няколко години бях червенокоса, ама после ме домързя да се клепам всеки месец и от 4-5г. пак съм си с моя цвят.
Ето ттакава ми е косата.

http://www.cjb.net/images.html?413e3.jpg
Пу-пу - много си сладка  Hug

# 18
  • Мнения: 282
Aйде и аз да се разпиша-в корените цвят патладжан, а надолу е още черна засега ooooh!

# 19
  • Мнения: 5 622

 Приветствам всякакви промени. Те освежават човека и в повечето случаи го зареждат позитивно. Така, че- променяйте се  Peace

# 20
  • Мнения: 5 140
Естествена блондинка, но подсилвам цвета. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 195
Мале Кристиноооооооооооооооооооооооо, това ти ли си бееееееееееееее  Shocked Shocked Shocked
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
хаха аз съм, що всички така реагират  newsm78даже са ми казвали че лъжа #Crazy
а ако някой ме светне сега как да стана огненочервена без да си съсипя косата получава едно голямо уиски от мен автоматически Hug

# 22
  • Мнения: 361
по душа и по коса съм блонди  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 547
Аз съм брюнетка-естественият цвят на косата ми е тъмно-кестеняв.Преди съм била червенокоса,а също и с червени кичури.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 164
Брюнетка. Боядисвала съм се от червено до синьо черно, и с кичури съм била. В момента съм кестенява.

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 23:29 от Hot Peppery Eli

# 25
  • Мнения: 723
Брюнетка, от близо 7-8 години се боядисвам в черно, преди това червенокоса, а имам и един неуспешен опит за руси кичури, които станаха оранжеви...

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Два месеца вече се боря с естествения червен нюанс на тъмнокестенявата ми коса. Опитите не са много успешни. В мчомента съм нещо средно между лисица и сиамска котка - то са светлини и сенки, то е чудо Joy ако някой си мисли, че ще публикувам доброволно компромат, се лъже...
Иначе съм била всичко друго, освен руса. Рекорд ми е 3 вида кичури на изсветлена основа. Как имам още коса newsm78, направо се  чудя newsm78. Трябва да е от здравия селски ген Joy

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 2 530
Определено брюнетка.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Естествена блондинка Wink

Общи условия

Активация на акаунт