Кой ли тази година ЮНСКО бебенце ще има :) Тема III

  • 33 237
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 011
И аз съм фенка на солено и кисело. Ряяядко да ми се дояде сладко.
Имунитета ми е супер за сега ..да чукам на дърво. Но не съм спирала биозина от началото на бременността. Излизам си, но винаги съм с маска в градски транспорт или ако има много хора в магазина примерно.

# 76
  • Мнения: 650
А аз в 19 седмица още не знам пола на бебето. Така е застанало, че не се вижда, крие се. Не ми се яде нищо по- особенно. От първата ми бременност, в която се спуквах да ям сладко имам момиченце.  В петък съм на преглед, дано вече се види. Simple Smile
Мами имате ли вече черната линия на корема ?

# 77
  • Мнения: 787
Нямам линия. И при гърдите нямам промяна в пигментацията. По лицето също, но ми е първа бременност и не знам кога трябва да очаквам тези “екстри”.

# 78
  • София
  • Мнения: 39
А тази линия на корема при всички ли се получава? И аз засега нямам

# 79
  • Мнения: 892
Линията при мен е бледа, но дали и колко ще личи, зависи от пигментацията на кожата - по-светлите кожи трудно се пигментират.
За сметка на това зърната ми са тъмно кафяви и огромни, а болката не е спирала - както и да легна, все ме болят, но съм с двечки и може би двойната доза хормони оказва влияние. 

# 80
  • Мнения: 650
И моите зърна станаха тъмни на петна, но този път и аз линия нямам, а предния имах и то доста дълга и тъмна. Не се получва при всички, чудно му бе дали има зависимост с пола.

# 81
  • Мнения: 2 564
Аз имах линия, много рано се появи, имам момиче. Сега пак чакам момиче, но нямам тази екстра. Така че е до бременност, не до пол явно.
Арвен, дано разберете пола най-накрая Simple Smile

# 82
  • Мнения: 232
И аз съм от мамите чакащи госпожица, но за сладко се сещам 1 път в месеца ... обаче за банички мисля денонощно Joy аз не знам за линия, но е вярно че девойките взимат красотата на майките ( пъпчасала съм ужасно и много ми се е окосмил корема ) Cry

# 83
  • Мнения: 6 702
Нямам никакви линии.. Даже за пръв път чувам за линия на корема. за окосмяване, да, но за линия чак Blush Иначе мисля, че малко луничките по лицето ми се увеличиха, но аз се  гримираме ежедневно така че не ме притесняват Sunglasses

# 84
  • Мнения: 501
Значи и моя мъж ще да е много хубав, пъпчива и с косми по корема .. И като ми кажат, че през бременноста жените стават по-хубави, е думи нямам направо Grinning

# 85
  • Мнения: 46
И аз имах заглъхване на дясното ухо. Продължи около седмица и отмина. Не се притеснявай. Било нормално при бременноста. 😃 Налагаше се да удрям леко по дясното ухо за да се отпуши...

Zhr89, благодаря много!!!сега почвам с чесъна ,а утре взимам биозин.😘🤗

На мен ми излиза мн често...слаба имунна система явно...
Мазах с хиляда неща... паста за зъби , оцет, спирт... а с чесъна като натърках 2 3 и веднага мина Simple Smile) аз пък имам проблем със заглъхване в дясното ухо. Май трябва да отида на УНГ 🤦🏻♀ Какви ли не неща ни се случват покрай тези бременности , на мен ми е първа и честно казано винаги съм си мислила, че е супер лесно 😁

# 86
  • Мнения: 560
На мен от снощи ми се втвърдява корема. Имам и леки менструални болки. Не е нищо непоносимо, но се притеснявам, защото изглежда това са контракции... Някой като мен?

# 87
  • София
  • Мнения: 4 011
Те са си част от бременността. Стига да не са през равни интервали и болезнени, не са проблемни. Менструалните болки също са си в реда на нещата. Особено около датата на цикъла. Поне при мен са предимно тогава.

# 88
  • Мнения: 501
Според мен се консултирай с лекаря си, защото това са си контакции и са опасни ако не са подготвителни!

# 89
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
И аз имам стягания от време на време. Днес бях на ЖК и казах на доктора, но нищо не каза, за магнезии било рано (15+4) но той ми е по каса и не видяхме бебче, нали имаме 3 безплатни ехографа..
Другата седмица съм на частно и ще говоря с лекаря за магнезия пак, на него повече вяра имам. Иначе си пия Ношпа при нужда..

Общи условия

Активация на акаунт