Лична бъркотия

  • 38 535
  • 852
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 518
То и аз няма как да харесвам "ощипани госпоици" , спокойно Simple Smile
Не ти харесва непознати хора, да ти казват неща, които не ти харесват? И затова има решение- не пишеш във форум. Голяма драма, драги тв зрители..Сега и обиден ще го играеш...
Щял да мисли, пък да вземел правилното решение. В такъв сериал си се забъркал, че познай-няма правилно решение. Решение подходящо лично само за теб и твоята крехка душа, имам предвид.
Такива истории са стари, колкото света. Това, че не те познавам, не те прави по-специален и неповторим. За теб тази историйка е такава, но позволи ми, за мен да е нещо случващо се всекидневно с хората. И тривиално. Извинявай, нали...

 

# 166
  • Мнения: 3 720
Здравейте!
Не знам нито как, нито откъде да започна, темата е създадена, за да получа съвети, не искам да ме хокате или поучавате, все пак възрастен индивид съм и знам кое е редно и кое не е. Просто един пъзел нормален, житейски, който не съм и очаквал да се случи точно на мен.
Скрит текст:
Преди 3-4 месеца време се запознах с една жена в интернет, аз семеен, тя семейна, далеч от мен, на около 400км, тоест на другия край на България. Започнахме кореспонденция, в моя брак не всичко е идеално, далече дори от идеално, но пък приемах този факт и нямах нужда от повече. В нейния също не всичко по мед и масло, но без идея за друг мъж по ред причини основната децата.Мъж който я обижда, не показва отношение, повтаря че е тъпа и смотана и за нищо не става (всичко по нейни думи). Уговорката беше да си пишем, когато можем, да не се чуваме, просто аз имах истинска нужда от комуникация с жена, а тя с мъж, работя само с мъже, а със съпругата отдавна не намирахме общ език, та имах много нужда от комуникация с жена. Да не сменяме снимки, само писане и то не винаги, около месец беше така. После ми поиска снимки, прати ми на вайбъра нейни, истината е че, това беше най-красивата жена, която бях виждал, тоест сменихме телефони. Уговорихме се да не се чуваме, само да пишем на вайбъра и то през седмицата, когато сме на работа, събота и неделя да мълчим....ами взехме да се чуваме всеки ден, после и събота и неделя тайно, а после и среща....Така вече 5 срещи, вземам я от нейния град, отиваме на разходки в съседния на нейния град.
Не сме правили секс, но вече се държим за ръка, целуваме се и си показваме аз чувства, тя отношение, за чувства не говори, харесва ме, но семейството си нямало да развали, аз също не искам да развалям моето, имам две деца, които обичам, а и със съпругата ми не е всичко зле или загубено. Каза ми, че иска мъж, но такъв който е женен и ще я разбира, за да не и пречи във времето, в което е със съпруга си. 
Въпроса ми е, какво да направя, да продължа или да сложа край на това докато е време, защото ако има следваща среща сигурно и ще преспим, усещам го. От друга страна много съм привлечен, не мога да разбера какво намери в мен толкова красива жена, която може да има всеки.
Докъде мислите може да стигнем, какви са вашите съвети, чисто женски, забравих да допълня, че тя е с ислямско вероизповедание, аз християнин, ако това има значение, годините аз 40, тя 37.
Благодаря, че прочетохте тази каша и дано е на правилното место, тук ме насочи приятел да пиша.
Намери си още няколко (жени), с които да си чатиш. Ама не само да си ревете за проблемите в семействата, а наистина да споделяте някакви общи хоби, интерес, литературен/музикален/филмов вкус.

# 167
  • Мнения: 1 770
Аз решението ти вече го знам Simple Smile

Tова е единственото, което не ми харесва, за другото чета и следя, но някой да казва, че знае за друг непознат какво ще направи леко наивно ми изглежда и няма как да ми харесва човек, който не ме познава да заявява, че знае.

one more, това горе е предполагам твърдение на жена, която е имала мъж като теб. На мен също думите ти ми "звучат" доста познато... "Тя единствено те разбира като мъж", "С нея разговорите са различни", "Секса не е важен, даже може и да не го правим". 🙃 За такава чиста, възвишена и платонична любов и аз и половината съфорумки сме чували от бившите си.
Никой не иска да те обижда, а колко си глупав или умен ще разбереш сам накрая.
Ако чак толкова искаш разговори за книги, цветарство, фотография или Кама Сутра, има хиляди раздели във форума. Не е нужно да караш 400км в едната посока само за това. 😉
Хората като теб нямат смелостта да застанат пред партньора си и да кажат "Аз се интересувам от друг човек и ти не заслужаваш да крия това от теб. "
Защото рано или късно всичко излиза наяве, а до тогава така ще се оплетете в лъжи, че няма да помниш кой кога и за какво си лъгал - било жената, децата или близките ти.
Никой човек не заслужава да бъде лъган. Каква е тази мания да тъчете на два стана?  " Най-красивата на света" и тя... Защо нямате смелостта и най-вече достойнството да кажете на половинките си и после да бъдете заедно? Шубе ви е, че нищо няма да се получи, нали? На никой не му се напуска уюта на дома, с топлата мусака и чистите чорапи; със сладките дечица и" Биг Брадър" или "Откраднат живот"...
Хората като теб смятат, че човека у дома не може да ти даде онова, което ти дава този навън. Може и да е така, а може и да не е. Зависи от теб и колко го искаш. За мен по-ценно е да съумееш да опазиш и обогатиш връзката, която имаш. Да хукнеш навън е най-лесно.
С подлост и лъжа никога няма да намериш щастие. Запомни това от мен! Успех ти желая!
 

# 168
  • Мнения: X
1.Ще ме напусне веднага- това мисля е редно.
2.Ще остане заради източника на доходи, защото всички знаем, че децата могат да бъдат използвани добре от една майка като сигурен доход.
3.Ще я прекратя, ако постави условие, но и аз ще искам неща, неща които сега не получавам, за да се стигне дотук, тя е умен и разбран човек, ще се разберем мисля.
4.Ще се съдим имам голям шанс да спечеля, което ще е доста изтощително мисля.
Кое от тези е най-реалистично да се случи? Познаваш жена си добре, нали?

# 169
  • Мнения: X
Авторе, ти май съвсем ни вземаш на мезе. Или себе си залъгваш. Все пак не пишеш в тийн форум, съобрази се с интелигентността и опита на аудиторията.

Само се прочети какво си изписал. Не ми било за секса, най ми било за интелектуалните разговори относно манджи и китки. Иначе биеш 400 км път в едната посока (СЛЕД като видя снимката на "най-красивата жена)...за да си приказвате за Рилке? Иначе изкушението към "най-красивата жена" е непреодолимо, ама не за да правите секс, ами да си обсъждате сортовете азалии? И докато се натискате, дискутирате Шопенхауер и Куентин Тарантино? А в еротичните чатове или секстинга темата е преди всичко поезията на Робърт Бърнс, освен ако не става дума за Лорка? А дано, ама надали.
Представям си колко силно щеше да е изкушението ти към прекрасната душа  и ум на помакинята и копнежът да споделяте една вълна, ако тя беше грозничка. Всичките тия теми невъзможни ли са за обсъждане с жената, която ти е родила 2 деца и си посвещава живота на тях? Явно не е достойна, може и да не е "най-красивата жена" - вече. От друга страна едва ли ти е чак толкова опротивяла, след като си лягаш редовно с нея, пък била на всичкото отгоре умна и разбрана. Но друго си е новата тръпка, нали? Ами приятели нямаш ли? Клубове по интереси?

То е ясно, че интересът ти е преди всичко да се озовеш между краката в минижупа, иначе нямаше въобще да е налице цялата драма. Обаче се опитваш да замазваш миризливата истина с красиви приказки за сродни души и кохерентни вълни...докато всичко това практически е съвсем страничен елемент около минижупа, ако изобщо съществува. Ама пък не звучи ЧАК толкова вулгарно, колкото е в действителност. Бас държа, че и да беше с IQ 80, това нямаше да й навреди на изкусителността. За Бога, говорите си за ЦВЕТЯ!!! От които ти нито се интересуваш, нито разбираш. Ми сложете си го и да мирясате! Но спри да баламосваш хората. Не сме на 14. И си спести сълзливите (и манипулативни) приказки как всичко ли свършвало с брака. Не, човече. Нищо не свършва с брака, а тепърва започва. Но трябва да се гради всеки ден. Пуснеш ли се по течението, престанеш ли да се грижиш за отношенията, те умират - като всяко нещо.

От девет кладенеца въртиш и сучеш как да не прекратиш с помакинята, преди да си изконсумирате тръпката. Не можел, нямал сили, не знаел как, не ставало с писма, че и аристократ го даваш (не бил страхливец)....на какво отгоре? Що за нелепи оправдания?! Да не си в пубертетна възраст? Всъщност поведението ти е точно на страхливец и мижетурка. Колебаеш се, дилеми уж някакви си, хем ти се иска, хем не ти стиска, хем сърби, хем боли. Ще ти се хем к... до края, хем душата в рая. Ами не става, авторе.

Сам съзнаваш, че няма как да остане скрито-покрито, обаче сякаш не ти пука особено, ако жена ти те напусне.
Или пък можела да изтъргува децата като средство да те дои за пари. Грозно и дребно, авторе, много грозно. От твоя страна имам предвид. Това е майката на децата ти. Да познаваш някоя, която може да я замени в живота им? Дори си готов да се съдите за родителските права....защо? За какво са ти тия деца, след като постоянно вършееш нагоре-надолу? Кой ще ти ги гледа? Баба им? Готов си да им отнемеш майката само защото не можеш да си го държиш мирен в гащите? Какво ти е виновна тя, какво са ти виновни те? Това не подхожда на отговорен и почтен човек, за какъвто се пласираш. Честно, с това последното направо ми опротивя. И щял, моля ви се, да сключва сделки с жена си за някакви си неща, които сега ги нямал. Не стига, че намесва трети човек в леглото им, ами щял и условия да поставя. И това ако не е наглост....А какво всъщност ти пречи В МОМЕНТА да седнеш като почтен и отговорен човек (за какъвто се представяш) и да обсъдиш с жена си това, което те тормози и ти липсва? Защо е необходимо първо да й сервираш подобна гадост, да я унижиш и накараш да се отврати от тебе, за да решите проблемите в брака си?
Ако си пич, ще освободиш жена си от мижетурското си присъствие, но ще запазиш стандарта на децата си, без да променяш нищо в живота им, включително присъствието на майка им и жилището, където живеят. Това включва и издръжка на жената, разбира се, иначе тя би била принудена да работи и да не отделя толкова време на децата. Поне съпругата ти ще има шанс да срещне мъж, който я цени по достойнство. Както каза, тя е хубава, умна и разбрана. Пък ти ходи си обсъждай поезията, където ти душа иска.









# 170
  • Мнения: 15 896
Lady Cassiopeia Duval:
Цитат
Имам един въпрос, обаче - ако в един момент съпругата ти разбере за другата жена /знам, че мислиш, че това няма да се случи, но все пак, ако се случи/ как мислиш, че ще реагира? И ти как би постъпил, ако ти постави условие, че ако не прекратиш връзката си ще те напусне и ще вземе децата с нея?
Доста интересен въпрос, на всичко отгоре има няколко варианта и въобще не допускам, че ще остане безкрай всичко скрито, макар че пак казвам-връзка изконсумирана няма.

1.Ще ме напусне веднага- това мисля е редно.
2.Ще остане заради източника на доходи, защото всички знаем, че децата могат да бъдат използвани добре от една майка като сигурен доход.
3.Ще я прекратя, ако постави условие, но и аз ще искам неща, неща които сега не получавам, за да се стигне дотук, тя е умен и разбран човек, ще се разберем мисля.
4.Ще се съдим имам голям шанс да спечеля, което ще е доста изтощително мисля.

Хубаво е, че имаш реална представа за това, което предстои при евентуално разкриване на създалата се ситуация. Мисля, че в момента е добре да наблегнеш над т.3, която съм ти подчертала, защото след като нещата стоят така и са поправими, трябва да насочиш енергията и времето си в тази посока. Казвам ти го с най-добри чувства.

# 171
  • Мнения: X
Скрит текст:
Black_Sapphire крайна си като ударена по болно място. А човекът е по-премерен към целия си казус и "в случая е ясно как трябва да постъпи автора" е само в твоята глава.

Пак ще кажа, че колкото по-разредено е напрежението, толкова по-слабо ще удари тока. Скъсването със съобщения, прекратяване на нещо, което не е и започнало - е твърде драматично. При такива по-сложни и морални решения, човек трябва непрекъснато да "сваля напрежението",
като на първо място общува нормално с всички замесени. Примерно, с новата любов, да се обсъдят вариантите да продължат да се виждат или да спрат да се виждат, но не разговор на живот и смърт, а като казус, с нормален тон, с изчерпване на вероятностите.
Скрит текст:
Със съпругата също така, не тя да го конфронтира всеки път къде е бил и защо е закъснял, докато накрая назрее скандал - а да се говори за неща, които ще заздравят брака, какъв е проблема там, защо нещата са се променили... Така с времето ще изкристализира и решението и ще е малко по-безболезнено за всички страни.

Последните публикации, целия речник на потребителките, целят индиректно да вменяват срам, да вземел онази да я из*ука, дето му се фръцкала с минижупите, баламата жена му и тн, така приказват майките, когато искат детето силно да се смути и да постигнат отвращение дори от мисълта за стъпка в посоката, която са замислили. Засрамването е незряло и супернеуместно  в случая.
БоЖКеее, ш'ъ умрЪ....
Какво има да си говорят, че и да обсъждат....
Имаме двама ЗРЕЛИ (уж), хора, които са се харесали.Ами, както са се харесАли, така ще се ОТхаресАт.
Достатъчно е поне единия да прояви здрав разум и да напише едно "Виж кВо, Пено/Иване, храсевам те, ама ....много сгафихме.Имаме семейства, ДЕЦА, начесАхме си крастата, дай да не усложняваме нещата и да прекратим, докато не сме подпалили чергата на две къщи!".
И се затриват взаимно отвсякъде.
Кое му е толкова сложното?
Не са на по 15, да речеш, че да нямат емоционалния потенциал да взимат трезви решения и да мислят първо, преди да вършат простотии.
Брееей, голяма драма, голямо чудо....Ако всеки, хлътвал по друг, трошеше толкоЗ нерви, досега всички да сме по психиатриите и да ни бършат лигите.
Честно, вече смешно ми става от драмите авторови.....то поне да беше 5 годишна връзка, с извънбрачно дете, да вденем що се тюхка толкова, пък то .....метнали си там по "2-3 погледа" и вече, ш"ъ умират от лИбов.
"Де бой, де, да взема една гьостерица, па ше ви дам една любов, да я помните, дорде сте живи!" - в стила на баба ми (светла й памет), умна жена беше.

И да добавя, след като дочетох....
Значи, отговорния и почтен мъж първо кръшка, пък като го хванат, ще се изтипоса пред жена си, която е сринал със земята с идиотското си поведение, и ще я заяви, че видиш ли, понеже не получил дължимото му в брака , й изневерил.И сега вече, понеже е разкрит, изисква да си получава редовно дължимото, щото, нали, да не вземе да кръшне пак.....
Ами, сори, ама след това.....дори с риск да получа Бан, щото ми писна от идиоти...
Боклука винаги ще си остане боклук!
Вари го, печи го, мръсник ли е по душа, оправия няма.
Не знаел, моля ви се, кое е правилното решение...!МОЛЯ?
Дърт мъж, с жена и две деца, баламосван от чужда уруспия, не знае как е най-правилно да постъпи?

Спирам, че съвсем ще се увлека.....



Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 09:33 от Анонимен

# 172
  • Мнения: 10 942
Само да кажа, че аз лично не се припознавам в историята ти, авторе, нито са ми изневерявали, нито са ме наранявали и пак съм съгласна с повечето мнения, които ти окачествяваш едва ли не като злобни коментари на жени, дето мъжете им са си вяли атрибутите.
Общо взето цялото нещо ми прилича на някакъв драматичен сериал, то не са погледи, то не са тръпки, лоши съпруги и не знам си кво.
Аз като казах още след първия ти пост колко грозно звучи, че новата е „най-красива”, след последните излияния съвсем ми се изясни какво ти е отношението към жена ти. Ама то няма да е хубаво, щом си тръгнал да задяваш чужди жени.
Вече съвет нямам, щото ти не искаш съвети, повтаряш си едно и също като латерна.

# 173
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Тия деца как се споменават мимоходом..ужас. Жената и тя лекинко почна да се изкарва паразитираща( баби, дядовци отгледали децата; тя шапка на тояга и с работа/доход, смисъл не се била преработила)И автора един Бог- красив, богат , само чакащ принцесата.А тя една шавлива принцеса , та някак си другите и качества бледнеят.
 Автора, виждам допуска да започне отначало- отсреща не е ясно, но едва ли.
Идеализирането ми идва вповече обаче.Не е 1 вият дето се е увлякал.Хич даже .И все на тая възраст 40+.Някои и връзки заформят и получиха точно едно голямо нищо.Или просто секс и сем.проблеми.Това, при паралелно водене като в случая.Но поне любовниците бяха свободни.
Парадоксално, но автора ми прилича на мъж без опит, с комплекси и изведнъж стъпил на път, където много преди него са минали или минават, но без да си създават такива сърцераздирателни драми Sad.
Моят мъж например и сега е свободен, да не говорим, че и аз пострадах, та най- лесно ще му е да си бие камшика.Но казва следното-" В живота и 2 и 200 съм видял и с много жени съм бил, още не съм срещнал някоя , на която да и е настрани Simple Smile".Децата са ми най- голямото богатство и дори най- голямата красавица не може да ги замени.Един път сбърках(тогава е нямал и особен избор де)и ми беше достатъчно за цял живот".
Така че , кой каквото сам си направи..
Липси всеки и всякакви може да има, но не е това начина да си ги набавиш.Ти вече крадеш от времето със с- во, приятели, работа, за да гониш една фуста.И то чужда. Защо ти е на баир лозе..може да не можеш да върнеш това, което ще загубиш.Чужди деца ли ще гледаш, ново семейство ли ще правиш, сексуална връзка ли ще поддържаш. ..а изясни се де!
 Но с тия уж чувства само от твоя страна..много ще патиш..На база написаното от теб, смятам избора ти за много проблемен и грешен.

# 174
  • Мнения: 15 896
Цитат
Без един ден трудов стаж и с помощ за децата от баби и кой ли не, ама знаеш ли какво опъване на каиш пада, хахаха, изумява ме насоката за жени страдалници, сигурно и осми март празнувате, ха.

Съпругата ти е без един ден трудов стаж, защото ТИ си й обещал, че ще се грижиш за нея финансово, за да може тя да си стои вкъщи и да се грижи за семейството и децата. Това ти дава сигурност в действията ти с другата жена - знаеш, жена ти няма да мръдне никъде, защото, ако остане сама няма как да се справи финансово, камо ли с две деца при нея /евентуално/. Или пък, ако случайно те изостави, би отнел две деца от майка им, която се е грижила за тях през целия им живот, само защото сама няма да може да се справи финансово? Това би била много жестока постъпка към съпругата ти!!!! Наистина жестока. Към жената, която е била до теб в добро и лошо през годините, която се е грижила дома ви да е чист, дрехите ти да са изпрани и изгладени, стояла е по цяла нощ, защото децата са били болни - жертвала е всичко за вас. Защо? За няколко сладки приказки за кино, театър и цветя? Това наистина е несериозно. Бих те подкрепила за това, че си се влюбил в друга жена /случва се на всеки и не може да се контролира/ ако жена ти имаше добра работа и някаква финансова независимост. Но в такава ситуация, в която жена ти е напълно зависима от теб не. Съжалявам. Щом казваш, че жена ти е умна и разбрана поговори с нея, обясни й какво те мъчи, какво ти липсва и т.н. Сигурна съм, че ще види грешките си и ще се опита да ги поправи. В крайна сметка темите ви за разговор с другата жена не са за ядрена физика - всяка жена може да говори на тях.

# 175
  • София
  • Мнения: 381
Цитати от автора:
в моя брак не всичко е идеално, далече дори от идеално, но пък приемах този факт и нямах нужда от повече……. просто аз имах истинска нужда от комуникация с жена…….. а със съпругата отдавна не намирахме общ език, та имах много нужда от комуникация с жена…
От друга страна много съм привлечен, не мога да разбера какво намери в мен толкова красива жена, която може да има всеки…………

Ами авторе не те харесвам и не щото се припознавам в съпругата - жертва. Ти първо не си честен със себе си, камо ли да си наясно със себе си. В крайна сметка аджеба имаш ли нужда от нещото , което търсиш на вън или нямаш? Сам си противоречиш. Второ - не си честен нито с жена ти, нито с децата ти, нито с новата звезда, която видиш ли едва ли не обръщайки ти внимание те е сложила в категория която ти не си имал идея че си. Ама сега видиш ли, щото съм супер як, че такава мацка ми е обърнала внимание, жената дето досега ти е била достатъчна не те заслужава?!?

Ако е удобно да ни споделиш какво точно не ти стига в семейното огнище, че го търсиш в интернет? Неясно е какво имаш предвид под комуникация с жена, щото много неща влизат в тази категория. И чий го дириш в интернет като си нямал нужда от повече?

И не се шегувам - комуникация с жени колкото искаш можеше и тук да получиш, ама явно си търсил друга комуникация.. Трябваше да бъдеш искерн отначало и да кажеш, че баш тази комуникация ти липсва в семейството, или вече не е същата като преди. Както и да е, жив и здрав да си, жалко за децата и твоите и на разпоретината, опс извинете най-красивата жена. Щото секс и да няма, вие вече не сте същите. Вече се е скъсало нещо там в семействата ви. Можело е да се оправи преди да почнете да търсите "комуникация" извън него, ама вече е все тая..

# 176
  • Мнения: 501
Някак сам си противоречиш - първо не бил виждал толкова красива жена (явно само това е достатъчно да се втурнеш стремглаво да си трошиш главата), пък после, нали, било ти за разговорите, не за друго.... И един мармот увива шоколада в станиол.

# 177
  • Мнения: X
Някак сам си противоречиш - първо не бил виждал толкова красива жена (явно само това е достатъчно да се втурнеш стремглаво да си трошиш главата), пък после, нали, било ти за разговорите, не за друго.... И един мармот увива шоколада в станиол.

И аз това разправям, че едва ли най-ценното й качество са познанията й по домашния хибискус. Ама ако си  го каже директно, че циците и баджаците й го подлудяват, ще излезе простак някакъв си.

# 178
  • Мнения: 3 547
И на мен ми звучи двулично, да не кажа шизофренно писаното от автора по темата - първият пост е много балансиран, отворен към обсъждане на мнения, спокоен. А снощното влючване е направо злобно, високомерно и неприемащо никакви различни от неговото мнения. Аз се отказвам да пиша тук.

# 179
  • Мнения: 14 987
И аз се отказах. Наистина снощното включване показа истинското му лице. И най- вече мотивте му да напише темата- хвалба. И във форум на майки си е чиста провокация.  Без мен.

Общи условия

Активация на акаунт